Бял списък-за София!

  • 1 106 790
  • 2 395
  •   2
Отговори
# 1 515
  • София
  • Мнения: 2 381
Тук има различни телефони: http://www.sheynovo-ag.eu/
Сигурно първият е на регистратурата. Обади се и питай за тел. в кабинета на д-р Гагова. Знам, че още работи там.
Имай предвид, че прегледите при лекарите там са платени, както и изследванията. В т.нар. доболнична помощ, в която спадат профилакт. прегледи, лекарите от тази болница не работят със здравната каса.

# 1 516
Благодаря Ви много за отговора.
Да разбирам, значи, че направлението ми няма да ми помогне и за прегледа при Д-р Гагова (както и за изследванията) трябва да си заплатя? Ееее, тогава няма смисъл Sad

# 1 517
  • Мнения: 989
Мами от София,
Имате ли впечатления за гинеколозите в Окръжна болница, или 25 поликлиника в Младост 3? Аз съм съвсем в началото и се чудя при кого да ходя за проследяване и в последствие за раждане  Thinking
Чувала съм също, че и д-р Атанасова от Студентска поликлиника е много добра... Какво ще ме посъветвате?

# 1 518
  • София
  • Мнения: 2 381
Окръжна б-ца - д-р Жекова - била много добра. Не съм ходила при нея. Не знам дали тя води ЖК или прегледите й са само платени.
Поликлиника 25 в Младост 3 - д-р Папукчиев.  Peace Ходех при него на ЖК. Дава направления за изследвания, всеки път те гледа на ехограф, пита те как си, дали имаш някакви въпроси и т.н., дава болнични при нужда.

# 1 519
д-р Илиев трябва да получи почетно признание за професионализма и адекватното лечение, резултатите са поразяващи и изключително подобрение:)
БРАВО

# 1 520
  • Мнения: 12
Тук е мястот да изкажа моята благодарност и възхищение от д-р Веселин Дяволов от Майчин Дом, 5ет.(клиника по патология). Лежах 4 месеца там за задържане и родих при него. Страхотен специалист, на секцио-също! Горещо го препоръчвам на жени с проблеми ( и не само на тях, и на всички бременни)!!!


Че е специалист на секциото явно е вярно. Но за нормално раждане в "неудобно за него време" (разбирайте през нощта) меко казано не може да се разчита. Сестра ми имаше уговорка с него и когато дежурната лекарка се обадила да му каже, че са изтекли водите в 1 ч. през нощта попитал "Какво от това?" и изобщо не се е появил. А раждането беше с риско от усложнения и т.н. Четох и коментарите на други майки с които не си е спазил уговорките, но твърде късно  Sad

# 1 521
  • Мнения: 445
Мами от София,
Имате ли впечатления за гинеколозите в Окръжна болница, или 25 поликлиника в Младост 3? Аз съм съвсем в началото и се чудя при кого да ходя за проследяване и в последствие за раждане  Thinking
Чувала съм също, че и д-р Атанасова от Студентска поликлиника е много добра... Какво ще ме посъветвате?

Не знам кой те е излъгал за Атанасова, но там не стъпвам повече!
В Окръжна са добри, но не водят ЖК по  здравна каса.
Папукчиев е единствения от гинеколозите в 25 поликлиника, при който аз бих се записала.

# 1 522
  • София
  • Мнения: 2 110
Мами от София,
Имате ли впечатления за гинеколозите в Окръжна болница, или 25 поликлиника в Младост 3? Аз съм съвсем в началото и се чудя при кого да ходя за проследяване и в последствие за раждане  Thinking
Чувала съм също, че и д-р Атанасова от Студентска поликлиника е много добра... Какво ще ме посъветвате?

Аз съм много доволна от Д-р Илиева в 25 п-ка, вече повече от 6 години.
За нея четох и в Черния списък, ама то май всеки лекар го има и на двете места.
Моя приятелка ходи при Д-р Папукчиев на ЖК, смята че е внимателен, но и малко немарлив.
Ти решаваш Wink

# 1 523
  • Мнения: 989
Благодаря ви! За жалост вчера получих кръвоизлив, който продължава явно в месечен цикъл...  Sad Продължаваме с опитите...

# 1 524
  • София
  • Мнения: 619
kia За окръжна болница се косултирайте с nana77,тя знае всичко за нея ,за д-р Жекова и т.н.Двете раждахме при нея-страхотен специалист!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339222.435;topicseen

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 10:48 от ronkis

# 1 525
  • Мнения: 7
Акушер: д-р Велев, болница Шейново (мисля, че гастролира и в други болници).
Педиатър: д-р Контилска, болница Шейново.

# 1 526
  • Мнения: 7 132
Време е да попиша отново в този списък.
Отново искам да включа доц. Виолета Димитрова. Чудесно отношение, подход, внимание. Действаше ми страхотно на психиката след трагичния ми опит с нейни колеги при предната ми бременност. Всъщност доверието към нея ме крепеше в последните 3 години и нещо (като цяло доверието към почти цялата АГ-гилдия клонеше към нула).
Д-р Ганева от клиника "Щерев". Добра ученичка на учителката си. Внимание, подход, без излишно драматизиране, но с цялото необходимо внимание и приемане на нуждите ми от нещо повече от АГ проследяване на бременността.
Д-р Велев. Добре е, че се върна в Шейново. Довърши започнатото от двете негови колежки. Срещна ме така жадуваното ми детенце. Много скоро след като се съгласи да поеме ангажимент към мен и раждането ми, се оказа че имам нужда от неговата професионална помощ. В една неделна привечер му се обадих с контракции. Веднага ми каза да тръгвам към болницата без самият той да е на работа в него момент. Направи всичко, за да бъда овладяна и бременността да завърши успешно.
 

# 1 527
  • Мнения: 5
Здравейте! Дали някой може да ми даде мобилния телефон на д-р Руми Христова от АГ Лозенец? Много ще съм благодарна!

# 1 528
  • Мнения: 7 424
Мами от София,
Имате ли впечатления за гинеколозите в Окръжна болница, или 25 поликлиника в Младост 3? Аз съм съвсем в началото и се чудя при кого да ходя за проследяване и в последствие за раждане  Thinking
Чувала съм също, че и д-р Атанасова от Студентска поликлиника е много добра... Какво ще ме посъветвате?

Аз съм много доволна от Д-р Илиева в 25 п-ка, вече повече от 6 години.
За нея четох и в Черния списък, ама то май всеки лекар го има и на двете места.
Моя приятелка ходи при Д-р Папукчиев на ЖК, смята че е внимателен, но и малко немарлив.
Ти решаваш Wink
     Имам много неприятни впечатления от тези две докторки.....Слагам под въпрос и професионалната им кадърност,и нравствените им качества. newsm11

     А понеже списъка е бял,допълвам го с имената на д-р А.Начева ,д-р Гиздов -гинеколози,д-р Шаркова -педиатър и тримата от ВМА. newsm10

# 1 529
  • Самоков
  • Мнения: 13
Здравей kiarra края на мойта бременност я следешве д-р Щерева и имахме уговорка за раждането но в момента който д-р Дочев ме приемаше тя пойска на съпруга ми 750лв. за да присъства на раждането, точно на Бабин ден имала платен куверт за НДК . И аз бях  доволна от нея но преди да дойде 21.01.09, сега съм разочерована, родих при д-р Дочев и съм страшно доволна.

Общи условия

Активация на акаунт