Отговори
# 15
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Не че съм голяма познавачка, ама тези, които мислят, че това е вдигнат самолет май никога не са летяли.  Rolling Eyes

А, че си е надарен ние отдавна си знаем.

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

И ако вземат да си сложат очилитИ ще видят че това е гънката която се образува при сухи плувки, същата я има и на черните плувки на шезлонга  и в хамака на който  се хилосват Ферка и Емко hahaha

В такива случаи се казва че гладни кокошки, просо сънуват  hahaha





Хо хо хо Mr. Green Я тая спонтанна сцена дето Чачо и Сера се натискали и накрая го писали филм според някои hahaha  Тука им обясняват къде да седне Сера, кЪ да сЪ цунят и как да се опипат, че и двете корепетиторки там с текста,(едната до Ча, а другата с карираната риза зад Сера) да не си забравят думичките, щот не идват от сърцата им, а от сценария на леля им Едже hahaha

# 16
  • Мнения: 27 477
 Те и с очИлити полза нема с тях виждат че Емко е грозен  и Яманко е хубав  Naughty и ревът че великото дизи свършвало ние се радваме  бозаТЪ на Едже свършва  Mr. Green Party

# 17
  • Мнения: 21 201
Не и е за първи път да си забравя думичките. tooth




# 18
  • Мнения: 1 786
Не и е за първи път да си забравя думичките. tooth


Скрит текст:



Някак никак не ми лъха на задружност и спойка от снимките извън сета на финала.

# 19
# 20
# 21
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301

Дано Чаатай никога повече не среща по пътя си Едже Йоренч и по скоро таланта и, нека тя си го раздава на друг!
Дано  Praynig Колкото и да се шегувам,знам че е талантлив,способен,упорит...и заслужава най-доброто Peace Пак ще го кажа-а дано Еджето е по-близка със Сера,да иска да я направи още по-сияйна ЗвиздЪ Joy и се залепи за нея... Praynig

Според мен Ча няма да се отърве ни от аблата, ни от биг бос.
Те са като питбули, захапят ли веднъж не пускат докато не омаламощат жертвата си.

Времето ще покаже,но аз съм оптимист Mr. Green А и Енгин щом му мисли доброто Wink

# 22
# 23
  • Мнения: 1 786

Тук направо си ми изглежда пиян. Погледът му е един такъв блудкав.

# 24
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Не знам, но тези дни упорито се спрягат  Чаатай и Амине Гюлше, като евентуални колеги в сериал през септември, а ако е вярно, това означава че продуцента няма да е Ай япъм, защото те вече обявиха с кого ще работят през новия сезон- Къванч, Бу, и още един, но му забравих името......... Амине в момента снима с Толгахан, (даже в Т се шегуват с думите еее ятер бе, пак ли Чаатай след Толгахан hahaha) говори се че нещо не се разбирала с него и не се знае дали ще подпише за втори сезон на сериала им....
На мен ми се вижда твърде скоро след финала на Медчезира да се хвърли в нещо ново, а и лятото няма да почива ще снима... Може и да е слух, а може и да не е....Много я плюят Аминето че не ставала за актриса, ама тя и Сера кога ли е ставала, увекочиха и сопола и при Беяз, това  визират за най големия и талант tooth...абе миски....

# 25
  • Мнения: 16 938
Ча с тоз перчем не мога да го възприема.

# 26
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хай добър вечер  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и много тенкю за новото къще, Бел  Hug Heart Eyes Heart Eyes
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Айдеееее, не остана, още 2 дена  Mr. Green Party Party Party Party Party

Иначе, както и вие сте отбелязвали с фотоси днес, Чачун е нападнат здраво от фенове на сета и се фота ли фота (те май йенитата не са само баш от днес, ма са от тез дни де Mr. Green) Laughing

Може да сте я пускали, но тук е хорош Чачун  Grinning Peace



Като не се захилва, по-хубав Grinning Peace

# 27
  • Мнения: 21 201


 Joy hahaha Joy Добре, че не са продължили с изтриването. Joy




Снимки в парка, това да Ви е познато, защото на мен да!?! smile3521



ИИИИИИ БИТТИИИИИИ. Party
Скрит текст:

# 28
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Скрит текст:


 Joy hahaha Joy Добре, че не са продължили с изтриването. Joy




Снимки в парка, това да Ви е познато, защото на мен да!?! smile3521


ИИИИИИ БИТТИИИИИИ. Party


Айдиии, заключиха вратнята на ПО-тоооо Mr. Green Party Party Party Party Party

Наде  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Още има надежда  hahaha. Гледам, че по-грозничките и момченцата сами се протягат да се снимат с Чачун, а с по-хубавки момиченца той се щрака. Wink hahaha

Общи условия

Активация на акаунт