Нашата сватба през 2015 - тема 9

  • 54 099
  • 779
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11
Добро утро и от мен Simple Smile
Нашата песен за първи танц е тази : https://www.youtube.com/watch?v=JkK8g6FMEXE ,
тъй като си е много наша още от една от първите ни срещи с мм.За песни за хвърляне на букет и т.тн не съм мислила ,защотото и мм прави списъка...та може би ще оставя тази задача на DJ.
Марая в зорница ще празнуваме ,там ще бъде и ритуала.Честито за обувките и стискам палци понделник да се увериш ,че това е твоята рокля Simple Smile
Вети честито за халките ,браво на твойто мило за реакцията ,моя първо говореше ,че няма да я носи на работа за да не я одраска ,но след като ги видя ка "Е какво пък ще си я нося навсякъде " Simple Smile
Относно църковния брак ,нашия ще бъде преди гражданския ,тъй като ритуалната зала в Казанлък дълго време е била в ремонт ,но не знаех че е прието и до последно се притеснявах да не стане фал и в последния момент да ни кажат ,че не може така ,но вече ме успокойхте.

# 61
  • София
  • Мнения: 913
Добро утро, момичета!  Hug

Мария, Вети - халките ви са страхотни, много ми харесват! По-различни са от повечето, което ги прави още по-интересни, а най-важното е, че вие сте си ги избрали и са точно такива, каквито ги искате!  Heart Eyes Пожелавам ви да ги носите с удоволствие и много любов, и да са символ на цялата любов в едно здраво семейство!

Миеле, тортата звучи божествено /само думата Рафаело е достатъчна за мен!/.

Мис, благодаря за линка с прическите - супер полезен е, много хубаво са показани всички прически, даже препратих няколко на моята фризьорка  Mr. Green

Нашият църковен брак също е преди гражданския ритуал /истински/ - предупредихме в църквата и там ни казаха, че не е проблем - просто като отидем да си вземем свидетелството за венчавка седмица по-късно, да им покажем и свидетелството за граждански. Другото интересно е, че пред момчето, което отговаря за ритуалите, се заговорихме с ММ, че не можем да си намерим кръщелните, а момчето каза, че родителите ни могат да служат за свидетели на това, че сме кръстени.

Така че, момичета, всичко може, важното е да питаме Simple Smile

# 62
  • Мнения: 99
Здравейте момичета! Simple Smile
Вяра -  като прочетох поста ти за грима и за това че имаш проблем в зоната под очите ( без да съм сигурна точно какъв е проблема), реших да споделя едно кремче, на което попаднах скоро от една гримьорка в Сливен, незнам дали тя го внася или може да се закупи другаде, но като видях  видеото останах шашната Simple Smile
Та споделям и с теб, в случай че ти е интересно и би ти свършило работа. Това е видеото как действа: https://www.youtube.com/watch?v=Us97EHZwe_E, а гримьорката  е тази: https://www.facebook.com/pages/Beauty-MakeUp-By-Sisi/425841890776983 Simple Smile

# 63
  • Мнения: 2 478
Алечка, новата ни тема е страхотна, благодарение на теб!   bouquet

Няма как да не ви се похваля, че вече си имаме халки.  newsm44 Влюбена съм в тях! Много си ги харесваме.  Heart Eyes Може да ги видите в албума ми.   Simple Smile
Бутилките и тапите също пристигнаха.  Laughing

Бубулеса, добре че реагира навреме, макар че наистина не смятам, че е голям проблем това, че бутилките са за вино. Нашите също са такива, но на нас много ни харесват. Аз само косвено помогнах.  Hug
Благодаря ти за списъка с песни.  Hug

Мис, хубава идея за бутилките имате. Сигурно декупажът е по-скъпичък, но иначе се получава много хубаво.  Hug

Всички момичета, които ще сте в Красно село, не се тревожете излишно. Стискаме палци скоро да приключат с ремонтите и да не ви грозят снимките. Но дори и да не успеят, това по никакъв начин не трябва да ви помрачава настроението.  Hug

Зая, наистина са много забавни клиповете му и в същото време емоционални.  Simple Smile

Кис, тази песен Daddy's Angel е много хубава. Кой я изпълнява?
Песента на Теди Кацарова-Само аз и ти също е много хубава.

За песните ние още не сме мислили, освен за първия сватбен танц.  Песента на Нели Рангелова е много хубава. Със сигурност доста хора няма да разберат песните, но в крайна сметка щом на нас ни харесват, това е най-важното. Все пак това е нашият ден и трябва да се съобразяваме единствено със нашите предпочитания.

Алечка, много добър избор на песни.  Hug

silvushka, наши приятели избраха песента на Миро- Върхът на планината. Хубава е и се получи добре.  Simple Smile

Плами, добре се движиш със задачките.  Simple Smile


I ♥
страхотна е Celine Dion - Im Your Lady   newsm45

Вети, халките са много хубави.  Simple Smile

Шоколадче, много кофти ситуация. Затова си мисля, че поканите трябва да се раздават по-рано. Дано все пак се намери решение и да дойдат колкото се може повече хора. И при нас доста от поканените се знае, че няма да дойдат, ама ако искат. Поне си знам на кой му пука за нас и на кой не. А за майка ти не знам какво да кажа, честно.  Crossing Arms

Вяра, тази песен I loved her first е много хубава. Сълзите са гарантирани, особено ако гледаш и този клип.  newsm45


И тази седмица ще си имаме 3 булки.  Hug

# 64
  • Мнения: 178
Добро утро Simple Smile

Много се радвам, че ви харесват халките  Heart Eyes Аз пък много харесах тези на Вяра и на Мария91 Simple Smile

Марая бижутата си ги поръчах от Али-то. Реших, че ги искам по-пищни обаче няма да се изхвърлям с парите и си ги взех от там за нещо от сорта на 16$  Laughing   А халките са ни от едно малко магазинче на Гаарибалди, което повече от горещо препоръчвам!

Мис малко май ни обърка с Марая на тема рокля Wink Моята другата седмица влиза на "ремонт" Wink Иначе тортата ти много ми харесва! Аз гледах подобни, но е малко по-далеч от това което искам Simple Smile

Миеле толкова ти завиждам за тортата (благородно ест Wink ). Ние се влюбихме в Диди'с. Ходихме на дегустация и харесахме вкус, коментирахме визия и останах безумно доволна. Всичко беше прекрасно до момента, в който получих оферта за торта за 70 души за 520лв и ми стана зле... Отказахме се от тях колкото и да ми беше трудно...

# 65
  • София
  • Мнения: 23 156
E Mис,много е оригинална тортата,аз лично не бях попадала на такава, а и за вашата тема е просто  Heart Eyes

Мария91 Бях забравила,че и вашата сватба ще е лилава,нагледах се на лилави красоти  Blush И халките са ви много красиви  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 58
Момичета браво на вас напредвате доста в подготовката, ние сме почти до никъде Sad Важното е , че си запазихме ресторанта, църквата и ритуалната. Още не мога да реша от къде да си взема поканите и бутониерите. Песента на Celine Dion e невероятна  Cry
Чудя се за питката, която е за разчупване цяла ли трябва да бъде или на розички, които лесно се чупят?

# 67
  • Мнения: 2 204

Ние бяхме в ресторант Кадифе кувертите са им на много ниски цени,а храната много ми хареса , дж Ники,който ни беше препоръчан от ресторанта и струваше само 250 лв,защото така са се разбрали с ресторанта,но съм много доволна,пак бих се спряла на него  Peace,жената,която ни направи украсата,също ни беше препоръчана от ресторанта.Фотограф ни беше Филип Шангов,а видеооператор Георги Котов. Фотограф + видео = 900 лв,но ни излезе такава цена,защото майка ми се познаваше с фотографа и ни направиха отстъпка. Само видео нямаме още,но съм много доволна от всички,много добре си свършиха работата,комуникацията с тях ми беше лесна,не мога да се оплача от нищо Grinning Ако има нещо друго питай Grinning
[/quote]

seangelova Благодаря ти за информацията..  Hug Hug  Всичко споделено за Пловдив ще ми е от полза..

За сега мислим само граждански да е брака с тържество, след това може би венчавка само с кумовете, някой ден....
Още не можем да се разберем кой от двама ни с ММ коя дата от Октомври иска  Thinking Thinking Grinning Grinning Grinning нооо, ще се разберееем  box box  Simple Smile Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 23 156

Ние бяхме в ресторант Кадифе кувертите са им на много ниски цени,а храната много ми хареса , дж Ники,който ни беше препоръчан от ресторанта и струваше само 250 лв,защото така са се разбрали с ресторанта,но съм много доволна,пак бих се спряла на него  Peace,жената,която ни направи украсата,също ни беше препоръчана от ресторанта.Фотограф ни беше Филип Шангов,а видеооператор Георги Котов. Фотограф + видео = 900 лв,но ни излезе такава цена,защото майка ми се познаваше с фотографа и ни направиха отстъпка. Само видео нямаме още,но съм много доволна от всички,много добре си свършиха работата,комуникацията с тях ми беше лесна,не мога да се оплача от нищо Grinning Ако има нещо друго питай Grinning

seangelova Благодаря ти за информацията..  Hug Hug  Всичко споделено за Пловдив ще ми е от полза..

За сега мислим само граждански да е брака с тържество, след това може би венчавка само с кумовете, някой ден....
Още не можем да се разберем кой от двама ни с ММ коя дата от Октомври иска  Thinking Thinking Grinning Grinning Grinning нооо, ще се разберееем  box box  Simple Smile Simple Smile


[/quote]

И ние бяхме само с граждански  Peace

# 69
  • Мнения: 1 167
Поканите се поръчани. Олекна ми.

Сега трябва да мисля първа сватбена песен. Имаме си наша песен, но не е бавна пък и е на гръцки. Трябва да мисля и музиката, като не искам чалга.

# 70
  • Мнения: 2 204
Ох, Извинете ме, без да искам направих цитат без отговор...

ама като правя 100 неща на веднъж, а и съм на работа...   Peace Peace

seangelova
  с изнесен ритуал ли бяхте вие, или в зала... на мен май повече ми се иска да е зала, затова понеже живеем в Тракия, ще отида да видя новата зала там как е .. Simple Smile
ама съм и аз... още не съм отишла дата да си запазя... но се развълнуваахх покрай всички булки тук.. Simple Smile


# 71
  • София
  • Мнения: 23 156
Ох, Извинете ме, без да искам направих цитат без отговор...

ама като правя 100 неща на веднъж, а и съм на работа...   Peace Peace

seangelova
 с изнесен ритуал ли бяхте вие, или в зала... на мен май повече ми се иска да е зала, затова понеже живеем в Тракия, ще отида да видя новата зала там как е .. Simple Smile
ама съм и аз... още не съм отишла дата да си запазя... но се развълнуваахх покрай всички булки тук.. Simple Smile


И ние бяхме в Тракия  Grinning Хубава е залата,казаха,че е най-голямата в Пловдив,a и е единствената удобна за паркиране,понеже другите 2 са на четвъртък пазара,а там няма къде да се спира  Laughing. Посрещна ни оркестър,единственото,с което имахме проблем,беше,че предната булка е закъсняла много и ни се обърка графика на нас,че и на някои от нашите гости,които дошли по-рано им се карали,че аз съм била закъсняла  Crazy Има какво да се желае още от персонала,но като цяло сме много доволни Grinning,а и предните младоженци бяха главните виновници за цялото объркване Grinning Също така няколко дни преди това бяхме да я видим,едно момче от охраната ни разведе,каза,ако искате може да снимате,то специално беше много любезно  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 27
Здравейте, момичета, чета ви редовно и се вълнувам от вашите емоции, но не пиша, защото моята сватба беше преди почти година. Нашата сватбена песен беше на Тодор Върбанов - Миг като вечност, защото много държахме да е на български. Определено ни докосна, а и сега като я чуем ни създава неповторимо усещане.

# 73
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Да се включа и аз по темата за първия танц. Прекрасна е идеята за българска песен- може и да размисля. Иначе песента на която съм се спряла за първи танц е https://www.youtube.com/watch?v=hq2KgzKETBw

# 74
  • Мнения: 42
Здравейте момичета  Simple Smile Първо искам да Благодаря на Алечка за новата тема , както и че ме добави на първата страница , въпреки че след броени дни е нейният най - важен ден, намира време и за нас  БЛАГОДАРЯ ТИ !  bouquet
По темата за песните ние само се спряхме на песен за първия танц - Ed Sheeran - Thinking Out Loud, много хубави списъци сте дали  ще ги прослушам за идеи Simple Smile Много са ви хубави халките , ние ще търсим тези почивни дни - Вети мерси , че каза от къде са вашите ще погледнем там .Вяра ще споделиш ли , от къде са вашите ?

Общи условия

Активация на акаунт