Програмка за бременни

  • 1 535
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 318
Аз лично чакам с нетърпение програмката Flutter Flutter

# 16
  • София
  • Мнения: 39 771
В процес на бебеправене ли си? Я послушай майка си  Joy

# 17
  • Мнения: 2 123
според мен е добре да има и графа "медикаменти", в които да вписваме всички лекарства и витамини, които пием.

# 18
  • Мнения: 575
Момичета,
Благодаря за помощта Simple Smile Това с медикаментите  е добра идея, ще я интегрираме Simple Smile За сега всичко е на много бета ниво. Пък и мъжо току що заспа пред телевизора, та за днес се свърши с писането на програмката.
Да ви я разкажа на бързо:
Календар -  за сега няма, смятам да  направим нещо като този на сайта на бг-мамма. Там ще се въвеждат и първоначалните данни (последна дата на цикъла, дата на потвърждаване на бременността и тн.)
Данни:

Тук ще се въвеждат данните: тегло, обиколка на корем , посещение при доктор(ако има такова ще има падащо меню, където се въвеждат разни информации за бебето - тегло, размери, обиколка на главичката, т.н.) ((все още не е написано, караме на чекбокс Close))

Статистика:

Тук ще се показва статистика на въведените данни.За сега показва само на теглото. После ще бъдат няколко, за всичко по - важно.

Форум:

Или по - точно браузер в програмката, за улеснение Simple Smile или по -точно.... и аз не знам, ама нещо като благодарност към форума:)

# 19
  • Мнения: 2 249
айде като го завършите ще помолим Мамма да го сложи в сайта да си го ползват всички Wink

# 20
  • Мнения: 575
айде като го завършите ще помолим Мамма да го сложи в сайта да си го ползват всички Wink

Ммм дам, само татенцето да се върне от работа и го погвам пак по програмката Joy Joy Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 361
много добра идея
като стане готова ще се радвам да я видя  Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Поздравления идеята е страхотна.Нямам търпение да я видя

# 23
Чудесна идея!!!!!Браво! Peaceс нетърпение очаквам да я пробвам:)))))))))

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 688
чудесно
поздравления!

# 25
  • Мнения: 575
Момичета, извинявам се , че ще има известно забавяне с програмката, просто на татко ни в момента хич не му е до това Sad  Cry Cry Cry

# 26
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
поглеждам от време на врема няма ли да е готова най сетне тази програмка ама........
а иначе щом таткото не е на кеф за подобни работи - да не го мъчиш
тези неща стават хубави като са направени с любов и желание.
както и всичко останоло де Laughing

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Не се притесняваи когато стане.Няма да го пришповаме човека. Peace

Общи условия

Активация на акаунт