Дали си има друга ???

  • 12 925
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 214
Според мен стигне ли се до борба, хубавия брак вече отдавна е "заминал". Но аз съм доста крайна в това отношение.

# 46
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Според мен стигне ли се до борба, хубавия брак вече отдавна е "заминал". 
Много е вярно това ...

# 47
  • Мнения: X
Имах три годишна връзка. Слава Богу, до деца не се стигна. Този човек ми срути психиката отвсякъде в един момент перфектен, в друг обиди и всякакви натяквания. За секса стигнахме до един момент, в който ако исках да правим секс, бях обявявана за нимфонка. Бил изморен блабла. Светна ми лампата, че ми изневерява. Беше ме накарал да възстановя снимки на фотоапарата и идиота явно беше забравил, че е имал снимки от едно събиране и та виждам аз една девойка хилната снимана от мъжо ми. Имам силна развита интуиция и веднага го блъфирах, че са ми казали, че е бил с еди си коя. Божке ама човекът не можел да се сети коя е тая нито по снимка,  нито по име. Теглих му майната. После ми каза, ревейки, че бил на успокоителни цяла нощ, никога не би ми причинил подобно нещо. Гледам го евала от душа ме лъже човека Simple Smile но все пак влюбена, реших да забравя моите съмнения. Накратко резултата - след половин една година, получих съобщение от същото девойче да се махна, че щяла да се бори до смърт за моя нисък дебел галфон. Попитах го - каза, тая е луда и си измисля. Прибрах се, и гледам от колата терасата на моята вярна половинка - гордо изпъчена същата девойка до приятеля ми. Охоо си викам екстра - звъня, не отваря. На телефона - не отговаря. Накрая ми вдигна и ми каза, че си бил дал апартамента на негови приятели и тях съм видяла. Теглих му майната. Финалът беше отново от девойката - да не съм звъняла повече на вратата на ТЯХНОТО жилище Grinning   Това го разказвам, защото всичко започна с изморения човек, спад на секса и постоянни обвинения към мен и теглене на майни. Дано при теб не е така, просто споделям моя случай.

# 48
  • Мнения: 6 214
МалИИИИИИ, тоя лъже за норматив бе. Четете и си записвайте. Дет' се вика един ден като ви потрябва оправдание, отваряте и намирате.
- не можел да се сети коя е тая нито по снимка,  нито по име.
- После ми каза, ревейки, че бил на успокоителни цяла нощ, никога не би ми причинил подобно нещо
- Попитах го - каза, тая е луда и си измисля
- Накрая ми вдигна и ми каза, че си бил дал апартамента на негови приятели и тях съм видяла.

Играла съм го същия филм, имам и прекрасно дете обаче от него. Само извънземни дето не бяха го отвличали, или просто не беше се сетил да ме излъже и това. Отдъхнах си накрая, че вече някоя друга ще му слуша лъжите.

# 49
  • Мнения: X
Не знам защо не ми излезе предния коментар. Ставаше въпрос, че се сетих и още нещо. След всичките тези глупости, реших още повече да задълбая. Влезнах му в скайпа - и каквото той си пише, го получавам и аз. Имах техници за кабелната вкъщи, те ми задават въпроси, а аз гледам компа и съм като тресната. Оказа се, че освен въпросната девойка, моята половинка си пише и с жената на негов добър приятел. Имаш хубаво дупе, кога ще го видя, моля те ско имаш нужда от нещо, кажи ще мина да ти напазарувам.  Понеже мъжът й беше в чужбина. За секунда ми мина през акъла да направя скрийншот и да го пратя на мъжа й, ама понеже съм добра душа, се отказах Simple Smile

И естествено месеци след окончателния край, моята половинка ми звъня да сме се виждали. Което естествено не стана, защото не искам да го виждам и на снимка това същество.

# 50
  • Мнения: 108
Не знам защо не ми излезе предния коментар. Ставаше въпрос, че се сетих и още нещо. След всичките тези глупости, реших още повече да задълбая. Влезнах му в скайпа - и каквото той си пише, го получавам и аз. Имах техници за кабелната вкъщи, те ми задават въпроси, а аз гледам компа и съм като тресната. Оказа се, че освен въпросната девойка, моята половинка си пише и с жената на негов добър приятел. Имаш хубаво дупе, кога ще го видя, моля те ско имаш нужда от нещо, кажи ще мина да ти напазарувам.  Понеже мъжът й беше в чужбина. За секунда ми мина през акъла да направя скрийншот и да го пратя на мъжа й, ама понеже съм добра душа, се отказах Simple Smile

И естествено месеци след окончателния край, моята половинка ми звъня да сме се виждали. Което естествено не стана, защото не искам да го виждам и на снимка това същество.

Аз пък бих му пратила, за да види жена му и приятеля му какво вършат, колкото и злобно да звучи.

# 51
  • Мнения: X
По тази логика трябваше да пратя и на девойката, която ми пише да се махна от приятеля си, какво ми пише вече нейната половинка - моя бивша. Но просто ме е гнус от тези хора - в буквалния смисъл. А и съм сигурна, че всичко се връща

# 52
  • Мнения: 4 292
Ами да, трябваше да и пратиш, щеше да е весело, но си права, че е гнусно, хубаво за теб, че си се отървала навреме.

# 53
  • Мнения: 7 325
И за какво ти е да си усложняваш живота с глупости. Да му мислят следващите. Мъж който зарязва/лъже жена си/приятелката си заради друга един ден ще зареже и другата заради трета. Винаги са ми били жалки жени, които се мислят за уникални и неповторими защото са успели да изместят някоя, а те просто са поредните ( жертви ). Следващата на бившият ми обърна света да накара мъжът си да зареже синът ни, в последствие тя самата се оказа родител на зарязано дете ( от общият ни бивш ), което изобщо не ме радва, поредното дете с един родител при живи двама. Дано си е научила урока, защото той - едва ли.

# 54
  • Мнения: 11 409
Следващата на бившият ми обърна света да накара мъжът си да зареже синът ни.

А дали наистина тя е виновна за това, че не е търсил първия си син? Все пак вече е ясно, че той е безотговорен и егоистичен баща към всичките си деца без да го навиват новите му жени ... 

# 55
  • Мнения: 7 325

А дали наистина тя е виновна за това, че не е търсил първия си син? Все пак вече е ясно, че той е безотговорен и егоистичен баща към всичките си деца без да го навиват новите му жени ... 
Ами ... тя ми беше приятелка  Laughing, та се познавахме доста добре. Споделяла съм тук как БНД заряза синът си. Отиде един ден в училището, измъкна го от час, хвърли му някакви пари и му каза че въпросната е бременна и много се притеснява от позвъняванията му да не го търси повече. Та да, определено тя виждаше мен в детето ни, това я тормозеше безумно и направи всичко възможно баща и син да нямат връзка. Естестествено изобщо не обвинявам само нея, по голямата част от вината е негова, детето ни беше негова отговорност не нейна, но ... станалото станало. В нашия случай беше за добро.

# 56
  • Мнения: 3 036
Появят ли се обидните думи и то неведнъж, по мое мнение, пиши я "бегала" подобна връзка. Защото така се започва, продължава и не се забравя. Но, най-лошото е, че детето е въвлечено в тази ситуация - ако на 5 г. казва на майка си, че е тъпа и луда, какво да се очаква да каже и направи на 15? В случая, точно в името на детето, нещата трябва да се поставят ултимативно - или съпругът да промени начина на комуникация, или авторката  си взима чантата и детето, докато не е станало късно, защото след някоя и друга година, детето може и да не иска да живее с нея.

# 57
  • Мнения: 311
И естествено месеци след окончателния край, моята половинка ми звъня да сме се виждали. Което естествено не стана, защото не искам да го виждам и на снимка това същество.
Евала  Grinning Някой жени ще направят грешката да се видят с "него" ...Така ще скача от една на друга и ще си остане сам!!!
Авторката какво стана с вас ?

# 58
  • Мнения: 32 067
П.С. Можеш да направиш опит да му почесваш самочувствието - хвали го, гледай го с възхищение, дай му да разбере, че той е глава на семейството - само и само мир да е. Че дете имате....

Това е най-правилното поведение, барем накрая почне и да я бие  ooooh!

Освен нон стоп хвалби и чесане на егото е време да почне да му лиже краката и буквално да ходи след него на колене и да му вика ваше величество.  Laughing

Авторке, къде ти самоуважението и самочувствието? Или никога не си го имала. Как може да търпиш това  и то толкова дълго време?

Общи условия

Активация на акаунт