София- кв. Красна поляна, кв. Разсадника- парк Св. Петър и Павел

  • 3 420
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 320
Здравейте, има ли мами, които разхождат бебчета в парка Св. Петър и Павел? Ние сме на 1 месец и половина, скоро открих, че парка ми е много близо и е много хубав и поддържан. Живеем в Красна поляна 1. ще се радвам да си правим компания. Simple Smile

# 1
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте, аз съм съвсем нова мама и скоро ще мога да се разхождам в  парка Simple Smile ако има желаещи да бутаме колички ще е прекрасно Simple Smile

# 2
  • Мнения: 320
Здравейте, аз съм съвсем нова мама и скоро ще мога да се разхождам в  парка Simple Smile ако има желаещи да бутаме колички ще е прекрасно Simple Smile

За сега май само вие сте се отзовали Simple Smile Ще се радвам да се видим в парка Simple Smile Колко е голямо вашето бебенце?

# 3
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте, аз съм съвсем нова мама и скоро ще мога да се разхождам в  парка Simple Smile ако има желаещи да бутаме колички ще е прекрасно Simple Smile

За сега май само вие сте се отзовали Simple Smile Ще се радвам да се видим в парка Simple Smile Колко е голямо вашето бебенце?

на една седмица е, има още време докато заизлизаме, особено в тези жеги  Laughing но е хубаво, че има поне някой наблизо  Hug

# 4
  • Мнения: 320
Там сме, ще ви "чакаме" да порастнете малко Simple Smile  Party

# 5
  • Мнения: 8
Здравейте,
аз също живея в Красна поляна 1.
Родих на 21-ви юли .От 2 дни започнах да извеждам бебето привечер за по 20-тина мин.
Не го знам къде точно е този парк "парк Св. Петър и Павел".
Бихте ли обяснили?
Благодаря !
Поздрави,
Милена

# 6
  • Мнения: 320
Здравейте,
аз също живея в Красна поляна 1.
Родих на 21-ви юли .От 2 дни започнах да извеждам бебето привечер за по 20-тина мин.
Не го знам къде точно е този парк "парк Св. Петър и Павел".
Бихте ли обяснили?
Благодаря !
Поздрави,
Милена

Здравейте, Милена, паркът се намира по пътя на трамвай 11, посока центъра- спирката след пазара, зад бензиностанция Лукойл. Вие къде точно в Красна поляна живеете, може би ще мога да ви обясня по-подробно Simple Smile

# 7
  • Мнения: 8
Здравейте,
благодаря много за отговора Simple Smile
Ще го намеря, знам къде е бензиностанцията.
Ние живеем до детска ясла № 51 и детска градина № 140, ако ги знаете.
Не са много близо до този парк, но не са  и толкова далеч.
Вие по кое време сте в парка (в колко часа) ?

# 8
  • Мнения: 320
Здравейте,
благодаря много за отговора Simple Smile
Ще го намеря, знам къде е бензиностанцията.
Ние живеем до детска ясла № 51 и детска градина № 140, ако ги знаете.
Не са много близо до този парк, но не са  и толкова далеч.
Вие по кое време сте в парка (в колко часа) ?


Май ще излезе, че сме съседи - ние сме също там - в тези ниските блокчета Simple Smile Ами когато успеем гледаме да сме към 8:30- 9 - особено сега в жегите. Но зависи малката какво е правила през нощта и дали ще успеем да станем Simple Smile Вие сега сте мънички и май предимно спинкате- блазе ви Simple Smile

# 9
  • Мнения: 8
Спинкаме по някой път, но предната нощ не спахме въобще, не знам какво му беше станало.
Май аз обърках нещо режима, че реших да му сменям памперса към 3.30- 4 без нещо и той се разсъни и до  8 сутринта не можа да заспи, като преди това беше заспал към 2.30.
А до колко  часа сте там ? Към 11 прибирате ли се вече, че ние май тогава ще можем, защото той сутрин е много сънлив и най-много обича  да спи след първото хранене, което е към 7.30 и после спи до 10 .00

# 10
  • Мнения: 7
Здравейте и аз съм в красна поляна но съм по към Лидл. Аз имам време чак декември месец ще раждам.

# 11
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз утре се прибирам в София и ще почна да излизам в парка, някъде към 9 и 30 , може и 10, така че ще се засичаме с всички май  Joy иначе живея до новата Била  Peace

# 12
  • Мнения: 320
аз утре се прибирам в София и ще почна да излизам в парка, някъде към 9 и 30 , може и 10, така че ще се засичаме с всички май  Joy иначе живея до новата Била  Peace

Еми горе долу май всички сме близо- ще се организираме Simple Smile

# 13
  • Мнения: 47 981
Няма ли някой  с големи деца Simple Smile Ние скоро се преместихме, и си търсим някой по-големичък...освен да се присламча към бебчовците  Joy

# 14
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Няма ли някой  с големи деца Simple Smile Ние скоро се преместихме, и си търсим някой по-големичък...освен да се присламча към бебчовците  Joy

давай, и с вас ще намерим обща приказка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт