София- кв. Красна поляна, кв. Разсадника- парк Св. Петър и Павел

  • 3 421
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
здравейте, аз утре съм на линия, ще има ли някой в парка след 10 да се запознаем  Hug

# 16
  • Мнения: 320
здравейте, аз утре съм на линия, ще има ли някой в парка след 10 да се запознаем  Hug

Хей, ние от няколко дни се носим с ергораница и не знам още точно по колко издържа Ира в нея. Ние може да сме от по-рано в парка, но най-много до към 12ч. , че после е жега. Но не мога да обещая със сигурност. Вие къде точно ще бъдете, с каква количка сте? Simple Smile

# 17
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
здравейте, аз утре съм на линия, ще има ли някой в парка след 10 да се запознаем  Hug

Хей, ние от няколко дни се носим с ергораница и не знам още точно по колко издържа Ира в нея. Ние може да сме от по-рано в парка, но най-много до към 12ч. , че после е жега. Но не мога да обещая със сигурност. Вие къде точно ще бъдете, с каква количка сте? Simple Smile

О, и аз ще съм максимум до 12, иначе сме със синьо зелена Jane Muum и мога да дойда където и да е. По принцип идвам пт пазара Simple Smile А не мога да кажа точно време, че ще ходим до личния сутринта ...

# 18
  • Мнения: 8
И аз утре съм при личната лекарка, на първата ни консултация и не знам дали до 12 ще успея да дойда.
А вие само сутрин ли ходите до парка?
В други часове излизате ли на разходка?

# 19
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
И аз утре съм при личната лекарка, на първата ни консултация и не знам дали до 12 ще успея да дойда.
А вие само сутрин ли ходите до парка?
В други часове излизате ли на разходка?

аз засега успявам само сутрин  Joy

# 20
  • Мнения: 320
Ами то в други часове е голяма жега засега... иначе се надявам по-нататък да може да се излиза без проблем по всяко време Simple Smile Иначе вечер понякога, ама тогава сме с таткото и не върви много много Simple Smile

# 21
  • Мнения: 8
И ние вечер се разхождаме с таткото или без него, но най-вече по улиците в  квартала.
Сутрин спим до 11-12 и е трудно събуждането, както за него така и за мен Simple Smile , че още сме на нощно-сутрешни дежурства и след като го кърмя в 1 или 2 , а някой път и към 3 през ноща се събужда различно, някой път в  5 , 6 , 7
За сега сме така .

# 22
  • Мнения: 39
Няма ли някой  с големи деца Simple Smile Ние скоро се преместихме, и си търсим някой по-големичък...освен да се присламча към бебчовците  Joy

Здрасти Happy, колко по-големичък?

# 23
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
И ние вечер се разхождаме с таткото или без него, но най-вече по улиците в  квартала.
Сутрин спим до 11-12 и е трудно събуждането, както за него така и за мен Simple Smile , че още сме на нощно-сутрешни дежурства и след като го кърмя в 1 или 2 , а някой път и към 3 през ноща се събужда различно, някой път в  5 , 6 , 7
За сега сме така .


като стане по-хладно може и тогава да излизам, но за сега е голяма жега и ме е страх  Sunglasses

# 24
  • Мнения: 47 982
Ми ученици са, 3 и 8 клас Simple Smile
Зимата в училище лесно, имат доста контакти, но сега лятото е "суша" Simple Smile
Не ги пускам сами из квартала, ще трябва заедно да откриваме съседи-приятели

# 25
  • Мнения: 39
Ми ученици са, 3 и 8 клас Simple Smile
Зимата в училище лесно, имат доста контакти, но сега лятото е "суша" Simple Smile
Не ги пускам сами из квартала, ще трябва заедно да откриваме съседи-приятели

Моят син сега ще бъде първи клас и през по голяма част от времето го водя в парка Св. Троица защото там понякога се засичаме с някое дете от детската градина, не винаги разбира се. Св Петър и Павел е точно до нас и понеже се преместихме преди половин година все още не познаваме почти никой там.

# 26
  • Мнения: 134
Здравейте и от мен мамчета!!! Аз скоро ще се местя в К.поляна 3,ще се радвам да се запознаем и разхождаме заедно!! Ние все още сме 2в1, термина ми е 30- ти август,а местенето трябва да е до 1 седмица! ....дано успеем! Поздрави! Като ни дойде момента за разходки ще ви се включа  baby_neutral

# 27
  • Мнения: 320
Здравейте и от мен мамчета!!! Аз скоро ще се местя в К.поляна 3,ще се радвам да се запознаем и разхождаме заедно!! Ние все още сме 2в1, термина ми е 30- ти август,а местенето трябва да е до 1 седмица! ....дано успеем! Поздрави! Като ни дойде момента за разходки ще ви се включа  baby_neutral

Успех и леко раждане!  newsm17 newsm10

# 28
  • Мнения: 134
Благодаря!  Hug

# 29
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте и от мен мамчета!!! Аз скоро ще се местя в К.поляна 3,ще се радвам да се запознаем и разхождаме заедно!! Ние все още сме 2в1, термина ми е 30- ти август,а местенето трябва да е до 1 седмица! ....дано успеем! Поздрави! Като ни дойде момента за разходки ще ви се включа  baby_neutral

успех,  ние сме тук  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт