Вярвате ли в "уроки" и всякакви там подобни?

  • 12 126
  • 188
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
Не вярвам. Naughty

# 16
  • Мнения: 590
Вярвам, че всеки човек има енергийно поле и чрез него може да въздейства на околните. Вярвам също, че има хора с лоша енергия, както и енергийни вампири. Много ми се иска да махна с лека ръка на тези неща, но те са част от живота ни.

Обаче днес щях да падна, когато дъщеря ми тършуваше в чужда детска количка и измъкна глава чесън. Майката каза, че я носели против уроки Simple Smile

# 17
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
патила съм си и вярвам.

# 18
# 19
  • Мнения: 2 258
Не вярвам и не бих искала да започвам да вярвам.Моето мнение е ,че колкото повече се замисляш над подобни неща,толкова по-голяма е вероятността да превъртиш дългосрочно....

# 20
  • Мнения: 340
И аз не вярвам, но е факт, че някои хора имат толкова отрицателно излъчване, че дори могат да те разболеят ако разбира се прекараш по-дълго време с тях и ако си достатъчно чувствителен. Sick

Е как ще е факт това?  Това може да се нарече хипотеза, но в никакъв случай факт!

Всеки е свободен да си вярва каквото иска, разбира се.

Аз не вярвам изобщо и точно заради това не съм си и патила  Simple Smile

Даже с удоволствие бих се подложила на научен експеримент-- да ме гледат всякакви лоши циганки, зли магьосници и спецове по урочасване, пък да видим дали ще ми стане нещо.  Ако вземе да ми стане, въпреки че съм 100% скептично настроена, тогава ще се замисля. 

# 21
# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Цитат
Аз не вярвам изобщо и точно заради това не съм си и патила  Smile

Даже с удоволствие бих се подложила на научен експеримент-- да ме гледат всякакви лоши циганки, зли магьосници и спецове по урочасване, пък да видим дали ще ми стане нещо.  Ако вземе да ми стане, въпреки че съм 100% скептично настроена, тогава ще се замисля.
Изцяло съм на същото мнение.
 Много ми е интересно да разбера, а и да ми обясните как разбирате(тези,които вярват), че са ви урочасали или нещо подобно. Някой казва ли ви, дали главоболието не е от нещо друго. newsm78

# 23
  • Мнения: 3 886
 
Цитат
Аз не вярвам изобщо и точно заради това не съм си и патила  Smile

Даже с удоволствие бих се подложила на научен експеримент-- да ме гледат всякакви лоши циганки, зли магьосници и спецове по урочасване, пък да видим дали ще ми стане нещо.  Ако вземе да ми стане, въпреки че съм 100% скептично настроена, тогава ще се замисля.
Изцяло съм на същото мнение.
 Много ми е интересно да разбера, а и да ми обясните как разбирате(тези,които вярват), че са ви урочасали или нещо подобно. Някой казва ли ви, дали главоболието не е от нещо друго. newsm78

абе  нека те урочасат пък ще видим после няма ли да верваш.сина ми като бебе и до ден днешен хваща.а и глава не боли туко така особено здраво и право дете.аз също съм податлива

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 288
Не знам - и да и не.
Но познавам хора превъртяли в резултат на прекалено вярване в такива неща. Щото им е по лесно така - да обясняват живота.
Иначе не е лошо човек да е предпазлив, но чак пък да връзвам червени конци и да нося чесън ...

# 25
  • Мнения: 32
Не вярвам, но има една жена, която винаги като я видя ми става много кофти, а и детето става неспокойно и трудно заспива след контакти с нея.

# 26
  • Мнения: 46 518
... сина ми като бебе и до ден днешен хваща ...

Как го хваща?

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Цитат
абе  нека те урочасат пък ще видим после няма ли да верваш.сина ми като бебе и до ден днешен хваща.а и глава не боли туко така особено здраво и право дете.аз също съм податлива
A kak ще разбера, че съм урочасана? Готова съм да направя експеримент със себе си. Кажете какво трябва да направя за да ме "урочаса" някой. Просто искам доказателство за съществуването на подобни неща. Давайте, отворена съм за уроки, магии и т.н.

# 28
  • Мнения: 4 473
Цитат
абе  нека те урочасат пък ще видим после няма ли да верваш.сина ми като бебе и до ден днешен хваща.а и глава не боли туко така особено здраво и право дете.аз също съм податлива
A kak ще разбера, че съм урочасана? Готова съм да направя експеримент със себе си. Кажете какво трябва да направя за да ме "урочаса" някой. Просто искам доказателство за съществуването на подобни неща. Давайте, отворена съм за уроки, магии и т.н.

Ти сигурно и в Бог не вярваш, но все пак един съвет: Не дърпай дявола за опашката! Naughty

По темата - да, вярвам. Не бих изпадала в подробности, само ще кажа, че както повечето от вас не вярват, че съществува урочасване, аз имах нещастието да се убедя в обратното Tired

Да не се случва на никого! Praynig

# 29
  • Мнения: 4 733
Честно казано предпочитам да заобикалям задълбаването на теми уруки,магии и темподобни Naughty Колкото и наивно да звучи съм на мнение,че тези неща докосват хора,които позволяват да вярват в тях!

Общи условия

Активация на акаунт