Вярвате ли в "уроки" и всякакви там подобни?

  • 12 329
  • 188
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 423
Спора е излишен момичета, който не го е преживял на гърба си не вярва.
Аз лично го изпитах два пъти, от тогава никой не може да ме убеди, че няма такива работи. Naughty

# 61
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
темата е сериозна за много хора. дайте да не я превръщаме в майтап Peace

# 62
  • Мнения: 46 580
Лошо няма във всяка тема да има лека закачка, по-;еко минава, а и се избягват скандалите  Grinning
Не виждам нищо страшно, някой да си каже как го е "хванало" точно. Аз съм човек, който при някакви факти лесно минава на другата страна ...

# 63
  • Мнения: 7 837
темата е сериозна за много хора. дайте да не я превръщаме в майтап Peace

 Wink
Само за леко разведряване на обстановката.

# 64
  • Мнения: 515
Вярвам, че когато човек вярва в нещо много силно, някак си става така, че то се случва.

От друга страна, човек може и избира да вярва в каквото си иска. Peace

# 65
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Изчетох всичко геройски  Thinking и май въпроса беше вярвате ли.....,а не докажете ми ....!Аз също вярвам,че се случват такива неща!Била съм свидетел как малки и големи хора са били повлиявани от нечия силна отрицателна енергия!Примери с моето семейство и с други хора-много!Убедих се и в силата на светената вода!

# 66
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да не бъркаме внушението, с това което аз виждам и пипам и усещам ли4но, а не ми го внушава някой.и аз до първия слу4ай с ле4ителката не вярвах,ама викам си няма да стана по зле отколкото съм(една седмица не бях уринирала, подула се и с силни болки  ни сън ни храна, с две бебета)с болкоуспокояващи нон стоп.е тази жена каза след процедурата: готово сега ще по4неш да вадиш пясък като кариера и в един буркан ще събираш- ами какво да вземам за болките - тя: ами няма да те боли!
така си тръгнах невярваща и се прибрах и за болница беще късно. и една седмица без болки събрах една 1/2 буркан пълен с пясък като стъкло -как да не вярваш като го виждаш и усещаш. да вярваш в нещо е да го приемаш безрезервно за истина, аз съм от съмняващите се и все пак ......може и да има пове4е от математика или просто внушение, предрасъдък.

# 67
  • Мнения: 46 580
marsy, ето това е истинско внушение, човешката воля и внушение са по-силни дори от упойките  Peace

# 68
  • Мнения: 337
Прочетох само първите три мнения и противно на тях веднага отговарям с ДА и се мотивирам. Преди около 20 години родих първото си момче и когато стана на 3-4 месеца отидох до работата на майка ми. Тя искаше да се похвали с внука. Колежките и като започнаха да ме оглеждат, ужас  и започнаха да ме питат как така не съм напълняла, че съм станала по-хубава и т.н. След няколко часа се прибрахме и аз започнах да се превивам от ужасни болки в корема. Тогава раждането ми се стори като песен. Извиках бърза помощ, които дойдоха веднаха, прегледаха ме и нищо?? За всеки случай ми биха някаква обезболяваща инжекция и стоят да видят дали ще помогне. Да ама НЕ. Тогава дотърча майка ми и им казва, че съм уручасана а докторите се смеят. Донесе вода и ми изми очите а лекарите казват че ще останат да видят "чудото". И ето след 20 минути започна да ме отпуска а след още 10 все едно нищо не ми е имало. Майка ми каза, че като малка много са ме урочасвали и това че съм голяма няма значение. Сега когато в къщи идва някой и се радва на бебето ми аз му мия очичките като си тръгне. За всеки случай.

# 69
  • Мнения: 46 580
Аз приключвам с тая тема, иначе като ме заболи зъб, ще ходя да ми баят  Whistling

# 70
  • Мнения: X
Вярвам ,че има отрицателни енергии и хора които ги носат и прехвърлят в/у другите-вярвам,че децата са податливи на въздействие/е ,не само те/ и съм убедена ,че като се положат съзнателни усилия,тези въздействия могат да се неутрализират.Ако искате ми се смейте,но ме научиха да прибайвам и определено има ефект...Не търся причина и обяснение-достатъчен ми е факта ,че действа.

# 71
  • Мнения: 1 493
Да, вярвам . Изпитвала съм "на гърба си " урочасването и силата на светената вода. Математиката е царица на науките. Прекланям се пред нея. За сега няма научно доказателство за много неща, дори и за съществуването на Бог, но това не ми пречи да вярвам в тях. Вярвам, че след време науката ще ги обясни, както наличието на аура около растенията, животните и хората. Просто има необясними от научна гледна точка неща, поради недостатъчното  равнище на науката и техниката  в дадения момент.

# 72
  • Мнения: 7 430
И аз вярвам донякъде - като съм била малка ми казаха, че постоянно са ме урочасвали и баба ми винаги ми баеше.После като по пораснала като ме заболеше главата и пак ми баеха и като, че ли ми минаваше  Peace
Може наистина да ми е помагало това или да съм си внушавала  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 183
И аз вярвам, има хора с лоша енергия и хора на които им влияе.
За тези които не са го изпитали, по добре да не им се случва, защото наистина се разболяваш и то много и нито едно хапче не може да ти помогне, но няма да изпадам в подробности, защото наистина са много лични.
А не мисля, че трябва тези които не вярват да се нахвърлят върху другите, нали темата е да разискваме темата а не да се подиграваме една друга. Всеки си има собствено мнение по въпроса и право да си вярва него.

# 74
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
marsy, ето това е истинско внушение, човешката воля и внушение са по-силни дори от упойките  Peace

ако сурово яйце в ледено студена( зимна балканска) чешмяна вода стане на яйце по панагюрски (свари се демек) пред очите ти, в ръката ти??? какво ще си кажеш, че е фокус ли? сигурно е внушение.....
права е Ефросина. много неща има да си обясняваме ние слабите хорица с наще си хорски проблеми....

Общи условия

Активация на акаунт