Вярвате ли в "уроки" и всякакви там подобни?

  • 12 340
  • 188
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 886
Чудя се само защо когато детето се смее и е щастливо, какво му е направено? Бяла магия ли  Thinking
Не, сменен му е памперса.
newsm10 newsm10 newsm53 newsm53 newsm51 newsm47изкефи ме

# 76
  • Мнения: 1 258
Абсолютно не вярвам.И под вола теле не търся.
Като плаче детето го гушкам,меря му температурата,сменям му памперса,къпя го,плача и аз,ама не си мисля,че е урочасано.
И като ме боли корема също нещо си действам в тая насока.
И когато ми се случва да имам поредица от лоши дни,знам че после идват добрите и забравям за ония лошите.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
По принцип не вярвам.едно време като бях неспокоина и баба все ми баеше.Ама моя мъй много вярва та чак ме дразни.Ето на днес цяла утрин спорим.Казва че има една съседка и като я види(сутрин първо нея) не му вървяло цял ден и даже заради не катастрофирал,а дори не я познава жената ама я набеждава така. #2gunfire #2gunfire

# 78
  • Мнения: 46 580
ако сурово яйце в ледено студена( зимна балканска) чешмяна вода стане на яйце по панагюрски (свари се демек) пред очите ти, в ръката ти??? какво ще си кажеш, че е фокус ли? сигурно е внушение.....
права е Ефросина. много неща има да си обясняваме ние слабите хорица с наще си хорски проблеми....

Разбира се, че е фокус  Laughing

# 79
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Незнам честно казано....мисля, си че не вярвам.......но се надявам да не се стигне до там, че да повярвам и в това......от друга страна повечето хора вярват...и си мисля, че може и да има нещо....кой го е измислил това изобщо...откъде е дошло на хората в главите

# 80
  • Мнения: 46 580
... откъде е дошло на хората в главите

Измислил го е някой с усет към бързата печалба, Надеждата е стока, която винаги ще се търси ...

# 81
  • Мнения: 189
Аз вярвам, 4е има енергиини вампири или хора с лошо излъчване или просто незная как точно да ги обясня, но са хора с отрицателна енергия.

# 82
  • Мнения: 1 045
Вярвам в доста неща аз ..... Доста неща  съм видяла и затова вярвам  Confused

# 83
  • Мнения: 442
Абсолютно не вярвам.И под вола теле не търся.
Като плаче детето го гушкам,меря му температурата,сменям му памперса,къпя го,плача и аз,ама не си мисля,че е урочасано.
И като ме боли корема също нещо си действам в тая насока.
И когато ми се случва да имам поредица от лоши дни,знам че после идват добрите и забравям за ония лошите.

напълно съгласен! Peace
по принцип съм вятърничава и ходя из облаците в повечето време, но в това отношение здраво стъпвам на земята. нито червен конец съм връзвала, нито синьо мънисто, нито чесън съм носила на врата си.
дано никога да не съм толкова отчаяна, за да прибегна към ходене по врачки и баячки.

# 84
  • Мнения: 3 886
i
Вярвам в доста неща аз ..... Доста неща  съм видяла и затова вярвам  Confused
и ааз  така нека някои да беше на мойто място пък да видим

# 85
  • Мнения: 779
Да, вярвам на 100 % . И не са ми нужни научни доказателства, когато го виждам с очите си.

# 86
  • Мнения: 28
Не вярвам Wink

# 87
  • Мнения: 46 580
i
Вярвам в доста неща аз ..... Доста неща  съм видяла и затова вярвам  Confused
и ааз  така нека някои да беше на мойто място пък да видим

Какво видяхте?

# 88
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
i
Вярвам в доста неща аз ..... Доста неща  съм видяла и затова вярвам  Confused
и ааз  така нека някои да беше на мойто място пък да видим

Какво видяхте?


 когато човек е в безисходица на всичко вярва.....пък и не всичко е научно обяснимо....и аз вече незнам в какво да вярвам

# 89
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
[

нито червен конец съм връзвала, нито синьо мънисто, нито чесън съм носила на врата си.
дано никога да не съм толкова отчаяна, за да прибегна към ходене по врачки и баячки.

 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт