Вярвате ли в "уроки" и всякакви там подобни?

  • 12 328
  • 188
  •   1
Отговори
# 90
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
i
Вярвам в доста неща аз ..... Доста неща  съм видяла и затова вярвам  Confused
и ааз  така нека някои да беше на мойто място пък да видим

Какво видяхте?

И аз изгарям от любопитство. Simple Smile
The Others?

# 91
  • София
  • Мнения: 1 105
Прочетох само първите три мнения и противно на тях веднага отговарям с ДА и се мотивирам. Преди около 20 години родих първото си момче и когато стана на 3-4 месеца отидох до работата на майка ми. Тя искаше да се похвали с внука. Колежките и като започнаха да ме оглеждат, ужас  и започнаха да ме питат как така не съм напълняла, че съм станала по-хубава и т.н. След няколко часа се прибрахме и аз започнах да се превивам от ужасни болки в корема. Тогава раждането ми се стори като песен. Извиках бърза помощ, които дойдоха веднаха, прегледаха ме и нищо?? За всеки случай ми биха някаква обезболяваща инжекция и стоят да видят дали ще помогне. Да ама НЕ. Тогава дотърча майка ми и им казва, че съм уручасана а докторите се смеят. Донесе вода и ми изми очите а лекарите казват че ще останат да видят "чудото". И ето след 20 минути започна да ме отпуска а след още 10 все едно нищо не ми е имало. Майка ми каза, че като малка много са ме урочасвали и това че съм голяма няма значение. Сега когато в къщи идва някой и се радва на бебето ми аз му мия очичките като си тръгне. За всеки случай.

Колко време след поставянето на инжекцията се случи това? Grinning Извинявай, не се заяждам, ама е точно този пример никога няма да ме накара да видя Истината.

# 92
  • Мнения: 3 886
i
Вярвам в доста неща аз ..... Доста неща  съм видяла и затова вярвам  Confused
и ааз  така нека някои да беше на мойто място пък да видим
абе и да ти обяснявам като не вярваш има ли смисъл да спора ????проблема  на тези които не вярват или по скоро НЕИСКАТ е лично техен

Какво видяхте?

И аз изгарям от любопитство. Simple Smile
The Others?

# 93
  • София
  • Мнения: 1 529
Убедих се от личен опит.Синът ми бе на 40 дни. Една стара баба се надвеси над количката да го види. През нощта вдигна температура 40 гр. Откараха ни с бърза помощ в Окръжна болница-София.Стояхме 10 дена направиха му всякакви изследвания без да му поставят диагноза бяхме в изолатор-накрая завеждащия на детско отделение -доцент извика една от санитарките баба да му бае от уроки на другия ден си бяхме у дома.Това се случи преди 30 години и забравих вече името на доктора но ще съм му благодарна цял живот,той самия не е вярвал ,но е бил свидетел как отписано вече бебе е живнало след баене.Както се казва човек незнае какво ще му дойде до главата . Peace

# 94
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да, и аз съм чувала за лекари, които като видят, че нищо от методите им не помага пращат при някой знахар или баячка,  за които са сигурни..........
Но само съм чувала....те и лекарите са хора все пак и се поддават на такива неща

# 95
  • Мнения: 490
Няма нищо случайно на този свят и всичко си има обяснение независимо дали някой вярва или не! Лошата мисъл и дума имат сила колкото добрата мисъл и дума!  Peace

# 96
  • Мнения: 1 045
i
Вярвам в доста неща аз ..... Доста неща  съм видяла и затова вярвам  Confused
и ааз  така нека някои да беше на мойто място пък да видим
абе и да ти обяснявам като не вярваш има ли смисъл да спора ????проблема  на тези които не вярват или по скоро НЕИСКАТ е лично техен

Какво видяхте?

И аз изгарям от любопитство. Simple Smile
The Others?

Духа на сестрата на прабаба ми , по бащина линия , ми се яви през деня в кръг от светлина и ми каза  : " Урочасана си да знайш ! Въри при баба ти Гина от село Сусурлево да ти метни 2-3 жълтъка , баяна вода и оплетена трева със червен конец да ти вържи , посли сичку ши са нареди . Вервай ми !!! "      И отидъх и тъй стана бе  ooooh!
 newsm48  Сигурно нещо такова очаквахте , а ?  smile3521

# 97
  • Мнения: 1 343
Доскоро не вярвах ... Обаче в последно време почнах да си променям мнението. Аз например като видя един определен човек и ме заболява глава. Детето ми почва да плаче и да нервчничи и няма успокояване. Та този човек макар и на възраст и мъж дойде в къщи носейки буркани с компоти и заради един счупен буркан почна да ми говори за магии. Отминах го без да си го слагам вътрешно но след тая вечер аз се разболях. Детето ми нямаше допир до него и за сега е здраво а аз за първи път от много време насам бях с Т отпаднала и така. След два дни без да споделям с никой ми се обажда свекърва ми и ми казва че ходила да й леят куршум /скоро катастрофира/ и бабата която е Българка й казала да се пази от същия мъж че от доста години право нещо на нея и на сина й/ мъжа ми/. Колкото и да ми се иска да го подмина някой неща прекалено много се напасват.

# 98
  • Мнения: 46 580
WomanitKa, ами ако просто някой е кихнал с/у теб и ти е предал вирус  newsm78
Защо трябва да обвиняваш някакъв човек, за това, че ти си болна  Shocked

# 99
  • Мнения: 934
Хем не вярвам много-много, особено като тръгнат да ми ги разправят разни, хем си имам едно на ум.
Не вярвам примерно, че като се радват хора на детето ти, ще го урочасат. Или пък че като плачат много бебетата, са урочасани, и трябва да им се бае, лее куршум и прочее.
Но пък си имам разни мои си суеверия, вярвания и усещания. За лична употреба. И не бих тръгнала да убеждавам хората в тях, защото тия неща не се доказват.

# 100
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, и аз съм чувала за лекари, които като видят, че нищо от методите им не помага пращат при някой знахар или баячка,  за които са сигурни..........
Но само съм чувала....те и лекарите са хора все пак и се поддават на такива неща
Аз не съм чувала за такива лекари, но ако чуя със сигурност няма да им потърся услугите(помощта) им. То какви ще са тези лекари, които ще ме пращат при непрофесионалисти newsm78?

# 101
  • Мнения: 1 493
Безсилни да помогнат със знанията, които имат, но достатъчно коректни и човечни, да опитат и "недоказаното", в името на живота и здравето .

# 102
  • София
  • Мнения: 131
Не, не вярвам. А и никога не би ми хрумнало при болки в главата да си помисля че съм урочасана или нещо такова. И аз мисля че всичко е до самовнушение.

# 103
  • Мнения: 1 849
Вярвам, че има урочасване, магии и т.н. Но ги пириемам по-друг начин от вас. Просто вярвам, че има Бог и, че този вид неща са от дявола. Единствения който го е победил е Исус Христос на кръста и за това вярвам, че самата вяра в жертвата на кръста е достатъчна, за да ни освободи от това.
Аз също имам доста опит с тези неща. Синът ми също както пишеше една потребителка беше вдигнал температура 10 дена и не се разбра от какво, даже скенер на главата му правиха...нищо. Прибрах си го и с мъжа ми пост и молитва и повече не вдигна температура.
Лелята на мъжа ми е окултистка и много мрази това, че сме християни и постоянно си прави магии, когато бях бременна в 6 ти месец със сина ми и ходихме на гости и женицата черпи по едно чайче и на мен като ми стана зле, щях да умра. После се молихме и се разминах с една инжекция против натравяне(така каза лекарката ми). Хлапето се оттърва почудо. Когато тази жена ми подарява дрехи на децата се моля върху тях, разчупвам всяка магия, чародейство и т.н и те ги носят и нищо им няма.
Нешата са реални но важно е и какви методи използваме да се спрамвим с тях. Просто Исус ги победи на кръста!
В това вървам аз и е изпитано!

# 104
  • Мнения: 1 493
Светената вода също има чудодейни свойства !

Общи условия

Активация на акаунт