Вярвате ли в "уроки" и всякакви там подобни?

  • 12 340
  • 188
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 942
Не, не вярвам, аз знам че ги има  Sunglasses

# 121
  • Мнения: 490
Ммм...да. Thinking
Много хубава тема -песимисти, оптимисти, вярващи, атеисти.Шарен свят.
Всеки в един етап от живота си се докосва до такива неща и те променят живота му .
Аз съм напълно убедена , че на всеки един от нас му се напомня по някакъв си начин за какво точно е тук , на земята .
Понякога човек се пита : Защо на мен ми се случи това ?(когато ни сполети нещо лошо) , а не се питаме какви сме били ние -добри , лоши , безразлични , все едно!
Надявам се да не прозвочи объркващо , но задавали ли сте си тези въпроси?

# 122
  • Мнения: 755
Ей вие го обърнахте на панаир вече........ ooooh!

# 123
  • Мнения: 490
Ей вие го обърнахте на панаир вече........ ooooh!

Що бе? Mr. Green

# 124
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
ВЯРВАМ! Peace
Патила съм си и знам какво е.Но трябва да го преживееш за да повярваш.та така де.....

# 125
  • Мнения: 1 612
И аз вярвам. От личен опит.
Не пожелавам на никого да му дойде подобнонещо до главата.

# 126
  • Мнения: 927
Вярвам и аз. Последно 1 " приятелка" на майка ми така ме урочаса : беше ни на гости и взе да се оплаква за нещо и след това взе да нарежда колко хубавичка съм била. Майка ми и каза да спре ама тя все такива си ги редеше... и както си бях добре и усмихната като си тръгна тая жена, като ме заболя главата и като взех да повръщам....кошмар! Аз през цялата си бременност никакви оплаквания не съм имала, но тогава...беше ужасно!
Вече не допускаме тази жена вкъщи.

# 127
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
[ не е за изпускане, имаш ли някакви координати за връзка с него да се пробвам?

Ами не е за изпускане, ама пусто още никой не е могъл да ги спечели тия пари.
Координати нямам по обясними причини.
Просто не съм имала какво да споделя с този човек пък и не вярвам някога да ми потрябват.

Ако някой се интересува, може да пише на Discovery Chanel, сигурна съм, че ще получи нужната информация.  Peace

Помислете си как гърците са вярвали, не....те са знаели, че гръмотевиците ги изпраща ядосаният Зевс.
Дали пък не е точно така? newsm78, а това с електрическите заряди да е няк'ва фантасмагория....заблуда...конспирация???

Объркана съм  Tired

# 128
  • Мнения: 1 942
Хе хе хе да бе Реза, той и Галилей е знаел, че земята е кръгла, ама пусто как да обясни на тия дето са искали да го изгорят що като е кръгла те още не са изпадали от нея  Wink А и нищо не се знае -  и Дискавъри не могат да ти обяснят на какво се дължат кълбовидните мълнии - може пък, че наистина се окаже, че Зевс ги праща.  Joy

# 129
  • usa
  • Мнения: 2 113
[ не е за изпускане, имаш ли някакви координати за връзка с него да се пробвам?

Ами не е за изпускане, ама пусто още никой не е могъл да ги спечели тия пари.

няма да е за дълго това. като му открия адреса и като се срещна да му разкажа как синковецът спира да плаче като му измия очите, веднага се ми наброи милиончето.

# 130
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
може пък, че наистина се окаже, че Зевс ги праща.  Joy

Казвам ти аз, че има нещо гнило.
Не е на добре, че толкова много богове са забравени.

няма да е за дълго това. като му открия адреса и като се срещна да му разкажа как синковецът спира да плаче като му измия очите, веднага се ми наброи милиончето.

Ккакво му е свръхестественото на това?Simple Smile

# 131
  • usa
  • Мнения: 2 113
няма да е за дълго това. като му открия адреса и като се срещна да му разкажа как синковецът спира да плаче като му измия очите, веднага се ми наброи милиончето.

Ккакво му е свръхестественото на това?Simple Smile

прочети темата внимателно и не може да не разбереш Simple Smile.

# 132
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не, не вярвам, аз знам че ги има  Sunglasses
Също Peace

# 133
  • Мнения: 46 580
няма да е за дълго това. като му открия адреса и като се срещна да му разкажа как синковецът спира да плаче като му измия очите, веднага се ми наброи милиончето.

Няма нищо свръхестествено, аз също като се прибера вкъщи ми е гадно, тежко и мазно от мърсотията по улиците, като се освежа с измиване или най-добре душ, съм готова за подвизи Party децата се чувстват по същия начин Grinning

# 134
  • Мнения: 1 942

Казвам ти аз, че има нещо гнило.
Не е на добре, че толкова много богове са забравени.


Неее не са забравени, само са се преименували. Все пак и на Бог му омръзва да е с едно и също име милиарди години  Wink Ето тук любителите на "Шифъра на Леонардо" могат да дават цитати....

Общи условия

Активация на акаунт