Кауфланд / Kaufland- тема 13

  • 107 878
  • 744
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 3 611
Получихте ли вестник? При нас май не са носили. А и електронна брошура няма. Странно! newsm78

# 121
  • София
  • Мнения: 1 535
В събота преди 10 си бяха по пощенските кутии вестниците  Peace
Онлайн май утре от сайта на Кауфланд - поне е с добро качество там  Rolling Eyes

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Мнения за туристическите щеки и спортните слънчеви очила с различни стъкла в брошурата от понеделник (и преди са пускани)? Заслужават ли си?

# 123
  • Мнения: 27 607
Аз се изненадах чак, но в събота брошурите бяха по кутиите. Баща ми донесе на обяд, а като излизах в 4-5 следобед все още имаше брошури по някои кутии. Mr. Green
Харесах си кухненската хартия Фамилия- само нея използваме.  Heart Eyes Иначе- нищо кой знае какво. 25 лв ми се струват много за детско халатче.... newsm78

# 124
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
И при нас имаше вестници преди 10 сутринта, направо се учудих. Въпросът е обаче, че не си харесах нищо. Действително детските халати са си скъпи.

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 40 818
Аз пък тоя път харесах няколко неща...

# 126
  • Мнения: 9 776
Аз пък тоя път харесах няколко неща...

И аз. Аква обувките например. Имаше ги преди време пак на тези цени, но тогава ги изпуснах. Дано да стават за тези пари. И дано въобще ги има като отида днес. Ако някой е купувал, да сподели как са. Импресан също ще си взема 2-3 туби.

# 127
  • Мнения: 781
А вече новите промоции от четвъртък до сряда ли са? Преди бяха от понеделник до неделя, а сега на вестника пише друго.

# 128
  • Мнения: 13 559
А вече новите промоции от четвъртък до сряда ли са? Преди бяха от понеделник до неделя, а сега на вестника пише друго.
За Варна доколкото помня има  променен ден за началото на новите брошури.

# 129
  • София
  • Мнения: 681
Йеее, пък аз да ви с епохваля. От 3 месеца насам, вчера за първи път получихме вестниииииик! Simple Smile

П.С. На мен ми се е случвало друго, което не ис го обяснявам, предвид факта, че не теглят зеленчуците на касата. Купих си домати и понеже ги взех от кашончето на розовите домати ги маркирах като такива. Касиерката ги видя, каза "за мен това не са розови домати" и нещо натисна и ги маркира като нормални домати (съответно по-евтини) и така.

# 130
  • Мнения: 13 559
Йеее, пък аз да ви с епохваля. От 3 месеца насам, вчера за първи път получихме вестниииииик! Simple Smile

П.С. На мен ми се е случвало друго, което не ис го обяснявам, предвид факта, че не теглят зеленчуците на касата. Купих си домати и понеже ги взех от кашончето на розовите домати ги маркирах като такива. Касиерката ги видя, каза "за мен това не са розови домати" и нещо натисна и ги маркира като нормални домати (съответно по-евтини) и така.

Променила е кода за "розови домати" с "код за червени домати" не ги е премерила.
В случай, ако си сигурна, че са розови си на печалба.
на мен пък вчера ми направи впечатление, че за обикновен домат е макс. разрешено до 2 кг., по-нагоре май имаше пост, че е до 3 кг. на сметка.

# 131
  • Русе
  • Мнения: 658
Здравейте,
днес си купихме соковарка от Кауфланд. Някой ползвал ли е такава?
Озадачена съм от препоръчителното количество захар в книжката, затова питам.

# 132
  • Мнения: 494
Влизам специално да похваля зеления фасул - малко неугледен, но много крехък, никакви конци и много, много вкусен.

# 133
  • Мнения: 27 607
За какво се използва тази соковарка? newsm78 За пръв път чувам.... Blush
Ще взема и аз зелен фасул, бях го предвидила, само да стигна до магазина.  Grinning
Да се оплача. Есента си бях взела една пижама от Кауфланд, много хубава и еластична материя, рипс. Сега извадих долнището да го обуя /от няколко месеца не се бях сещала за него/- ами, наядено от молци на многобройни места. ooooh! След всичките пранета нямаше нито 1 дупчица, сега направо се изненадах колко е наядено- явно и молците обожават тази материя... Cry А молци видими не съм забелязвала изобщо в стаята, само това долнище е наядено. Жалко.

# 134
  • София
  • Мнения: 13 172
Ужас! Винаги съм си мислила, че ядат само вълна. Sad 

Общи условия

Активация на акаунт