Кауфланд / Kaufland- тема 13

  • 107 877
  • 744
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 27 607
Е, ние пак сме без брошура...естествено. Mr. Green

# 421
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 825
Споко, ние също.

# 422
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
И ние, за поредна седмица. Въпреки оплакванията ми къде ли не, пак няма. Големи са дебили тия от К.Днес за отново ходих на голям пазар в местния Триумф,а не в К. Бойкот до дупка! Писах им за този факт. Уж съм им била важна,пък ей на, пак нямам вестник.

# 423
  • Мнения: 3 675
Мен,ако питате в Триумф и Т маркет има по хубави неща.Най интересното от брошурата
Пепси ипр.напитки по 99ст за 1.5l
Сладолед фамилия-1,79
ариел,8кг за 23лв
Лютеница Хорцето,голям буркан за 2,29
Nektarini - 1.29
Цвекло,69st
Kartofi,55 ст за кг
Бяло грозде,1,99
Vero Пур,2.89 за1,380л
Тоалетнахартия Малива,1.45
ПРЕВРЪЗКИ  Либрес,3.19
Beбешка козметика на к класик,аксесоари за баня,домашни потреби за кухнята,канцеларски материали

# 424
  • Мнения: 3 961
Интересно ми е защо обвинявате Кауфланд за липсата на вестници. Те нямат изгода от това, а и си плащат на всичкото отгоре. Вината е в разносвачите, не си гледат работата  Peace

# 425
  • София
  • Мнения: 13 172
Интересно ми е защо обвинявате Кауфланд за липсата на вестници. Те нямат изгода от това, а и си плащат на всичкото отгоре. Вината е в разносвачите, не си гледат работата  Peace

Днес гледах как са наслагали на един вход по 2 вестника във всяка пощенска кутия. Сигурно са гледали по-бързо да им свършат вестниците. На другия вход, който е малко по-забутан и трябва да се отиде специално до него, нямаше нито един. А хората си имаха хубави пощенски кутии. Sad

# 426
  • Мнения: 4 841
Моя вестник днес някой комшия си го беше прибрал. Обикновено ги слагат над кутиите , но този път бяха набутани вътре. Моята кутия е счупена както на още няколко комшии и съответно бяха празни, но ясно се виждаше че в заключените кутии има вестник.  Все пак се сдобих с един разкъсан оставен върху кутиите. Нашите кутии са кофти и като се пъхат брошури и някой път се разкъсват. А кутиите ни една сутрин осъмнаха половината без вратички. Не знам какво са търсели че са откраднали негорими вратички дето за нищо не могат да се ползват. Лошото е че не могат и да се ремонтират, а трябва да се сменят всички кутии на целия вход. На май само заради тъпия вестник на следващото събрание на входа ще искам нови кутии  hahaha 

# 427
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Интересно ми е защо обвинявате Кауфланд за липсата на вестници. Те нямат изгода от това, а и си плащат на всичкото отгоре. Вината е в разносвачите, не си гледат работата  Peace
Защото при нас не са идвали изобщо от месеци, ей за това. Друго - не си правят дори труда поне в неделя да качват брошурата в ел. вариант и трето - на информация вечно нямат вестници или се скръндзат да дадат. Да, нямат изгода, понеже ей такива като мен няма да пазаруват вече от тях. Най- много за нещо дребно да влезна и толкоз. Peace

# 428
  • Мнения: X
Лично аз не ходя в Кауфланд, ако не съм си набелязала нещо в брошурата. Живея доста далеч от хипермаркета и напразното ходене за мен е свързано с разход на средства(за транспорт) и време. Доста от стоките, продавани там, ги има и в по- близките ми магазини и понякога на по- ниски цени. На вечерни намаления не мога да разчитам, защото в нашия Кауфланд намаляват по 2-3 артикула на вечер(изпробвано). Тези намалени артикули в повечето пъти не са ми нужни и не купувам от тях. Ако живея в близост до Кауфланд, може би бих го посещавала по- често и без да съм получила брошурата и не бих се подразнила, ако нищо не ми хареса и нищо не купя. Но да отида до другия край на града, за да си тръгна с празни ръце и разочарована- мерси!

# 429
  • Мнения: 2 033
Преди около 1 час пристигна заветната брошурка  newsm44
Чудя се и се мая още, какво пък толкУз да си изберЪ
Само ги плюете тези вериги  Mr. Green

# 430
  • Мнения: X
Добре,че ги има инак за какво ще се мрънка .......... едно кво убаво беше по Живково време - Кауфланд , ни брошури - спокоен и лек живот Grinning

# 431
  • Мнения: 27 607
Аз не обвинявам К., че ми липсва брошурата в пощенската кутия (или поне над нея). То е ясно, че който разнася брошурите не си върши добре работата или пък някой съсед ги взима. Ок. Да речем, че биха могли да контролират по някакъв начин разносвачите си....но всъщност, единственото което много ме дразни е не факта, че не са ми донесли брошура, а това, че дори на Информация не можеш да си вземеш- все са свършили, или ти ги подават не много охотно.... Crossing Arms
К. ми е наблизо, обаче като не получавам рекламен вестник съответно влизам по-рядко там, съответно и харча по-малко пари. Парите ми отиват в съседния Лидъл и толкоз. Grinning Те поне се грижат да има брошури в изобилие. Peace

# 432
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Именно - липсата на информация от тяхна страна води до по-редки посещения. В край на сметка те губят. Аз да кажа как си "извоювах" вестник - значи отиваме с малката на пазар и гледам редят един Ариел течен и прахообразен на цена 22.99лв. Чудих се дали да взема, но си викам, че е за новата седмица и ако е по-намален утре, да изчакам. Отидох на информация и помолих за вестник - нямали. Е, извиках направо управителя и му рекнах как не получаваме и т.н. Той ми даде един. Викам значи имате, а той ми казва, че имали, но не давали, понеже хората се бъркали с цените от предстоящите промоции. Нали има дати, нали човек ще поиска новия вестник? Няма много логика, но все пак ми стана ясно, че служителката на информация лъже най-нагло, че нямали вестници.  ooooh!
Струва ли си Ариела? Не знам как върви, понеже не ползвам по принцип.  Peace

# 433
  • Мнения: X
Брошурите в нашият вход се събират за подпалка на печки зимата и сега за приготвяне на зимнината Grinning
 Преди година случайно сварих съседка ,която ги събираше от кутиите Grinning

# 434
  • София
  • Мнения: 13 172
Aз друго не мога да разбера. От явно по-явно е, че брошурите изчезват, защото са като вестници. Толкова ли не можаха да го проумеят? Ако започнат да ги печатат подобни на останалите, никой няма да ги събира за подпалки или разни други нужди.

И мен ме е яд, че в магазина не мога да намеря вестника. Същото е и с Лидл. Брошурите в магазина не включват промоциите на хранителни стоки (не говоря за стоките от тематичните седмици). С каква цел го направиха? Обичам на място да погледна и ако има нещо, което не съм забелязала по рафтовете, да го потърся специално.

Общи условия

Активация на акаунт