разменям фигурки от шок.мечета(Wonderteddy) на Мечо пух .

  • 4 990
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 11 340
jinks, кутията ти е пълна, не мога да ти пратя ЛС. Не знам дали в горния си пост имаш предвид и Ру, който аз ще ти изпращам, или вече си ги събрала и си пропуснала да ми кажеш! Ако е второто, драсни тук, защото още една мама иска да го разменим!

# 46
  • София
  • Мнения: 15 287
Пак разменям.... Имам повтарящи се Кристофър Робин и Прасчо. Единствено Мама Кенга не ни се пада и това си е  Sad

# 47
  • София
  • Мнения: 15 287
Днес ни се падна още един Бухал.
И него добавям към офертата за Мама Кенга.  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 2 839
Леле, уморихте ме от смях. Представих си майка ми на времето събираща салфетки. Паяжинките най-дефицит бяха  Mr. Green
Тука цяла кутия от обувки имаме пълна до горе. Все пак сме цял отбор шоколадомани  Laughing От всичко по няколко бройки.

# 49
  • Мнения: 2 839
В яйцата сега има много сладка серия - едни канцеларски материали. Перфоратор, държач за тиксо, едно което държи бележчици, това имаме засега. Ама серията има още. Мама много им се кефи  Laughing

# 50
  • Мнения: 467
Хора, има нови яйца на Дисни с още герои от "Слон-балон"Simple Smile)) Колекцията е от 11 играчки, като Мечо Пух е в три варианта. Яйцата са лилави, на някаква руска фирма.Ето им сайта - http://www.landrin.ru/index.php?page=05&lang=ru Шоколада им е супер!! Струват около левче. Сега като им гледам листовката и сравнявам тези от сайта на Уондър Теди съвпадат - Прасчо, Лъмпи, Кристофър Робин(почти) и Йори ( почти)...Нямам в момента скенер да сканна листовката, а в руския сайт няма пъмно описание на колекцията, но менкам един Пух ( този дет единствен се вижда в сайта) за всичко друго без Прасчо и Лъмпи!:-)Пускайте ЛС - пращам по пощата:-)

# 51
  • София
  • Мнения: 15 287
Сестра ми е купила такива яйца от Била. Аз още не съм имала път натам.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Хора, има нови яйца на Дисни с още герои от "Слон-балон"Simple Smile)) Колекцията е от 11 играчки, като Мечо Пух е в три варианта. Яйцата са лилави, на някаква руска фирма.Ето им сайта - http://www.landrin.ru/index.php?page=05&lang=ru Шоколада им е супер!! Струват около левче. Сега като им гледам листовката и сравнявам тези от сайта на Уондър Теди съвпадат - Прасчо, Лъмпи, Кристофър Робин(почти) и Йори ( почти)...Нямам в момента скенер да сканна листовката, а в руския сайт няма пъмно описание на колекцията, но менкам един Пух ( този дет единствен се вижда в сайта) за всичко друго без Прасчо и Лъмпи!:-)Пускайте ЛС - пращам по пощата:-)

Купихме от тия яйца, държа кутийката (с 3 бр. вътре) за Великден - тогава ще ги давам на дребосъчката.

За предложението ти - навита съм - давам ти Зайо или Йори от Wonderteddy.

# 53
Winnie, освен фигурки падат ли се и други играчки от тях? И знаеш ли на коя фирма са?

# 54
  • Мнения: 467
да всичко, за което питаш го има на сайта им:-)
Фирмата е Ландрин. Тези лилавите яйца, на които си пише Дисни и са са картинка на Мечо Пух съдържат само герои от филмче с Мечо Пух. Иначе видях че има серия с принцесите на Дисни, Chicken Little \ туй филмче не го знам, но пише пак, че е на Дисни/и още някакви си други, дето тук в БГ не съм ги виждала, ето ти кокретната препратка
http://www.landrin.ru/index.php?page=01&lang=ru

# 55
Ясно, благодаря ти за информацията, Winnie.
Питах защото от Wonderteddy в яйцата на Мечо Пух освен герои се падат и сума ти други играчки, несвързани с филмчето и за да се съберат всички герои човек трябва да изкупи половината яйца  Crazy

# 56
  • Мнения: 467
аа не тук е много готско, остават ми само още 4 от 11-те:-) и само две се повтаряха:-)

# 57
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз във Варна не съм попадала на такива яйца Sad
Ще чакам да си закупя няколко

# 58
Браво на руснаците и на фирма Ландрин Peace, а също и на Winnie че ни светна Hug
Тези новите яйца съдържат реално 12 вида фигурки, които са 1:1 с тези от wonderteddy. Вместо стария Мечо обаче има 3 нови (по-хубави според мен), а Тигъра и Ру се падат в едно яйце  Wink
Така, че съветвам феновете да не се набутват повече с wonderteddy (освен ако не събират пъзели или другите играчки) а да си взимат от тези и много бързо ще си съберат колекцията.
В Била са по 0.99 лв.

  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 15 287
Аз и сестра ми също вече събрахме пълната колекция благодарение на новите яйца.  newsm44 newsm44 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт