Раждане в Майчин Дом - София (2 тема)

  • 279 766
  • 1 737
  •   1
Отговори
# 360
  • Русе/ София
  • Мнения: 696
Аз също съм избрала МД, но доколкото разбрах са само 870 лева - за избора на екип и останалото е по 45 лв на ден за стая (според броя дни които си там). Излиза към +/- 1000 лв. Това двойно плащане ми е много странно. Thinking Според мен е за здравно НЕосигурени пациентки, но може и да греша. Що се отнася до цените- виж им ценоразписа в сайта за ориентир.
Има вариянт да не платиш нищо, ако влезеш за "родоразрешение" 2 седмици преди термина си в МД. В този случай е без избор на екип и без ти да избираш как искаш да раждаш.Преценката е на лекарите- кога и как. Нека родилите скоро мами се включат. Това двойно плащане  (870  + 800) ... нещо не е редовно.  Rolling Eyes

# 361
  • Мнения: 2 289
Аз не мисля,че има такава цена в МД„ но може и да греша. Когато си здравно неосигурен, мисля се плаща самото раждане, иначе е абсолютно безплатно. Може да се отиде просто в момента на раждане, приемат те и никой нищо не може да ти откаже. Разбира се, изборът на "ВИП" стая се заплаща, но ако решиш да си на 7-ми етаж, без избор на екип, просто си раждаш и нищо не плащаш.

# 362
  • Мнения: 843
Цената е 870 лв за избор на екип /към м.октомри 2014/ но може да се провери на саъта де. Няма други 800 лв за раждането. Има разходи за стая, според вида й. Но няма 2 × 800.
По другите ти въпроси не съм наясно.
Аз си препоръчвам  моя лекар  - Гунев. Знам че са доволни от Дяволов и доц Николов. Но защо ще плащаш за лекар, ако не го познаваш? Така ще му имаш ли доверие?

# 363
  • Мнения: 618
Благодаря ви, момичета за отговорите. Най-вероятно сте прави, че тези 800 лв. са за здравно неосигурени, т.е. ако раждам там ще платя само за избор на екип + ВИП стаята.
И аз съм чувала добри отзиви за Дяволов, Николов и Гунев. Тъй като сега съм края на шести месец си мисля, че ще имам време да отида на няколко прегледа при тях.

# 364
  • Мнения: 2 289
Благодаря ви, момичета за отговорите. Най-вероятно сте прави, че тези 800 лв. са за здравно неосигурени, т.е. ако раждам там ще платя само за избор на екип + ВИП стаята.
И аз съм чувала добри отзиви за Дяволов, Николов и Гунев. Тъй като сега съм края на шести месец си мисля, че ще имам време да отида на няколко прегледа при тях.


Специално за Дяволов знам,че трябва по отрано,защото е много натоварен. Успех  Peace

# 365
  • Мнения: 843
Който и да избереш, както казваш е добре за има време за няколко прегледа, да се запознаете дет' се вика. Успех Simple Smile

# 366
  • Мнения: 323
Избора на екип е 870лв. не плащаш нищо др.освен , ако не си на 12 етаж, тогава плащаш за стая. Няма такива 800лв.отгоре казвам го със сигурност.
Аз раждах при др.Нашар много съм доволна, живот и здраве сега пак ще раждам при нея. Др.Дяволов също е добър спец.

# 367
  • Мнения: 2 289
Избора на екип е 870лв. не плащаш нищо др.освен , ако не си на 12 етаж, тогава плащаш за стая. Няма такива 800лв.отгоре казвам го със сигурност.
Аз раждах при др.Нашар много съм доволна, живот и здраве сега пак ще раждам при нея. Др.Дяволов също е добър спец.

И аз днес имам среща с Нашар, дано да ме вземе.

# 368
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Преди близо 6 години д-р Нашар беше специализант ... Страхотно мило младо момиче Simple Smile Запознах се с нея тогава покрай раждането на средната Simple Smile После пак се виждахме за прегледи с третата ... Не е била при ражданията ми, защото не исках да е с избор на екип, но имам само много, много добри впечатления от нея ...

# 369
  • Мнения: 618
Още един път благодаря, че толкова много момичета ми отговориха. Вече съм решила - един от четиримата ще е Дяволов, Николов, Гунев или Нашар. То ще е който ме поеме. Може би за Дяволов няма да успея да се включа. Сега ще проуча кой от тях къде преглежда и се надявам  в началото на 2016 година да отида  на преглед при някои от тях.

# 370
  • Мнения: 96
Избора на екип е 870лв. не плащаш нищо др.освен , ако не си на 12 етаж, тогава плащаш за стая. Няма такива 800лв.отгоре казвам го със сигурност.
Аз раждах при др.Нашар много съм доволна, живот и здраве сега пак ще раждам при нея. Др.Дяволов също е добър спец.

И аз днес имам среща с Нашар, дано да ме вземе.
[/quote

Последна редакция: пт, 18 дек 2015, 17:13 от geri789

# 371
  • Мнения: 96
Избора на екип е 870лв. не плащаш нищо др.освен , ако не си на 12 етаж, тогава плащаш за стая. Няма такива 800лв.отгоре казвам го със сигурност.
Аз раждах при др.Нашар много съм доволна, живот и здраве сега пак ще раждам при нея. Др.Дяволов също е добър спец.

И аз днес имам среща с Нашар, дано да ме вземе.

Хепи, ти нали ще си без избор на екип, ?? Тази среща за какво е - просто преглед или си променила решението си?
Сподели после мнение за нея, защото и аз искам някой да ме прегледа,да си каже становището за раждането,  въпреки че ще съм без избор??

# 372
  • Мнения: 2 289
Не съм решила окончателно след срещата, ще си мисля. Исках да ме види, защото ходя при д-р Филчева, кардиолог в МД. Имам аритмия, която е съвсем лека и тя искаше да се видя с д-р Нашар. Принципно имам 10-тина дни да помисля дали да избера екип или не.  Peace

# 373
  • Мнения: 618
Хепи дей,  на мен ще ми е интересно какво е мнението ти за д-р Нашар. Четох добри отзиви. Ще се радвам да споделиш. Ако може би ли написала как мога да се свържа с нея?

# 374
  • София
  • Мнения: 1 333
здравейте!
записвам се да следя темата. време е вече да се ориентирам за избор на лекар Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт