Искам да кажа ... (41)_15.06-21.06

  • 40 946
  • 1 070
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моят пък се навлича нагоре. Зимата ходи на краката само с един кат дреха, а нагоре е поне с 5.
Сега лятото пак е така, без яке никъде не излиза, а ако ще е в планина или на излет, може да добави и блуза с дълъг ръкав към якето.

# 1 066
  • Варна
  • Мнения: 6 326
У дома аз съм зиморничавата.
Изплетените от майка ми вълнени чорапи или терлици са ми незаменими през зимата. Задължително с други чорапи отдолу, защото не понасям да ми боцка.  Laughing Моите през това време може и да са по тениски.

# 1 067
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
И зиме, и лете у нас ходя с джапанки. И по къс ръкав, най-много зимата някоя грейка отгоре да метна. Но цялото семейство не сме зиморничави.
Тази вечер ще ядем  rape, морски дявол. За него прочетох мнение на топ готвач, че е най-грозната риба с най-вкусното филе. Ще видим как ще е. Тук много го купуват, деликатес е.

# 1 068
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
Тази вечер ще ядем  rape, морски дявол. За него прочетох мнение на топ готвач, че е най-грозната риба с най-вкусното филе. Ще видим как ще е. Тук много го купуват, деликатес е.
Вкусен е.

# 1 069
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Потвърждавам!  Grinning
Моят мъж взе рецепта за приготвянето му от неговия приятел. По-точно от майката на този мъж. Приготви го - вкусен е, без кости и не мирише изобщо на риба. Значи щял да купува и да прави - това ми заяви, след като ме изчакаха аз първа да опитам  Joy

# 1 070

Общи условия

Активация на акаунт