Искам да кажа ... (41)_15.06-21.06

  • 40 932
  • 1 070
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 475
 Joy не си казала не съм ти го метнала.

# 16
  • Мнения: 226
Разпусната работа  hahaha за вечер преди лягане е нормално без,ама някоя кака с големи екземпляри и тънък потник в дъждовно време да ходи без си е направо,желана гледка Simple Smile то защо аз да ходя с гащи тогава  baby_neutral Joy

# 17
  • Мнения: 4 569
Добро утро!
На мен ми е трудно да си намирам удобни сутиени.

# 18
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Добро утро, момичета. Понеделник, пак сме на въртележката...
За сутиените- у дома и на село си се мяткам без. Когато се очертае да дойде някой, слагам една ламбадка или спортен сутиен. Иначе на работа или по центъра на нашето голямо село съм задължително със сутиен! Снимки без нямам. А Бела си знае, че е разкошна!
Снощи преди сън се развеселих с малката Жаки, голяма сладурана. Heart Eyes
Цвети, да ти е живо и здраво момчето, много радости да ви носи, а той самия да е мноого щастливо дете! Да прорасне прекрасен и достоен мъж (не се съмнявам)!  Heart Eyes  bouquet
Лиле, благодаря за темата. Открила съм една много готина картинка, като седна на лаптопа, ще ти я изпратя на лични!   bouquet

# 19
  • Мнения: 6 301
Не ви е срам - благоприличието изисква денонощно носене на сутиен  Naughty

# 20
  • Мнения: 24 344
Денонощно ли? Embarassed
Добро утро и успешна нова седмица!

# 21
  • Мнения: 761
Добро утро и от мен.хубава седмица пожела
вам на всички.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Сутиените си мерите?

# 23
  • Мнения: X
Добър ден !
 Честит Рожден Ден на синчето наЦвети   bouquet
 Сутиен в къщи и на село не нося - не мисля ,че има смисъл. Намирам някакви оформящи само и с подплънки и не ми харесват.  Моите гърди си бяха малки преди и сега са в идеална форма и нужда от оформяне и подсилване нямат . Не са увиснали още де  Joy  
   Поне гърдите са ми добре   Joy  И задните части добре оформени . Казаха ми,че като сваля кг ще си разваля формите  Joy
  То те хич и не искат да падат де. Стоят си да не взема да погрознея. Днес нали от дни не мога да ида до WC и минус от диетата няма . В плодов ден свалих минус 800г , и за два дена си ги върнах  Joy
 Днес е този с тортите та може и още да си върна .
   Едно от най-идеалните ми неща са гърдите - то друго не остана де  Joy Косата уж - ама побеля.
 Тънката ми талия отиде на кино - 59см дълги години  Joy
  Дъщеря ми ходи в петък на рожден ден на приятелка и трябваше да са в хипи облекла - та с едни мои дънки в които се намъквах до преди 2-3г .
  
Скрит текст:
 -да се намъкна в тез дънки и една от най-смелите ми мечти  Joy

    

# 24
  • София
  • Мнения: 10 825
Добро утро!
Цвети, честит малък пораснал рожденик!  Hug
Мислех днес да водя момчетата на басейн. Обаче басейнът в понеделник работел от 12.30. Отлагам го за утре, тъкмо и сестра ми ще може да дойде с нас. Дано само да се сбъдне прогнозата и дъждът да започне следобяда

# 25
  • Мнения: 22 433
Добро утро и от мен....
прескочихме за ден до село...адска жега беше вчера, термометъра удари 36С на сянка...

последната  придобивка  на децата

# 26
  • Мнения: 15 032
Добро утро!
Изпуснах всички снимки.
Цвети, да е жив и здрав рожденика!
Успешна седмица на всички!

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Що?

Как са момчетата? Слушат ли?

# 28
  • Мнения: 6 301
Жармен - повтарям се, но много красива дъщеря.
Мирама -  големи сладури, прости за невежеството ми, но с тази придобивка ще ги возиш ли, не съм виждала такова и не знам за какво служи  Embarassed

# 29
  • Мнения: 22 433
Ая, да, това е нещо средно м-у количка и каручка. Simple Smile
В Германия много ги използват в зоологически градини, паркове и т.н. Simple Smile
Слагаш децата вътре и си ги возиш...Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт