Оформяне вкуса на бебето и малкото дете

  • 10 001
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 927
Maminka,

всякакъв род здравословни храни и продукти има във всеки магазин за здравословно хранене. тук, във варна, също има голямо разнообразие.
странното е само, че всички тези здравословни магазинчета са все в едни задънени улички, човек не може и да предполага, че ги има?! Wink но колкото по-задънено е магазинчето, толкова по-голям асортимент има......поне аз съм забелязала така....
може би трябва да се поразходиш насам-натам из Софията Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 2 249
Цитат на: kiki27
Цитат на: Iva_D
В повечето диетични магазини. Аз лично пазарувам в един такъв, който се намира под х. Плиска, улицата е перпендикулярна на Цариградско шосе, като тръгнеш от спирката на автобусите при хотела по нея се пада вдясно. Много е близо до Бебелан. Има много много голям избор.


Някъде срещу Бебелан ли се пада по-точно? Аз живея наблизо и ще го потърся Simple Smile
Засега купувам картофи и моркови за пюренцето от екологичния магазин на пазара Ситняково


Да, срещу бебелан, на Коперник. А иначе и аз купувам от еко магазинчето на Ситняково, когато нямам от свекърва ми. И аз живея на близо, но от другата страна на Плиска. Ти къде си?

# 17
  • Мнения: 2 529
Цитат на: Iva_D
Цитат на: kiki27
Цитат на: Iva_D
В повечето диетични магазини. Аз лично пазарувам в един такъв, който се намира под х. Плиска, улицата е перпендикулярна на Цариградско шосе, като тръгнеш от спирката на автобусите при хотела по нея се пада вдясно. Много е близо до Бебелан. Има много много голям избор.


Някъде срещу Бебелан ли се пада по-точно? Аз живея наблизо и ще го потърся Simple Smile
Засега купувам картофи и моркови за пюренцето от екологичния магазин на пазара Ситняково


Да, срещу бебелан, на Коперник. А иначе и аз купувам от еко магазинчето на Ситняково, когато нямам от свекърва ми. И аз живея на близо, но от другата страна на Плиска. Ти къде си?


Малко силно казано е близко, но съм в Дианабад, срещу КАТ точно. Laughing Все пак е близо, защото понякога ходя до Плиска пеша с количката Grinning Да не се окажем съседки? Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 2 249
Цитат на: kiki27
Цитат на: Iva_D
Цитат на: kiki27
Цитат на: Iva_D
В повечето диетични магазини. Аз лично пазарувам в един такъв, който се намира под х. Плиска, улицата е перпендикулярна на Цариградско шосе, като тръгнеш от спирката на автобусите при хотела по нея се пада вдясно. Много е близо до Бебелан. Има много много голям избор.


Някъде срещу Бебелан ли се пада по-точно? Аз живея наблизо и ще го потърся Simple Smile
Засега купувам картофи и моркови за пюренцето от екологичния магазин на пазара Ситняково


Да, срещу бебелан, на Коперник. А иначе и аз купувам от еко магазинчето на Ситняково, когато нямам от свекърва ми. И аз живея на близо, но от другата страна на Плиска. Ти къде си?


Малко силно казано е близко, но съм в Дианабад, срещу КАТ точно. Laughing Все пак е близо, защото понякога ходя до Плиска пеша с количката Grinning Да не се окажем съседки? Wink


Aaa, аз водя Ради на ясли там, в 49ОДЗ, а иначе живеем под парк хотел Москва. Трябва да си спретнем една среща;).

# 19
  • Мнения: 2 529
С удоволствие Grinning

# 20
  • Мнения: 2 242
Виждам че темата е доста стара, но мисля че ще е полезна на много мами и да я побутна.
Пък и да благодаря на  Iva_D  bouquet

Чела съм за дългогодишно изследване в щатите - ставаше въпрос за наблюдаване хранителните навици на определени групи деца до 5г и после същите в зряла възраст. Оказва се че много голям процент (не помня точно) от наблюдаваните сами спазват начина на хранене с които са отгледани. Примерно деца от семейства на вегетарианци, дори след като са имали периоди на прояждане на месо, отново се връщат към вегетарианският начин на хранене Peace
Аз също съм на мнение че културата и отношението към храната се изгражда рано - първите 3-5г

# 21
  • Мнения: 3 161
Благодаря за хубавата статия, Иве, а също и на Слави за изравянето й от архивите.

Общи условия

Активация на акаунт