МОРЕ-НЕСЕБЪР 2015

  • 48 092
  • 177
  •   1
Отговори
# 165
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Привет от Каменец! Водата на южния плаж е топла и чиста, плажа многоооооо пренаселен. Първи впечатления от хотела - добри, за двузвезден хотел се справят добре. Лоша организация в ресторанта - тавите с храната забутани в тясно пространство и се въртиш в една посока на дългаааааа опашка. Храната - добра, малко разнообразие, но гладни не оставаме. Ние сме в малката сграда. Стаята е малка, но удобна. Плажа наистина е близо. Басейна не е пренаселен, има следобяд доста места. Ако някой нещо го интересува за хотела - да пита, насреща съм.

# 166
  • Мнения: 429
Освен хотел Каменец, препоръчайте някой друг, на нормални цени. Другата седмица тръгваме, а още не съм се спряла на хотел. На почиващите там, приятно изкарване  Hug

# 167
  • България
  • Мнения: 490
Миналата година бяхме в хотел Пешев,40лв за трима с басейн.В грабо имаха оферта.Доволни сме,чисто и спокойно беше.Точно срещу хотела има семейна къща с малко ресторантче.Там готвят невероятно вкусно и на народни цени.Писала съм доста миналата година за почивката ни там.

# 168
  • Мнения: 162
Може ли да ми препоръчате някое приятно семейно хотелче, като предпочитам да е с гледка към морето. Нямам претенции към местонахождението, може и между Равда и Несебър. Ще съм ви много благодарна за мнения, т.к. мислим там да почиваме в края на месеца, а не съм се спряла на място Simple Smile  Hug


Ако още не си намерила, препоръчвам това
Хотел Елеганс
Намира се между Равда и Несебър - точно на плажа,няколко стъпала и си на пясъка,а гледката е прекрасна Heart Eyes
Много е чисто и спокойно,собствениците са много мили.Има и страхотна градина с шезлонги.

# 169
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701

Ако още не си намерила, препоръчвам това
Хотел Елеганс
Намира се между Равда и Несебър - точно на плажа,няколко стъпала и си на пясъка,а гледката е прекрасна Heart Eyes
Много е чисто и спокойно,собствениците са много мили.Има и страхотна градина с шезлонги.

До колкото виждам май няма басейн...нали не греша.

# 170
  • Мнения: 162
Няма басейн - но морето е на няколко стъпала от хотела,ние понякога се топвахме и след това лягахме на шезлонгите в градината.

# 171
  • Мнения: 473
Здравейте, имате ли отзиви за Комплекс "Златна дюна". На хубаво ли местопложение ли е, има ли наблизо прилични заведения за хранене ? Тези заведения - Мексикано, Бяла роза и Стария орех в новия град ли са ?

# 172
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Някой има ли скорошно мнение за хотел Стела, Несебър? Изглежда добре...

# 173
  • плевен
  • Мнения: 644
Някой има ли скорошно мнение за хотел Стела, Несебър? Изглежда добре...

Здравей.  Поредни години сме били там. Аз нямам забележки. Чисто е , уютно, само в някои стаи банята е малка. Ние бяхме с включена закуска, не е лоша и храната .

# 174
  • Русе
  • Мнения: 250
Здравейте, предстой ми почивка в Несебър. За кратко  ще е за 2 нощувки ,ако имате отзиви за хотел "Несебър Роял Палас" в стария град ! Simple Smile Никога не сме били в Несебър ,дано се ориентираме лесно. Избрахме стария град умишлено,защото преди Несебър имаме седмица в Албена и там ще се наситим на ол инклузив и искахме " нещо друго".Знам че няма читав плаж там,но ще видим как ще се предвижим до южния,който бил по-добър....?!

# 175
  • Мнения: 6
Здравейте, можете ли да ми препоръчате хотел/вила в Несебър със басейн? Бюджета е до 100лв на вечер за 2 ма възръстни и едно дете на 3 г.
Благодаря!

# 176
  • Мнения: 2 742
И ние сме се насочили към Несебър, квартира ще търсим. И то най-вероятно на място там. Защото така по картата не мога много да се ориентирам за разстоянието до плажовете

# 177
  • Мнения: 2 817
Здравейте, можете ли да ми препоръчате хотел/вила в Несебър със басейн? Бюджета е до 100лв на вечер за 2 ма възръстни и едно дете на 3 г.
Благодаря!

С басейн са Пешев и Италия. Не знам какви са цените, обадете се и питайте.

Общи условия

Активация на акаунт