МОРЕ-НЕСЕБЪР 2015

  • 48 090
  • 177
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 40 844
Някой с прясно инфо за цените на плажа,чадърите напр. Rolling Eyes

# 121
  • Мнения: 3 955
Здравейте, планирам почивката тази година да бъде в Несебър. Там съм ходила само на разходка, но никога не съм почивала там и изобщо не ми е познат район. Бихте ли споделили кой плаж ви допада повече и защо? Сега разглеждам хотел Виго Панорама - на снимки изглежда добре, местоположението му също мисля, че не е лошо. Някой бил ли е там?
Хубаво време и почивка на всички!

# 122
  • Мнения: 768
Здравейте, планирам почивката тази година да бъде в Несебър. Там съм ходила само на разходка, но никога не съм почивала там и изобщо не ми е познат район. Бихте ли споделили кой плаж ви допада повече и защо? Сега разглеждам хотел Виго Панорама - на снимки изглежда добре, местоположението му също мисля, че не е лошо. Някой бил ли е там?
Хубаво време и почивка на всички!
Плажът е плажа на Слънчев бряг, несебърският според мен не е за препоръчване. От Виго и до двата има доста ходене пеша, всъщност вторият е по-близко. Иначе пред хотела има нещо като самообразували се мини плажчета като да легнат няколко човека.

Последна редакция: нд, 03 юли 2016, 18:17 от Summer Smile

# 123
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 681
Плажа който е в близост до Вигото си е просто перфектен.Този който не е поддържан и е пълен с камъни и водорасли е този откъм Слънчев бряг.Иначе разположението на хотела е перфектно.

# 124
  • Мнения: 768
Камъни има малко в началото, натам е екстра, но аз началото не го броя за плаж. Южният несебърски като пясък и вода е хубав, но е по-малък и по-нагъчкан, чадърите почват от водата и свършат в сградите отзад. Бих казала нещо и за посетителите, но ще се въздържа. Иначе е въпрос на вкус.

# 125
  • Мнения: 306
Камъни има малко в началото, натам е екстра, но аз началото не го броя за плаж. Южният несебърски като пясък и вода е хубав, но е по-малък и по-нагъчкан, чадърите почват от водата и свършат в сградите отзад. Бих казала нещо и за посетителите, но ще се въздържа. Иначе е въпрос на вкус.

Подкрепям напълно!  Hug

# 126
  • Мнения: 2 815
Някой с прясно инфо за цените на плажа,чадърите напр. Rolling Eyes

Южен плаж ... 8 лв плетен сламен чадър с мини сянка.
10 лв голям чадър от плат, х 10 лв шезлонгите.

# 127
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
За последните 10 години не сме пропускали почивка в Несебър. Ходим на южния плаж, защото морето е много по-спокойно, духа много по-малко, пясъкът е по-чист и хубав, водата също. 2-3 пъти за тези години направихме грешката да отидем на плажа на Слънчев бряг и всеки път съжалявахме. Постилаш си хавлията и след секунди вече е в пясък (заради вятъра), водата винаги е с много водорасли в близост до брега.

# 128
  • Мнения: 768
Още едно доказателство за субективността на мненията  Simple Smile. Уцелили сте ветровито време, но не е все такова. Понякога на места се събират водорасли като на всеки плаж, общо взето са рядкост, а на този има предостатъчно пространство да подмине човек зоната с водорасли и да избере чисто място.
И моите впечатления от другия плаж са от инцидентно посещение. Атмосферата беше като в обедна почивка в някой колхоз  - някакво плюскане, мазало.. с бонус деца, по които да се крещи нон стоп. А чадърите наджичкани един в друг, щеш не щеш си наполовина върху съседите.

# 129
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 681
Децата са пречка на плажа ли?  Shocked На северния е забранено за деца така ли? newsm78 Плюскането там липсва?Или пияните туристи?

# 130
  • Мнения: 9 682
Мразя южния плаж. Отвратителен ми е  Sick :

Скрит текст:


В Слънчев бряг поне има свободно пространство зад чадърите и можеш спокойно да се отдалечиш от тълпата.

Скрит текст:

Колкото по-близо сме до края на лятото, толкова повече водорасли има. Най-малко са Юни, ама Юни вече мина...  Laughing

# 131
  • Мнения: 768
И за да не съм голословна, ето снимки от плажа на Слънчев бряг (виждат се и водораслите):





# 132
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 681
О, юни бяхме имаше си водорасли много.И май имаше.Водораслите окей.Но камъните и мръсотията ми идват в повечко.Но т и това си идва от нас.Хубаво би било всеки да използва кошчетата по предназначение  Peace

# 133
  • Мнения: 768
Децата са пречка на плажа ли?  Shocked На северния е забранено за деца така ли? newsm78 Плюскането там липсва?Или пияните туристи?
Не оспорвам мнението ти. Всеки има право на мнение  Peace
Деца има, разбира се и е много хубаво да има деца. Но е добре да има известна култура, също и пространство. А пияни туристи на плажа още не съм виждала.

Ice Queen, едновременно сме поствали снимки  Simple Smile

# 134
  • Мнения: 768
О, юни бяхме имаше си водорасли много.И май имаше.Водораслите окей.Но камъните и мръсотията ми идват в повечко.Но т и това си идва от нас.Хубаво би било всеки да използва кошчетата по предназначение  Peace

Били сте вероятно тук, в началото на плажа, затова имаш такива впечатления:



Общи условия

Активация на акаунт