МОРЕ-НЕСЕБЪР 2015

  • 48 120
  • 177
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 53
Моля за мнение за хотел Каменец.  Simple Smile

# 106
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Ако може някой да ме ориентира, не съм била досега в Несебър, а трябва да си потвърдя резервацията до утре най късно в х-л Каменец. Има ли свободна плажна зона в района пред хотела или всичко е с платени чадъри? Самия хотел Каменец в Стария или Новия град е? Ако няма места за паркиране/пише че са ограничени към хотела/ в близост има ли подходящо място да си оставиш колата? И до плажа пътят какъв е - стълби, асф. път или ...?  В смисъл ще ми е лесно ли с количка да се придвижвам. Извинявам се за въпросите, но идея си нямам за курорта.

# 107
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
Хотела се намира в близост до Южния плаж.Има и свободна зона на самите дюни.Плажа е чист и поддържан.Паркинг има също близо платен.Ако не се лъжа беше 8 лева за 24 часа.Иначе се намира в Новия град.Количка не мисля,че ще е необходима до плажа.Много е близо.Освен,ако не се използва де. Peace

# 108
  • у дома
  • Мнения: 7 171
Ако може някой да ме ориентира, не съм била досега в Несебър, а трябва да си потвърдя резервацията до утре най късно в х-л Каменец. Има ли свободна плажна зона в района пред хотела или всичко е с платени чадъри? Самия хотел Каменец в Стария или Новия град е? Ако няма места за паркиране/пише че са ограничени към хотела/ в близост има ли подходящо място да си оставиш колата? И до плажа пътят какъв е - стълби, асф. път или ...?  В смисъл ще ми е лесно ли с количка да се придвижвам. Извинявам се за въпросите, но идея си нямам за курорта.

Хотелът е много близо до плажа-5 мин пеша,но не е на самия плаж,така че около него няма плажна ивица  Peace
В Новия град е.Ние бяхме миналата година-паркинга наистина е малък,но не бяхме с  кола и нямам идея как стои този въпрос...
Пътят до плажа е тротоари няма проблем за количка-има и път с асфалт,но е доста натоварен от към движение-по тротоара ще си е екстра-имаше хора с колички на самия плаж...Няма никакви стълби. Има доста широка платена зона и после е неплатената-ако не държиш да си непосредствено до водата неплатената си е доста голяма.Аз понеже бях сама с две деца и си плащах за чадър-8лв,за ад съм непосредствено до водата и да наблюдавам децата.
Вие кога сте-в смисъл като се върнеш да кажеш доволна ли си...

# 109
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Много ви благодаря за инфото!
Ние сме от 17 юли. Малко се колебаех защото съм резервирала двойна стая в старата им сграда и се оказа, че тя е доста тясна, а ние сме с две деца едното от което е бебе и ще трябва да е задължително в кошара. Сигурно ще е доста тясно в стаята като се опъне и разтегателен фотьол и кошара, но ще видим. Аз не държа да тичаме из стаята, другите им предложения за настаняване в студио не са ми по джоба. Гледах разстоянието до плажа и искам да ползвам количката защото малчо е тежък и не мога да го нося и 5 мин пеша, камо ли пък и с багаж за плажа. Дано ни хареса Несебър. Ще пиша отзиви като се върнем.

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 40 951
Може ли и на мен ориентация за това сем.хотелче...дали има с какво да се придвижиш до стария град newsm78
http://www.booking.com/hotel/bg/lilia-guest-house.bg.html?aid=81 … ned-show_id500831

# 111
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
Това не е в Несебър,а между Равда и Несебър.Хубава е тази част,но за разходки е скучно.Или Равда или Несебър.Придвижване с кола или автобуси.

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 40 951
Това не е в Несебър,а между Равда и Несебър.Хубава е тази част,но за разходки е скучно.Или Равда или Несебър.Придвижване с кола или автобуси.
Мерси... Peace
Приемам предложения за друго подобно местенце.

# 113
  • Мнения: 768
Това не е в Несебър,а между Равда и Несебър.Хубава е тази част,но за разходки е скучно.Или Равда или Несебър.Придвижване с кола или автобуси.
Мерси... Peace
Приемам предложения за друго подобно местенце.
За кога?

# 114
  • Мнения: 2 267
Здравейте, искам да питам за влакче от Равда до Несебър дали все още има? И по кое време е? Благодаря Simple Smile

# 115
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
Не няма вече влакче.Само автобуси.

# 116
  • Мнения: 2 267
Не няма вече влакче.Само автобуси.

Е, жалко. Видяхме, че има атракционен автобус, с открит втори етаж, може на него да се повозим. Макар, че много ми се искаше да покажа на детето ми, влакчето от  едно време.

# 117
  • Мнения: 9 709
Не няма вече влакче.Само автобуси.

Е, жалко. Видяхме, че има атракционен автобус, с открит втори етаж, може на него да се повозим. Макар, че много ми се искаше да покажа на детето ми, влакчето от  едно време. 

Честно казано от този автобус освен да се напрашите не виждам какво друго може да видите/направите.  Laughing

Има влакчета от провлака между Новия и Стария град до началото на Слънчев бряг и друг влак от началото на Слънчев бряг до края му (до х.Виктория Палас).

# 118
  • Мнения: 2 267
Да,наистина не съм много впечатлена от този автобус. Мерси за информацията !

# 119
  • Мнения: 306
Много ви благодаря за инфото!
Ние сме от 17 юли. Малко се колебаех защото съм резервирала двойна стая в старата им сграда и се оказа, че тя е доста тясна, а ние сме с две деца едното от което е бебе и ще трябва да е задължително в кошара. Сигурно ще е доста тясно в стаята като се опъне и разтегателен фотьол и кошара, но ще видим. Аз не държа да тичаме из стаята, другите им предложения за настаняване в студио не са ми по джоба. Гледах разстоянието до плажа и искам да ползвам количката защото малчо е тежък и не мога да го нося и 5 мин пеша, камо ли пък и с багаж за плажа. Дано ни хареса Несебър. Ще пиша отзиви като се върнем.

Ще Ви хареса със сигурност. Весело прекарване!

Общи условия

Активация на акаунт