Прилив с отлив се редуват и финални щрихи те рисуват - MEDCEZIR #178

  • 32 021
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 4 517

Същите са,Бойче,явно си е бил с неговите  Grinning Grinning Grinning и с гривната и часовника си беше на последната сцена в Ава  Peace

Тоя Дженк голем френд бе  Whistling Whistling Whistling


ама младото гадже вече не е с него ...от 2 месеца  Thinking
Ники Grinning,затова е с Чачо,двама ергени на лов за мадами. Wink Joy Joy

Какво сладко бебе! Crazy Не го ли видяхме вече някъде? newsm78


Ани Hug,питаше за любими моменти.Един от моите е с тази песен. Simple Smile През целия втори сезон търсех това излъчване и комуникация между двамата.Гледах как единия често слага спирачки на другия...  Confused и не разбирах защо режисьора не си беше в ролята?

# 692
  • Мнения: 220
Мерабааа  Hug



Усмихнат ден   bouquet Че тука много дъждовно днеска  Twisted Evil

# 693
  • Мнения: 11 707
Вики  Hug Hug Hug
Жени  Hug Hug Hug


Последна редакция: нд, 21 юни 2015, 15:13 от Niky Kotceva

# 694
# 695
# 696
  • Мнения: 25 350
А добър ден! Party Party Party

И при мен кротко вали, ама на мен ми харесва Crazy  Joy Joy Joy Joy Joy

Ади сега стига с тия шофьори ooooh! ooooh! ooooh! Я да го сложа пак Crazy Crazy Crazy



ама шофьора е много важен яяяяяяяя  Joy Joy Joy Joy знае много тайни  Joy Joy Joy


С шофьора на Серенай  Grinning

ама това не е шофьора на Серенай бе  Peace На Серенай шофьора е доста по-млад от този.  Peace Има го на много снимки, но сега не ми се търси.  Peace Този е от Ay yapim. Или е работник на сета или е шофьор към фирмата.  Peace Има го и на плажното парти.  Peace


Точно на Серенай шофьорът си е  Peace
Hug Hug Hug Hug
 Peace Може, но може и да не е.  Peace Може да си е шофьор на Ay yapim.  Peace Тази снимка нищо не доказва, както и горната с Чачо де  Joy Joy Joy Joy Joy

# 697
  • Мнения: 25 350
Скрит текст:

Същите са,Бойче,явно си е бил с неговите  Grinning Grinning Grinning и с гривната и часовника си беше на последната сцена в Ава  Peace

Тоя Дженк голем френд бе  Whistling Whistling Whistling


ама младото гадже вече не е с него ...от 2 месеца  Thinking
Ники Grinning,затова е с Чачо,двама ергени на лов за мадами. Wink Joy Joy

Какво сладко бебе! Crazy Не го ли видяхме вече някъде? newsm78


Ани Hug,питаше за любими моменти.Един от моите е с тази песен. Simple Smile През целия втори сезон търсех това излъчване и комуникация между двамата.Гледах как единия често слага спирачки на другия...  Confused и не разбирах защо режисьора не си беше в ролята?



 Hug Hug Hug  Peace
Toва за мен е най-получилият им е момент от втори сезон.  Peace Не знам на режисьора ли се дължи, на някой друг ли .. но определено втори сезон беше зле положението.  Peace Не ми се вярва само режисьора да е виновен.  Peace

# 698
  • Мнения: 20 795

С шофьора на Серенай  Grinning

ама това не е шофьора на Серенай бе  Peace На Серенай шофьора е доста по-млад от този.  Peace Има го на много снимки, но сега не ми се търси.  Peace Този е от Ay yapim. Или е работник на сета или е шофьор към фирмата.  Peace Има го и на плажното парти.  Peace


Точно на Серенай шофьорът си е  Peace
Hug Hug Hug Hug
 Peace Може, но може и да не е.  Peace Може да си е шофьор на Ay yapim.  Peace Тази снимка нищо не доказва, както и горната с Чачо де  Joy Joy Joy Joy Joy
Едва ли шофьорът на Ay Yapim ще прибира Серенай от заведенията с нейната кола  Peace Снимката е от вечерта, когато се засякоха с Музафер.  Peace

# 699
# 700
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 865


 Party Party Party Party Party

# 701
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 865

Страхотен беше Ча Heart Eyes Heart Eyes! С най-прекрасните кърдички Crazy Crazy Crazy Crazy

# 702
  • Мнения: 11 707
Сладурковци,как  си общуват   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ей го чичака шофер до Сери и тука  Whistling Whistling Whistling

# 703
# 704

Общи условия

Активация на акаунт