Прилив с отлив се редуват и финални щрихи те рисуват - MEDCEZIR #178

  • 38 321
  • 735
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 11 707


 Heart Eyes Heart Eyes

Еййй, какъв спомен ми остави тази снимка   Whistling Whistling hahaha hahaha

 Thinking Thinking Thinking

Баш ти ли не помниш  Joy Joy Joy Joy Joy  Защо си я сложи в ава   Mr. Green  Whistling Whistling


 Party Party Party

# 256
  • Мнения: 27 735


Миналата година по това време Party Party Party

Очилата, очилата  Party Party Party Party Joy Joy Joy
Това не беше ли на 01.07. на РД-то на Сери  newsm78 newsm78

# 257
# 258
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 317


Миналата година по това време Party Party Party

Очилата, очилата  Party Party Party Party Joy Joy Joy
Това не беше ли на 01.07. на РД-то на Сери  newsm78 newsm78


Някъде там... Ама много се взирахме в китките и чилата, дисертация написахме hahaha hahaha hahaha

# 259
  • Мнения: 11 707


Миналата година по това време Party Party Party

Очилата, очилата  Party Party Party Party Joy Joy Joy
Това не беше ли на 01.07. на РД-то на Сери  newsm78 newsm78

А как гадаехме дали са мексикански цветята  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 25 381


Миналата година по това време Party Party Party

Очилата, очилата  Party Party Party Party Joy Joy Joy
Това не беше ли на 01.07. на РД-то на Сери  newsm78 newsm78

А как гадаехме дали са мексикански цветята  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 hahaha hahaha hahaha Фрида Кало  Joy Joy Joy Joy Joy


# 261
  • Мнения: 20 795


Миналата година по това време Party Party Party

Очилата, очилата  Party Party Party Party Joy Joy Joy
Това не беше ли на 01.07. на РД-то на Сери  newsm78 newsm78

Точно тогава  Peace И Чачко я хареса  newsm47 newsm47 newsm47

# 262
# 263
# 264
  • Мнения: 27 735


Миналата година по това време Party Party Party

Очилата, очилата  Party Party Party Party Joy Joy Joy
Това не беше ли на 01.07. на РД-то на Сери  newsm78 newsm78

Точно тогава  Peace И Чачко я хареса  newsm47 newsm47 newsm47

Кво няма да я хареса като той снима  Party Party hahaha hahaha hahaha

# 265
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 317
Снима и после позира Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 266
  • Мнения: 27 735
Това беше преди година - 16.06. в 2,20  Mr. Green



   Peace   18.06.



   Peace 20.06.

# 267
  • Мнения: 27 735
Снима и после позира Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



 Party Party Party  Обожавам я тази снимка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Това е предния ден на 30.06. първо позира, после снима  hahaha hahaha hahaha

# 268
  • Мнения: 11 707
Това беше преди година - 16.06. в 2,20  Mr. Green



   Peace   18.06.



   Peace 20.06.



Ехааа,браво Ивче,че ни подсети   Peace Peace Peace

Яхта,жълти маргаритки,пръстен..... Whistling Whistling Whistling

# 269
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 317
Това беше преди година - 16.06. в 2,20  Mr. Green



   Peace   18.06.



   Peace 20.06.



МноУ подробно го давате - миналата година по това време - плюс минус няколко дни какво са Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт