Ще карам на снимки и ще помоля да не се превежда



С нетърпение го очаквам. Голям сладур е


с Танер някой, ако намери нещо да го мята насам
И не само с него де, с който и да е друг от екипа

какво искаш да кажеш?

говори на казахски и се хили

какво искаш да кажеш?

говори на казахски и се хили

Ще карам на снимки и ще помоля да не се превежда



С нетърпение го очаквам. Голям сладур е


с Танер някой, ако намери нещо да го мята насам
И не само с него де, с който и да е друг от екипа 
в сеното

... има там, там.... на брега
Препоръчани теми