Прилив с отлив се редуват и финални щрихи те рисуват - MEDCEZIR #178

  • 38 321
  • 735
  •   1
Отговори
# 315
# 316
  • Мнения: 25 381
Вече нИ щЪ да го гледам тоз репортаж  Naughty Naughty Sick Ще карам на снимки и ще помоля да не се превежда  Mr. Green Mr. Green  hahaha hahaha hahaha

Само те чаках,че да го споделя и аз  Peace Peace Peace

Танер явно е дал интервю за "Hardware Plus" Thinking

smile3508 smile3508 smile3508 С нетърпение го очаквам. Голям сладур е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дано и Баръш даде интервю  Praynig

С Баръш скоро ще имаме преведено интервю  Hug Hug Hug Hug с Танер някой, ако намери нещо да го мята насам  Hug Hug Hug И не само с него де, с който и да е друг от екипа  Hug

# 317
  • Мнения: 27 735


 newsm53 newsm53   Whistling Mr. Green

Слуша ме момчето, далеч ще стигне  Whistling Whistling

# 318
# 319
  • Мнения: 25 381


 newsm53 newsm53   Whistling Mr. Green

Слуша ме момчето, далеч ще стигне  Whistling Whistling

 newsm09 newsm09 newsm09 какво искаш да кажеш?  Thinking Joy Joy Joy Joy Joy

https://instagram.com/p/4Gb2T3jCY4/
част от репортажа за Казахската ТВ  hahaha hahaha hahaha говори на казахски и се хили  hahaha hahaha hahaha

# 320
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 322


 newsm53 newsm53   Whistling Mr. Green

Слуша ме момчето, далеч ще стигне  Whistling Whistling

 smile3503 smile3503 smile3503

# 321
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 322


 newsm53 newsm53   Whistling Mr. Green

Слуша ме момчето, далеч ще стигне  Whistling Whistling

 newsm09 newsm09 newsm09 какво искаш да кажеш?  Thinking Joy Joy Joy Joy Joy

https://instagram.com/p/4Gb2T3jCY4/
част от репортажа за Казахската ТВ  hahaha hahaha hahaha говори на казахски и се хили  hahaha hahaha hahaha

Вай бе, чок татлъ  Crazy Party Party Party Party

# 322
# 323
  • София
  • Мнения: 4 381
Вече нИ щЪ да го гледам тоз репортаж  Naughty Naughty Sick Ще карам на снимки и ще помоля да не се превежда  Mr. Green Mr. Green  hahaha hahaha hahaha

Само те чаках,че да го споделя и аз  Peace Peace Peace

Танер явно е дал интервю за "Hardware Plus" Thinking

smile3508 smile3508 smile3508 С нетърпение го очаквам. Голям сладур е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дано и Баръш даде интервю  Praynig

С Баръш скоро ще имаме преведено интервю  Hug Hug Hug Hug с Танер някой, ако намери нещо да го мята насам  Hug Hug Hug И не само с него де, с който и да е друг от екипа  Hug

Благодаря, Ани   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 324
# 325
  • София
  • Мнения: 4 381
На втората снимка са толкова готини, сладки, нежни и уморен Ча  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 326
# 327
  • Мнения: 20 795

Али Билгин продължава да ни показва тази хм.... къщичка ли е какво е  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Сетих се за къщичката на кокоши крака на Баба Яга  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 328
  • Мнения: 11 707

Али Билгин продължава да ни показва тази хм.... къщичка ли е какво е  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Сетих се за къщичката на кокоши крака на Баба Яга  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Барабанистчето може да ни покаже нещо там  Party Party Party в сеното  Whistling Whistling Whistling
Това ме прилича на нива с тютюн  Thinking Thinking Thinking

# 329
  • Мнения: 27 735


 newsm53 newsm53   Whistling Mr. Green

Слуша ме момчето, далеч ще стигне  Whistling Whistling

 newsm09 newsm09 newsm09 какво искаш да кажеш?  Thinking Joy Joy Joy Joy Joy

Само хубави неща  Party... има там, там.... на брега Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт