Прилив с отлив се редуват и финални щрихи те рисуват - MEDCEZIR #178

  • 38 321
  • 735
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 20 795
Така удобно ли ти е  Party Party Party
Докато не дойде на неговото,все за удобството питаше   hahaha hahaha hahaha

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Искаше да й стане още по-удобно  Whistling Whistling Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 391
  • Мнения: 4 534
Мераба, къзлааар!   Hug Hug Hug

 Благодаря ви, че сте на пост за новини и снимки  Hug Hug  Hug



Ама как се кефи, че е успял да го каже Joy Joy Joy Joy Joy

Нас дали ще ни поздрави на български на 9 юли по БТВ  Thinking Wink Wink  Голям кеф ще е  Party

Евгения, ЧРД на  семейната половинка ! Да ти е здрав и да ви слуша!   newsm59  newsm59

# 392
# 393
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 320

Нас дали ще ни поздрави на български на 9 юли по БТВ  Thinking Wink Wink  Голям кеф ще е  Party


Мераба Дани, Hug Hug Hug дано да го чуем да говори на български, ама надали, ноооо ... с удоволствие ще отида да го интервюирам Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy

# 394
  • Мнения: 11 707

Нас дали ще ни поздрави на български на 9 юли по БТВ  Thinking Wink Wink  Голям кеф ще е  Party


Мераба Дани, Hug Hug Hug дано да го чуем да говори на български, ама надали, ноооо ... с удоволствие ще отида да го интервюирам Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy

Тати ще го понаучи  Peace Peace Peace
Полиглотчо той наш  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Той така сладко си казва хади,опааааа,кьофте   Party Party Party

# 395
# 396
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 320

Тати ще го понаучи  Peace Peace Peace
Полиглотчо той наш  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Той така сладко си казва хади,опааааа,кьофте   Party Party Party


Ох, бе Ники Joy Joy Joy Joy Това са си баш български думи Naughty hahaha hahaha hahaha

# 397
# 398
# 399
# 400
# 401
# 402
# 403
  • Мнения: 20 795

Празна е вече стаята на Яманко  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

# 404
  • Мнения: 2 866

Това виждали ли сме го? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт