Прилив с отлив се редуват и финални щрихи те рисуват - MEDCEZIR #178

  • 38 321
  • 735
  •   1
Отговори
# 420
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 221
Скрит текст:

Мимка, ади че се чудим Чачо с кого се мотае .. заряза Брадаткови съвсем  hahaha hahaha


Мими Hug Hug Hug, кардото ти хем не се е покрил съвсем, хем не е ясно с кой, къде и какви ги върши Joy Joy Joy Joy Joy

Младежът снима, ама кой е  Thinking Thinking Thinking
абе май не е младеж, ами онзи от предната снимка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green дето .... ади да не казвам  hahaha hahaha hahaha

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green сладурче hahaha hahaha
Това не съм го чела-или видяла NaughtyБез такива камъни у градината-лютвеееен Laughing  Mr. GreenMr. Green Mr. Green Mr. Green

# 421
  • Мнения: 25 381

Мимка, ади че се чудим Чачо с кого се мотае .. заряза Брадаткови съвсем  hahaha hahaha


Мими Hug Hug Hug, кардото ти хем не се е покрил съвсем, хем не е ясно с кой, къде и какви ги върши Joy Joy Joy Joy Joy

Младежът снима, ама кой е  Thinking Thinking Thinking

абе май не е младеж, ами онзи от предната снимка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green дето .... ади да не казвам  hahaha hahaha hahaha
Що бе,ние сме си наши  Crossing Arms Crossing Arms Joy Joy Joy
абе наши сме ... тя джадъ има преположения за онзи ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green пфууу само като си го помисля и ми става гадно  Sick Sick Sick

# 422
# 423
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 321
Скрит текст:

Мимка, ади че се чудим Чачо с кого се мотае .. заряза Брадаткови съвсем  hahaha hahaha


Мими Hug Hug Hug, кардото ти хем не се е покрил съвсем, хем не е ясно с кой, къде и какви ги върши Joy Joy Joy Joy Joy

Младежът снима, ама кой е  Thinking Thinking Thinking
абе май не е младеж, ами онзи от предната снимка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green дето .... ади да не казвам  hahaha hahaha hahaha

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green сладурче hahaha hahaha
Това не съм го чела-или видяла NaughtyБез такива камъни у градината-лютвеееен Laughing  Mr. GreenMr. Green Mr. Green Mr. Green

Споко, Мими, ножът е дървен  smile3503

# 424
# 425
# 426
# 427
# 428
# 429
  • Мнения: 25 381
ето го и аби  Joy Joy открил сезона в някакъв бар Кортез  Joy Joy Joy

# 430
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 321
ато го и аби  Joy Joy открил сезона в някакъв бар Кортез  Joy Joy Joy



 Party Party Party Party Ама много е готин Crazy Сменил е четивото hahaha hahaha hahaha

# 431
# 432
  • София
  • Мнения: 4 381
Селим с тези обувки на сватбата  hahaha hahaha hahaha hahaha не знам защо ми става смешно
Иначе станаха страхотен тандем с Ча, и изобщо всички главни герои бяха страхотни  Peace Peace Peace

# 433
  • София
  • Мнения: 4 381
Много е фотогенична       Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Камерата я обича, и тя обича камерата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 434
  • Мнения: 4 534
Това беше преди година - 16.06. в 2,20  Mr. Green



   Peace   18.06.

Скрит текст:


   Peace 20.06.


 

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Аталай и Юса да не останат по- назад от аби си  Grinning



Общи условия

Активация на акаунт