Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 36

  • 53 666
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • На брега
  • Мнения: 1 482
И аз набързо се включвам с питане... Коментирате первази и, че някой от тях могат да се използват и външно. В линка на Ваяна в има огъващ се модел.
Някой от профилите са корнизи според мен (не разбирам много).Трябва да прикрия една поразия от майсторите ни по фасадата. Има ли декоративен огъващ се корниз ставащ за външен монтаж? В едната част терасата ми е кръгла, като кула и при надстрояването са слагали над плочата между долното ниво и новото горно, някакви изрезки от пластифицирана ламарина за да предпазват от вода. Стърчат няколко сантиметра напред и е грозно. Искам да използвам някаква декоративна лайсна там. Не ми идва наум какво да е. За правата стена е лесно - продават леки външни корнизи, но ми трябва нещо гъвкаво за заоблената.
Много щур този апартамент с бароковите тавани и модерните елементи от линка на Ема. Хареса ми!
Карамелена, честита къща! Богиня и Любознателна се появиха!  bouquet
Любознателна, до къде стигна с кухнята?

# 691
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Специално за Арчо - жълта кухня:

http://comfree.com/home-for-sale-lymburn-alberta-610428

Уж не съм почитател на цветни кухни, но това ми хареса.

# 692
  • София
  • Мнения: 1 390
Ами....

Ние си имаме подобни - кухни Лорита

 https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS9y8y4_qBs … fvpn68ddFalOHvu1K

Но...чак пък хубави Confused

# 693
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Ваяна  Stop позна, това са ми най-нелюбимите кухни, с тия страОтни извивки и особено ако са металик.

Но има жълти лЕго кухни, които не са лоши.

# 694
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Ами....

Ние си имаме подобни - кухни Лорита

 https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS9y8y4_qBs … fvpn68ddFalOHvu1K

Но...чак пък хубави Confused
.        

Нищо общо просто. Арчо, действай смело!

Последна редакция: ср, 01 юли 2015, 18:19 от Polar bear

# 695
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Здравейте,   
Моля дайте съвет за цвят на стени в спалнята.
Подът е дъб,   мебели-венге.
текстилът- бяло,  лайм и гълъбово сиво.
Сега стените са капучино.
Искам нещо дръзко,  но съчетаването на цветове не ми е силната страна. ..😩

Тази комбинация как ти се струва ?

http://www.houzz.com/photos/889172/Chestnut-Hills-Master-Bedroom … y-bedroom-toronto

# 696
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Легена и според мен е фотографски прожектор, аз много ги харесвам, но точно в това розово и такъв леген не, по-добре чадър да бяха сложили. Иска ми се лампа на триножник DIY, но търся основа ако ми попадне нещо на прилична цена.
Фотографски прожектор-дейстащо оборудване, ниво,професионално ниво, купих го преди 3 години от ибей за смени пари -$160
А има ли само стативи употребявани?

# 697
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 923
Там продават всичко...  Няма начин да няма

# 698
  • Варна
  • Мнения: 1 744
fisholina, някоя от тези схеми?

# 699
  • Мнения: 40
Богиня, и двете ми харесват , Втората повече. Но как да ги приложа в действителност? 😩  

# 700
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Направи стените в наситеномораво както ти предложи и Полар. Ще създаде усещане за утроба. Можеш да поразведриш с аксесоари в люляково.

# 701
  • Мнения: 481
Направи стените в наситеномораво както ти предложи и Полар. Ще създаде усещане за утроба. Можеш да поразведриш с аксесоари в люляково.
Ей това си е да те съветва Боги  bouquet, на мен ми звучи влудяващо. Аз щях да послушам Шарки и да ливна една бяла боица. Все искам да ми е светло.
Арчо, фенките ти се увеличават  Simple Smile!
fisholina, ако графиките са с големината на поставената, няма да дойдат много. Тази я свали по-ниско, много високо си я окачила и малее на стената. Ако не се съобразяваш с друго, трябва да са на нивото на очите.
П.П. На мен спалнята ми харесва.

# 702
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Стефчо  Wink Не е толкова страшно, просто още не си опитвала Sunglasses

# 703
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 923
Новатема, това се нарича водобранна лайсна. Аз имам същите щения преди 10-тина години. Тази лайсна ми бъркаше да не казвам къде.Ако се сетя какво направих ще ти кажа, иначе август като се прибера ще мина да видя как го фиксвах проблема.

# 704
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Doris, в  La Maison наскоро гледах страхотен трипод - дървени крака, черен класически абажур. Беше към 130лв. Много ме беше яд, защото вече си бях купила моя трипод на тройна цена.

Общи условия

Активация на акаунт