Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 36

  • 53 663
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Да, Титина! Избяга ми термина  Laughing... Тя и отгоре е грозна! Прикрепвали са я с нитове. На правия участък са 2-3 парчета, но на заобленото са скроили парченцата по 10-тина санта за да постигнат заоблянето. #Cussing out Сега се стараем да не я гледаме за да не ни вади очите, но трябва да оправим фацата на това чудо. ММ няма кой знае какви познания за строителство, строителни материали и технологии и се сеща само за варианти от автомобилните ремонти... като например - заливка от епоксидна смола, фибро-(нещо си) или да я напръска с шагре Mr. Green. Това за отгоре. За частта, която стърчи го коментирах.
Скрит текст:
Решението за този корниз/лайсна е толкова просто и през цялото време било пред очите ни. Не знам защо строителят не го е видял и ни предложи ламарината. По другата част на къщата, водобранните корнизи са излети от смес с мозайка. Здраво е, оформя се по линията стената в каквато форма искаш, боядисва се едновременно с фасадата и  не стои, като закърпен елемент! Не знам защо старите майстори са вложили толкова много старание и мисъл към всеки един елемент по тази проста и лятна къща (тогава). Примерно - дялания камък. Всеки един камък е скроен за мястото си, заобляли са го за да не стърчат ръбове, ако има участък с извивка, и накрая, за да им е още "по-лесно" не са ги споявали как да е, ами са си играли да коват дъсчици, да наливат и оформят релефни фуги, за по-завършен външния вид! Сега хем живеем там и наемаме специалисти, плащаме си, като за изпълнено от професионалисти и пак си оставят ръцете.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Doris, в  La Maison наскоро гледах страхотен трипод - дървени крака, черен класически абажур. Беше към 130лв. Много ме беше яд, защото вече си бях купила моя трипод на тройна цена.
Страхотна цена наистина!

# 707
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Арчо едни жълти масета да ходят на кухнята Simple Smile



Аз да попитам тоя пеперуден стол аджеба удобен ли е? Макар съпружкиния с кожата да ми изглежда по-ергономичен.

# 708
  • Варна
  • Мнения: 4 057
И защо столовете, които харесвам са толкова скъпи?

Скрит текст:

# 709
  • София
  • Мнения: 1 390
Момичетаааа, свещникът ми пристигна!  Party

http://media.snimka.bg/s1/4711/035666829.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/s1/4711/035666825.jpg?r=0

На живо е още по-хубав. Това е набързо, ще му търся подходящо място.

Последна редакция: чт, 02 юли 2015, 10:06 от Vayana

# 710
  • Мнения: 1 224
Vayana за пръв път "надниквам" у вас , мъничкото което видях много ми харесва. А свещникът е разкошен! Heart Eyes

Пеперудените столове се продават в ИКЕА и може да се седне и пробва. За седене са удобни, но не и ако трябва да се навеждаш напред (и да си бодваш мезенца примерно).

# 711
  • София
  • Мнения: 1 390
samuraika , благодаря ти!   bouquet

# 712
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Ваяна отново поздравления много е красив, от нещата, които те карат да спираш погледа си и ти става приятно на душицата. Признавам честно, на чистите линии на бял лак изпъква страхотно.

Ох 侍-че още си нямаме Икеа във Варна, все чакам, чакам...

# 713
  • София
  • Мнения: 1 390
Doris , такъв е, аз още като го мернах на снимката реших, че ще се преборя с всички желаещи го и успях!  bowuu
Аз си купих антикварен свещник, а ти ще заобичаш гланца - искаме, не искаме си влияем  Joy

# 714
  • Мнения: 481
Много е хубав, честито!

# 715
  • Мнения: X
Ваяна , много красива придобивка ! Честито !
И аз надникнах у вас и ми хареса.   bouquet Как така не си пускала снимки ?

# 716
  • Мнения: 4 291
 Ваяна, много готин свещник пък и със златни свещи! браво !
Ваяна е пускала снимки, но откъслечни, не на цяло жилище. Лично съм виждала на камината само. Скрита лимонка.

# 717
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Аз мисля, че сме коментирали кухнята преди време. Стилна, черна, хладна...

# 718
  • Мнения: 481
Бяла й е кухнята, с черен плот. Показвала е антре, дневна и тераса, всичко е в черно и бяло (терасата не естествено, тя е цветна), хубаво е, а както е почнала да добавя красоти ще добави и още дух в апартамента (докато се преместят в къщата Laughing).

# 719
  • Мнения: 4 291
да, сега си спомням терасата, но коридор не помня.

Общи условия

Активация на акаунт