Прием за детски ясли гp. Варна 2015

  • 70 559
  • 914
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Хайде и аз тук да следя! Честито на приетите и късмет на чакащите! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 158
нова тема - нов късмет  Sunglasses

# 32
  • Варна
  • Мнения: 112
Здравейте, мили мами!   bouquet
Бих искала да Ви запитам:
Мога ли да запиша само едно единствено желание за ясла?
Благодаря предварително  Heart Eyes

# 33
  • Варна
  • Мнения: 385
elle__ не може, минимума е 3

# 34
  • Варна
  • Мнения: 112
elle__ не може, минимума е 3
Благодаря за бързия отговор  Hug

# 35
  • Варна
  • Мнения: 112
Мами, ще попитам още един въпрос:
Ако направя сега онлайн регистрация и искам детето ми да започне да се класира от 2016-та година, трябва ли както е написано " в срок до десето число на месеца, следващ  датата на подаване на заявлението, родителите се задължават да представят изискваните задължителни документи." Така ще се получи че през 2016-та те няма да са актуални, защото тогава пак има данъци и така нататък и ще трябва наново да подавам или... ?
Благодаря Ви!  Hug

# 36
  • Мнения: 37
Документи се представят чак при записването на прието дете в съответното Детско заведение.

# 37
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Момичета, знаете ли юли месец на коя дата ще са класиранията?   bouquet

# 38
  • Варна
  • Мнения: 385
Няма конкретни дати за обявяването на места, може дори да не обявят, просто трябва да следите на сайта.

# 39
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте, някой ползвал ли е опцията за почасови грижи в яслите?  Доколкото зачетох кандидатстване то в този вид грижа те е обвързано със срок

# 40
  • Варна
  • Мнения: 22
Може ли да ви питам, по-конкретно майчетата на деца, които са приети на ясла, какви изследвания им правите и за кои получихте направления? Моята педиатърка не ми дава за чревните  Crossing Arms
Не знам защо.... На мен самата трябва ли васерман, някъде чета, че трябва, другаде пише, че не е нужно.

# 41
  • Мнения: 11 747
Чувала съм, че тези изследвания за яслата не са по здравна каса.

# 42
  • Мнения: 19
Записвам се да следя

# 43
  • Мнения: 141
Чревни, кръв и урина и вссерман. Копие на картона за направените ваксини. Заключение от доктора на детето. Ние имахме направления. Васермана за единият родител без напр. 10 лв струва.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Записвам се и аз, чакаме свободни места за Приказен свят. За съжаление само тя ми е близко. Казвам, за съжаление, защото знам колко народ се пъне да се напъха там

Общи условия

Активация на акаунт