Козметика с роза

  • 30 909
  • 120
  •   1
Отговори
# 30
  • Исландия
  • Мнения: 60
За маслото от Арган се изписа много. Наричат го течно злато. В Мароко расте на огромни горички, като маслинови изглеждат. Много е полезно за кожата и косата. Мароканките го използват постоянно - мажат се против изгаряне от слънце, слагат го като маска за коса, слагат го в салати и т.н.
Аз купих моя крем за 7 лева от супермаркет 345. Говоря за София. Бяха наредени до касата. Привлече ми вниманието с красивата опаковка - розова, блестяща и в горния край има красива роза. Висока кутия. Стъклена помпичка 30мл.
Няма масло, което да не е излязло на мода и да не са му лепнали гръмкия етикет "течно злато". Така беше и с жожобата, и с розата, и т.н. До следващото модерно такова... Crazy

# 31
  • София
  • Мнения: 3 838
Да, така е. Розовото масло обаче наистина струва колкото злато на грам горе-долу, та за него си отговаря това определение. Ползвала съм на Фитокод матиращия крем, тоник, почистващия разтвор за грим, измиващия гел за лице - приятни продукти. На Биофреш съм купувала скраба за тяло Регина флорис, околоочния Натаура и лифтинг концентрата 30+ с алпийска роза, серумът с йогурт ми е много любим. Бих пробвала и серията BIO ROSE OIL OF BULGARIA. В момента имам и един био шампоан с роза, но той е индийски.

# 32
  • Мнения: 829
Розовата вода на Алтея хубава ли е?



или с лавандула:

# 33
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И двете са прекрасни Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 829
Благодаря   bouquet

Сега си поръчах:





 Heart Eyes

# 35
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Без тази вода не оставам вече повече от година. Наистина е различна от онези, които се продават в дрогериите. Дано ти хареса!

# 36
  • Мнения: 829


Всичко е идеално, днес поръчах, днес дойдоха!  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 1 432
Имате ли представа къде е базирана производствената база и градините на Алтея? На страницата им няма никакъв конкретен географски ориентир, освен че имат производство и насаждения в Розовата долина на България (която е доста "продълговато" понятие Simple Smile ). От контактите също не може да стане ясно къде всъщност се произвеждат продуктите

# 38
  • Мнения: 335
От къде може да се купят продукти на Алтея? (Варна)

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Използвам Масло за тяло Bulgarian Yoghurt Skin с екстракт от дива роза и Лактобацилиус Булгарис  Heart Eyes  Много съм доволна от него  Heart Eyes  ухае прекрасно. Продуктът хидратира, омекотява и регенерира кожата, стимулира синтеза на еластин и колаген. Производител: Арси Козметикс, гр. Рудозем, България. Подарък ми е, затова не знам нито цена, нито откъде е купен  Peace Без алергени, без парабени.

Последна редакция: чт, 25 юни 2015, 10:56 от vihrogonche

# 40
  • Варна
  • Мнения: 5 886
От къде може да се купят продукти на Алтея? (Варна)

От биомагазин "Килеръ".

# 41
  • Мнения: 335
От биомагазин "Килеръ".
Благодаря!  bouquet

# 42
  • Мнения: X
Каква е разликата между розовата вода на Алтея и тази на Агива?

# 43
  • Мнения: 35 962
едната е органична и т. н.
другата е обикновена

пп защо пишеш като анонимен? в КМ?

# 44
  • Мнения: X
Почти навсякъде пиша така, харесва ми опцията.
Благодаря за отговора относно водите   bouquet
И двете ги имам, но не мога да открия никаква разлика. (освен цената)
Какво ще рече органична всъщност?

Общи условия

Активация на акаунт