Карлово

  • 14 170
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 232
 :oopsМомичета състоя ли се срещата,аз не посмях да дойда ,защото съм с две сливици-като ябълкии люта кашлица #Crazy.Разказвайте де Simple Smile

# 31
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Не се състоя. Това време все ни пречи  Cry Ще е пробваме днес

# 32
  • Мнения: 1 232
Не се състоя. Това време все ни пречи  Cry Ще е пробваме днес
оф то пък днес бешееееееееееееее..Айде от утре се стопля,надявам се и ние да се включим ,тути  станахме за здрависване вече Grinning

# 33
  • Мнения: 3 360
Пак ли аз съм отцепника???А,не NaughtyИдвам ама след понеделник-сега не ме закачайте въобще Joy Joy Joy
Спокойни почивни дни-като се видим много ще разказвам  bouquet

# 34
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
желащи да си чукнем една срещичка днес?ако искате в 2.часа на обят?

# 35
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Хей, каква е тази нова лентичка? Имаш си бебче ли?

# 36
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Момичета, за среща аз мога чак в сряда. Удобно ми е между 11-12:30 и 14:30-16:30. Мястото явно ще е Детмаг. Кажете кой ден и в колко часа

# 37
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Еееее, най-после!Имаше среща!Бяхме само аз и Намейка, но нищо. Другия път повече.
Тути, къде се изгуби?

# 38
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Момичета, дайте малко снимки, да ви видя Hug Hug Hug
Аз смятам пак да си идвам към Карлово и може да се организираме и да си спретнем една мега среща Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 39
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Кога, кога ще идваш?

# 40
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ами не смея да си правя никакви планове, че всичко се обърква тотално.
Но като си дойда, непременно ще се видим Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 41
NIAKOI 6TE MI RAZKAJE LI ZA RAJDANETO SI V KARLOVSKATA BOLNITSA?AZ 6TE RAJDAM SEPTEMVRI I ME E STARHNO...NIAMA KAK?I KOI OT KOI LEKARI SA DOVOLNI?

# 42
  • Мнения: 1 232
NIAKOI 6TE MI RAZKAJE LI ZA RAJDANETO SI V KARLOVSKATA BOLNITSA?AZ 6TE RAJDAM SEPTEMVRI I ME E STARHNO...NIAMA KAK?I KOI OT KOI LEKARI SA DOVOLNI?
Моето инфо е доста старо от 2002 година,условията в болницата не бяха много добри в материален аспект.Но за сметка на това попаднах на добри лекари вече писахме имаше такава тема за ражданетов Карлово,но да похваля отново д-р Каменов,д-р Минев ,акушерките  Вълева и Дочка и доста други на които за съжаление не запомних имената.Сега завеждащ на отделението чувам,че е станал д-р Каменов направил е доста промени в положителен аспект има и Вип стая нека момичетата да разкажат.Аз наистина имах късмет  и случих на добри специалисти,желая ти го и на теб Simple Smile

# 43
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Здравей, Валентина!
Идваш на следващата среща и научаваш много подробности! Laughing
Аз раждах при д-р Минев и за мен той е един от най-добрите АГ-специалисти в Карлово. Бях във ВИП стаята, цената е 25 лв на вечер, имаш право на свиждания, баня, тоалетна, климатик, хладилник. Няма нищо страшно, важно е да се настроиш, че всичко ще е наред. Аз родих ноември 2005.
Бимба, да те броим ли за следващата среща? Кога ти е удобно, защото вероятно вече не си в майчинство ли греша?

# 44
  • Мнения: 1 232
Мики ще се съобразя с вас,аз работя в центъра,не ми е проблем да изляза за по кафе,може ако се случи и дечка да доведа много обича бебешори и само ме крънка Grinning

Общи условия

Активация на акаунт