Карлово

  • 14 322
  • 283
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 143
здравейте! Микки ти ме разконспирира Grinning.  Ама къде чак на обредния дом? Аз живея над болницата и ще ми е бая зор да слезна чак до Обредния  Sad. с тоз корем. Вие мами ли сте вече?

# 91
  • Мнения: 143
Ще се опитам да дойда в петък на срещата

# 92
  • Мнения: 3 360
Привет на карловските мами и  Stop!Аз май пак сгафих Embarassed и изтървах поредната среща,ама ще разказвате после.Сега за петък има ли уговорка или нещо греша?

# 93
  • на пистата
  • Мнения: 5 876
охо още едно майче,айде среща,казвайте кога.

# 94
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Здравей, Тони!Тази среща вече отмина. Мами  сме, някои работят за второ. Laughing
Аз утре съм мн заета, но ако се организирате, ще намина за 5 мин.
Хайде, Ягодке, я ги организирай!

# 95
  • на пистата
  • Мнения: 5 876
не става,бимба отива на море а пък светла вече отиде .мен ли ще сложите за тартор на групата Grinning





# 96
  • Мнения: 1 232
не става,бимба отива на море а пък светла вече отиде .мен ли ще сложите за тартор на групата Grinning






ама ще стягаме багажа утре,обаче до обяд мога да опитам ако решите нещо

# 97
  • на пистата
  • Мнения: 5 876
айде тогава в 11.30 на обредния.пишете за да знаем

# 98
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
мен не ме бройте, по това време тръгвам за кухнята
следващия път като се върна в началото на август.ама вие пишете, аз там ще имам нет да ви следя Laughing

# 99
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тони, ти чакаш бебче скоро, нали?
Иха, ще си имаме бебе в карловския форум.
Сори, ама нещо ме хвана лигаво настроение.
Защо другите карловски мами, скитащи из форума, не наминават от тук?Разпишете се де, не знаете какъв купон изпускате по срещите! Joy

# 100
  • Мнения: 3 166
Здравейте! Вече съм тук! Нося ви поздрави от морето!  grinning039

# 101
  • на пистата
  • Мнения: 5 876
блазе ти,как беше,изпече ли дупето.

# 102
  • Мнения: 3 166
Е, дупето не успях. Беше... абе става. Нещо случихме на гадните бури в началото, та първите три-четири дена не можахме да се възползваме много от моренцето! Ама после се оправи! Тогава пък аз заминах на семинар във Велинград! Та....така! Но и така ми хареса! А пък съм станала черна, черна.... Mr. Green
А вие кога заминавате,Ели?

# 103
  • Мнения: 3 166
Мики я няма и ето го резултата - запустя ни темичката! Я сядайте да драснете по ред. Впрочем, кога се връща Бимба от моренце?

# 104
  • на пистата
  • Мнения: 5 876
тук съм Laughingбимба се прибира в петък а мики не знам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт