Моят град-Русе!

  • 58 240
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 372
  bouquet за темичката.

И едно питане. Знае ли някой организации, които предлагат помощници или асистенти за помощ на възрастни трудно-подвижни хора в инвалидни колички?
Моя колежка ползва Асиста - имат сайт и фейсбук страница. Доколкото разбрах действат като посредници - имат база данни с хора и според нуждите ти наемат подходящ. По нейни думи цената им била по-висока, но пък бързо намерили жена каквато търсеше тя.

# 31
# 32
  • Мнения: 222
тъкмо мислех да ви каня на карнавала, то пък нова тема и вече сте се разписали   bouquet
ми освен да ви поканя на римския пазар следващата седмица  Laughing
https://www.facebook.com/events/1081412208553592/

# 33
  • Русе
  • Мнения: 244
bella MI благодаря. Асиста ги намерих, ако някой знае и за други организации или отделни хора , моля да ми каже. Трябва ми мъж заради количката, жена смятам, че няма да се справи чисто физически, което  затруднява неимоверно много търсенето.

# 34
  • Мнения: 1 273
Момичета и момче  Mr. Green, търся запазено столче за кола, 0-18 или 9-36 кг. По възможност за временно ползване или за закупуване на добра цена. Трябва за наши приятели, които ще са в града за десетина дни. Благодаря предварително на отзовалите се!   bouquet
Провери в продавалника. Ние нашето от там го взехме - много запазено, супер цена и си го ползваме нон стоп.  Peace

# 35
  • Мнения: 113
Момичета, някоя може ли да ми даде отзиви за къща или хотел за уикенд  в Жеравна,  да е удобно за бебе! Мерси Simple Smile

# 36
  • Мнения: 11 829
Нали няколко пъти се повдига въпроса работи ли хотел Дунав, ето отговора  Simple Smile
http://www.dunavmost.bg/Ruse/News/20355-v-ruse-otnovo-otvori-vra … hotel-dunav-plaza

# 37
  • Мнения: 5
Здравейте, ходихте ли на карнавала? Ние с моите момичета ходихме и много се забавлявахме! Много се радвам, че се случват такива хубави неща в нашия град. Беше много приятно за разходка в началото, после се събраха доста хора, но беше интересно. Пред един детски магазин имаше маскирани момичета, които успяха да ни убедят да влезем да разгледахме, и добре че така стана, защото си тръгнахме със страхотна розова рокля и сандалки в тон за голямата, а на малката взех домино и сапунени мехури, като реванш, че не се маскирахме за карнавала. Направи ми впечатление, че цените там са доста добри.  Някой друг има ли впечатления от този магазин. Не се сещам как се казваше, но е на същото място, където беше Валентина. Много магазини  се изредиха там и даже вече не обръщах внимание, но сега ми привлякоха вниманието.  Thinking

# 38
  • Мнения: 327
айде стига с рекламата и тук!  Stop
И се регистрира точно заради това преди 5 мин?  newsm78

# 39
  • Мнения: 5
айде стига с рекламата и тук!  Stop
И се регистрира точно заради това преди 5 мин?  newsm78

За каква реклама става въпрос?  newsm78 Да регистрирах се преди 5 минути, защото не можах да си вляза в стария профил!  Naughty За каква реклама става въпрос, аз дори не се сещам как се казваше магазина... ?  ooooh!

# 40
  • Русе
  • Мнения: 656
 Laughing Mr. Green
Дет' му викате: "колкото да се запиша"
 Grinning

# 41
  • Мнения: 820
Карнавала беше ОК, ама Тони Димитрова нямаше как да я чуем тия, които бяхме около лъчовете и участниците в лъчовете.

Аз пък снощи се възмутих от Пясъчните фигури - как може вече да са повредени??? В Бургас стоят цяло лято непокътнати! Що за хора ходят и ги повреждат? Все пак има ограждения, но няма охрана и ето резултата ... и на тоя кей продължават да си ходят с автомобилите  Twisted Evil

# 42
  • Мнения: 14 133
Голяма простотия и липса на възпитание се шири из част от населението тук и явно затова местните пясъчни фигури са повредени.  ooooh!
Не мога да проумея на кого му пречат?  newsm78

# 43
  • Мнения: 4 864
Всичката ни работа е такава в този град! Всичко се прави колкото някой личности да се снимат на даденото събитие и после всичко отива по дяволите...Ужасно е

# 44
  • Мнения: 820
Аз предполагам, че искат да се снимат върху тях и това е причината ... в Бургас са оградени и е недопустимо да се доближиш да ги пипаш ...

Общи условия

Активация на акаунт