Моят град-Русе!

  • 58 292
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 656
Ориентирането е не така силов и изморителен спорт, а също така е и много интелигентен спорт, препоръчвам го. Има занимания постоянно, зимата са по-ограничени естествено. Децата, които участват са изключително възпитани и култрни, не е като при някои други спортове.

# 721
  • BG
  • Мнения: 4 458
Ориентирането е не така силов и изморителен спорт, а също така е и много интелигентен спорт, препоръчвам го. Има занимания постоянно, зимата са по-ограничени естествено.
И аз точно от тази гледан точка се спрях на тези два спорта, ще видя сега и за спортното ориентиране, май пак в УСШ имаше.

# 722
  • Русе
  • Мнения: 656
При интерес мога да пиша подробности.

# 723
  • BG
  • Мнения: 4 458
При интерес мога да пиша подробности.
Имам интерес, но не ми е удобно все да питам, затова си замълчах, с надеждата някой да даде  предложение Grinning

# 724
  • Русе
  • Мнения: 656
При интерес мога да пиша подробности.
Имам интерес, но не ми е удобно все да питам, затова си замълчах, с надеждата някой да даде  предложение Grinning
Интересен спорт, свързан с ориентиране по карта с компас. Забранено е използване на съвременни средства като GPS навигация  Laughing. Има също така велоориентиране, има скиориентиране. Русенския клуб не организират до колкото знам  скиориентиране само. Организират се много състезания по цяла България и понякога в чужбина, ходи се по лагери. Често децата пътуват, обикновено с автобус. Понякога родителите организират транспорта. Въобще, за деца които обичат природата и не се страхуват да се поизпрашат или поодраскат из гората е много весело и приятно занимание. После с географията в училище нямат проблеми - север-юг, карти, мащаби ...  Simple Smile.

# 725
  • BG
  • Мнения: 4 458
Благодаря за разяснението.

# 726
  • Мнения: 4 841
Не знаех, че гумаджиите вече работят със график за записване. То сякън да не спукаш гума. Не могат да те обслужат защото не си планирал предварително инцидента  ooooh!

# 727
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
НОВА ТЕМА  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=881288.new#new

Общи условия

Активация на акаунт