Моят град-Русе!

  • 58 391
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 14 133
Нямало нужда от снимка за издаването на тази електронна карта за таксуване, ако не съм с преференции, каквото и да означава това,  каза служителката по телефона.  Wink

# 691
  • Мнения: 2 732
Има ли в някой квартал вече пуснато парно  newsm78

# 692
  • Мнения: 14 133
Има ли в някой квартал вече пуснато парно  newsm78
И мен ме вълнува въпреки, че не стоим на студено , а топлим с климатици, докато се натуткат.  newsm78
Нали щяха да го пускат поетапно още от вчера.  Thinking

# 693
  • Русе
  • Мнения: 520
С преференции са инвалиди, пенсионери и малки деца до 7 г. Вероятно това е имала предвид.

# 694
  • Мнения: 14 133
С преференции са инвалиди, пенсионери и малки деца до 7 г. Вероятно това е имала предвид.
Ясно.  Peace Мерси .  Heart Eyes

# 695
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Нищо не схванах от това зареждане ooooh!

# 696
  • Мнения: 14 133
Нищо не схванах от това зареждане ooooh!
"Стъпка 4: Всички валидни електронни карти могат да бъдат презаредени в общинския билетен офис, а в случаите на зареждане на стойност - също и чрез автоматите, поставени на ключови спирки или в обществени сгради, както и в предоставените на някои търговци на дребно работни места."  Wink
Предчувствам , че в началото лудницата ще е пълна.    Mr. Green Иначе, вече има тук - там монтирани такива устройства за електронно таксуване в автобуси.  Laughing

# 697
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Първото, при покупката Simple Smile bouquet

# 698
# 699
  • Мнения: 4 215
Уф, сега и градския транспорт ще кредитираме предварително...

# 700
  • Мнения: 11 894
Аз пък предполагам, че повечето хора (поне в началото) ще се възползват от последната опция - хартиен билет с код от шофьора ....лошото е, че ще има опашки като при тролеите в момента които са без кондуктор.

# 701
  • Мнения: 4 215
И аз възнамерявам да се възползвам до последно от опцията "хартиен билет" от шофьора.

# 702
  • Мнения: 1 317
В Ялта - художествена гимнастика, 2 пъти в седмицата, по час и половина е тренировката, преди 3 години, когато дъщеря ми ходеше, беше 25 лв. на месец. Има и спортна гимнастика - момчета и момичета, повечето са момчета. Обикновено новите групи стартират през октомври, така че отидете на място и попитайте. Мисля, че целодневно треньорките са в залата - Цветомила и Силвена.

# 703
  • Мнения: 14 133
Някой да не се засили, като мен, да си вади такава карта предварително.  Wink След 1,11 ще ги издават.  #Cussing out
Представям си какви опашки ще има в началото.  #Crazy
Българска работа.  Twisted Evil

Последна редакция: пт, 23 окт 2015, 15:08 от chibi

# 704
  • Мнения: 1 594
Има ли в някой квартал вече пуснато парно  newsm78
И мен ме вълнува въпреки, че не стоим на студено , а топлим с климатици, докато се натуткат.  newsm78
Нали щяха да го пускат поетапно още от вчера.  Thinking


От днес(петък) започват да пускат в училищата и д.градини.В понеделник-на всички останали.

Общи условия

Активация на акаунт