Моят град-Русе!

  • 58 331
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 841
Тия коли са със специален режим на работа, тъй че не ги гледай ти тях. Вчера в квартала вардеха за бързаци явно, но на изгасен двигател фаровете светеха.  По обед! Това един опитен шофьор не би го направил.  Не и системно. Аз пък как все ги хващам така. Дано после са успели да запалят, че много маймуни има закачени за акумулатора.

# 676
  • Мнения: 4 841
И да попитам, нали въведоха закон за мобилните камери когато вардят да имат сложена табела че има радар на до 200м от него? Видях такава табела два пъти. Следващите два пъти табела нямаше, но ясно се виждаше камерата в автомобила. Що тъй??? Или може би не е работела и затова не са сложили табела  newsm78

# 677
  • Мнения: 19
Здравейте момичетата.Има ли някой в групата, който е правил преустройство  (обединяване) на две преходни стаи в голям дневен тракт и би могъл да ми помогне с идеи и снимки Simple Smile

# 678
  • Русе
  • Мнения: 1 524
Някой да знае в комплекс "Ялта" какъв вид гимнастика има, каква е таксата, колко пъти седмично се ходи, по кое време? Става въпрос за момиченце на 8 г., иска да ходи на гимнастика, а на мене "Ялта" ми е най-близо, затова питам за там.

# 679
  • Мнения: 1 273
Аз пък да попитам за футбол.
Моя син (на Sunglasses иска да тренира - до сега е ходел само на народни танци (в детската градина), спортни танци (първи клас) и плуване (за момента е спряно, че няма треньор).
Казах му да пита съучениците си къде ходят - да се ориентирам и вчера ми каза, че едното дете ходело в Левски Русе.  newsm78
Ако някой знае кои клубове в Русе и къде провеждат тренировки и въобще условията (защото ми се струва, че е голям вече и е закъснял) - много ще съм благодарна.  bouquet

# 680
  • Мнения: 4 841
На стадиона зад Дон Корлеоне се събират деца да тренират футбол. Засичала съм ги следобед към и след 17ч, но подробности не знам. Да не е искал да каже Локомотив?

# 681
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Футбол - Аристон

В Ялта - художествена гимнастика и спортна гимнастики, но не знам дали не са само момчетата там. 2 пъти седмично мисля, че е художествената, цена - не знам.

# 682
  • Мнения: 5 892
Някоя сладкарница, която да ми направи торта по снимка на прилична цена? Питах в Ружана и Златните. Галас в Чародейка мисля да посетя, последния път останах очарована от тортата...

# 683
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Провери и в Долче вита срещу Приста оил.

# 684
  • Мнения: 5 892
Благодаря ти много!

# 685
  • Мнения: 14 133
Я да попитам.  Wink
Някой вече вади ли си карта за електронно таксуване в градския транспорт?  newsm78
Ако може да обясни как протича процедурата? Разбрах, че трябва да се носи актуална снимка, но в какъв размер, като за лични документи...  Трябва ли да се носи някаква сума при издаването или после се зареждат?

# 686
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Е! Снимка Shocked ooooh!

# 687
# 688
  • Мнения: 14 133
М-да...   Joy Това за личните, а за фирмените карти без, че да се ползват от повече хора.  hahaha
То имало инфо на сайта на ѝеггед, ама кой да чете.  Laughing
http://www.egged-ruse.com/news/view/?n_id=202

# 689
  • Мнения: 1 273
Да не е искал да каже Локомотив?

Не било Локомотив. Било Левски 2000.  Rolling Eyes

Някоя сладкарница, която да ми направи торта по снимка на прилична цена?

Попитай в Мариела-Сони.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт