Моят град-Русе!

  • 58 419
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 3 711
На колко години е? Всички ,които знам , са издънени, на 3-4 г трябва да го сменяш. Да не говоря, че още на сядане са супер дървени и неудобни, поне на нас.

# 61
  • Мнения: 820
Единият на спалнята е от доста години - не помня от кога, другият е на 3 вече ... вторият е двулицев.
Аз поне съм доволна.

# 62
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Радвам се, че си уцелила,защото около мен хич не са късметлии. И аз като ходих преи 2 месеца да обикалям, хич не ги харесах.

# 63
  • Русе
  • Мнения: 11 928
  Направо се замислих с тези матраци. Предвиждахме да избираме по-дълго време, защото правим голям ремонт, но снощи се спалнята нещо се издъни и търсим спешно решение. Имаме по-тесни контакти с предпириятието и мислех да ги използваме за скоростно решение днес.

# 64
  • Мнения: 5
Нашия матрак е на Лаеткс, но доста се посплеска с годините, особенно в частта, където спи мъжа ми! Вчера в парка ни дадоха една брошура за 15% намаление на дрехи и обувки в магазин Вълшебство! Само дето не ми стана ясно дали намалението е само с талона. Пише, че срока е до края на месеца, казвам който иска да отиде да провери. Аз май ще се възползвам, да взема сандалки на малката госпожица.

# 65
  • Русе
  • Мнения: 656
.......

Аз май ще се възползвам, да взема сандалки на малката госпожица.
Е-е-е, ама прИкаляваш вечИ, дан' сме слабУпаметни  Laughing. Нали купи вече сандалки от същия магазин преди 2-3 дни? Какво скъсаха ли се? Искаш да кажеш, че в този магазин продават некачествена стока? Бре, вече ще знаем  Peace.

 Joy

# 66
  • Мнения: 327
Ама не си прав, ramlim, тя преди беше пазарувала за другото дете Wink

# 67
  • Мнения: 14 133
Добро утро.  Hug
Честито на днешните именици!   bouquet  Party
Честит ни празник на р. Дунав.  Hug

# 68
  • Мнения: 1 273
Честит Петровден и честит празник на имениците!   bouquet

# 69
  • Мнения: 5 892
Знам, че много пъти дъвкахме очните лекари, но баба ми иска да й намеря някой. Много е зле с очите, с лупа вече едва вижда. На всичкото отгоре е трудноподвижна, но си е наумила, че не е попаднала на точния лекар да й изпише точните очила. Смятате ли, че има такъв шанс?

# 70
  • Мнения: 4 841
Може би има нужда от корекция. Не пречи консулт с лекар.

# 71
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Перде?
 Не е за подцеяване въобще.

# 72
  • Мнения: 1 273
Здравейте!
От вчера чувам да минава кола (за някакво представление), но не чувам цирк ли е, какво ли?
И афиши не съм виждала...  newsm78
Някой запознат?

# 73
  • Мнения: 4 216
Обичайния цирк Колозеум, на обичайното място. Мярна ми се от 02.07 до 12.07 в града.

# 74
  • Мнения: 11 906
Обичайния цирк Колозеум, на обичайното място. Мярна ми се от 02.07 до 12.07 в града.

 да Peace , представленията през седмицата от 19ч а в уикенда от 17,30ч нещо такова беше  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт