Електронни четци - XVI

  • 75 263
  • 816
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 20 078
нищо особено не е намалението, да
новият Paperwhite e 99 евро в немския амазон
на мене ми пратиха и персонален код за 5 евро отстъпка, но не знам дали ще го ползвам

# 601
  • Sofia
  • Мнения: 5 190
нищо особено не е намалението, да
новият Paperwhite e 99 евро в немския амазон
на мене ми пратиха и персонален код за 5 евро отстъпка, но не знам дали ще го ползвам

Мисля, че кода не важи за Киндъл, но не съм пробвала  Peace

# 602
  • Мнения: 20 078
нищо особено не е намалението, да
новият Paperwhite e 99 евро в немския амазон
на мене ми пратиха и персонален код за 5 евро отстъпка, но не знам дали ще го ползвам

Мисля, че кода не важи за Киндъл, но не съм пробвала  Peace

важи, пробвах  Mr. Green

# 603
  • Мнения: 974

новият Paperwhite e 99 евро в немския амазон

Това нали си заслужава, тук са над 250 лв, ако не се лъжа. АЗ много му се чудя, може би ще го взема него, а не както бях решила Нуук-а

# 604
  • Мнения: 20 078
да, цените в БГ рядко са по-добри  Peace

# 605
# 606
  • София
  • Мнения: 47 991
И с 5 допълнителни евра надолу и без си е добра цената -20Е за пейпъра.

# 607
  • Мнения: 3 005
Аз нещо не мога да схвана, каква е разликата между пепъруайт и другите Киндъли, бихте ли обяснили?

# 608
  • ... рееща се.
  • Мнения: 630
Пейпъруайтът има подсветка. Обикновеният базов Киндъл няма, а воийджът има подветка + хардуеърни бутони за прелистване.

Последна редакция: вт, 24 ное 2015, 16:01 от n.y.x

# 609
  • София
  • Мнения: 47 991
Базовия няма подсветка, за това е по-евтин. Отделно има разлика в резолюцията, общо взето 2 пъти по-добра от базовия... не знам като функции вътре има ли нещо, не ми се рови, освен новия шрифт на  пейпъра, като може и да е с  3G, докато базовия е само с wlan

# 610
  • Мнения: 3 005
Аз съм ползвала базовия без подсветка и никакви забележки нямам към шрифта. Какво ще му оправят като всичко си му е наред. Пък и си имах бутони за прелистване, а сега  са го направили бутоните да го оскъпяват. Tired Ако не ми харесваше толкова, бих се отказала от Киндъла заради изкуствено надутите му цени

# 611
  • Мнения: 974
преди страница-две коментирахте Нуук-а, че е с 1 год. гаранция и докато се чудя, го вдигнаха малко /засега/. Но гледам и този Киндъл в Емаг е пакк с 1 год  ooooh!

# 612
  • София
  • Мнения: 47 991
Просто има един допълнителен шрифт http://g-ecx.images-amazon.com/images/G/03/kindle/dp/2015/KM/boo … _CB302830657_.png който както му е кеф да чете.
Киндълите за мен са  сред най-изгодните цени, никак не са им надути.  Базовия и сега си е съвсем евтин. Никой не те кара да взимаш от по-скъпите варианти, а те има защо да са по-скъпи от базовия. При Voyage има и други разлики от базовия, освен бутоните и далеч не само те оскъпяват нещата.
Но старите ни (и аз съм си още с този с бутончетата) все някога ще се развалят и ще се купева нов Wink

# 613
  • Мнения: 3 005
Моят вече се развали, а държа на бутоните, свикнала съм с тях и не искам тъч. Евтин модел с бутони обаче вече няма.

# 614
  • София
  • Мнения: 47 991
Е, тогава се пренасочваш към друг производител.

Общи условия

Активация на акаунт