Север-Юг и проектите на актьорите след него; С Русия в сърцето - 39

  • 36 295
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 642

   Ваня, днес е празник за теб и за нас! Все още има бели лястовици. Дано се увеличат. Но почти всичко зависи от семейството. Каквото и да казват. Среда, училище учители...Няма ли отношения в семейството, загубена работа.
   Видях, че Сеит ступа Петро, но не разбрах как стана точно. Нали ви споделих, че известно време не мога да следя нормално всичко. Но ми хареса, че е разбрал каквото трябва да не се доверява повече на този човек и да не го смята за приятел.
   Всички знаем, че главните герои ще се разделят. Въпросът е как ни го пресъздават сценаристите. Но не ми се иска да го коментирам този въпрос, защото мнението ми е крайно за тази Едже. За да се получи блестяща роля се изисква добра игра на актьора, добър сценарий и добра режисура. От режисура не разбирам, но за сценарийните издънки все нещо се усещаме. А добрата игра на актьорите се вижда. Знам, че и в други сериали го има този проблем, но въпреки това те се гледат у тах - знаем си по какви причини и от каква публика. Видяхме и онагледения материал вчера!  Grinning Grinning Grinning  Но понеже бях чела, че Къванч, а и не само той, е слаб в този филм. Аз не го намирам за слаб. Дава всичко, което може от себе си. Но Кузей е друго. Там имаше любов между герой и актьор. Получи се фойерверк от хубави емоции. Но както се казва - не всеки ден е Великден! Но и да прави слаба роля, не, не съм съгласна.
   Фен, и на мен много ми хареса постът ти "за чантата".
   Айрич, харесват ми котенцата ти!!!  Laughing

   И по едно следобедно, съботно:

   

   

# 61
  • Мнения: 14 840
Цитат
И все пак, защо Сеит смята, че в Истанбул няма бъдеще за любовта им?

Аз не мисля ,че Истанбул е причината.Причината според мен се появи още в Русия.А и причината не е само една
Първата е бащата на Сеит.Ако баща му беше останал жив,Сеит щеше да се надява той все пак с времето да приеме Шура ,да му прости
Но това няма как да стане и Сеит се чувства ужасно
Първата причина се крие в това.Той сам го каза-"Заради нея се скарах с баща си ,тя е виновна той да не ми прости"

Другата причина е мълчанието,не споделянето ,гордостта.В една връзка намесят ли се тези неща ,то тя е обречена,независимо къде живееш

Цитат
Но Кузей е друго. Там имаше любов между герой и актьор. Получи се фойерверк от хубави емоции.
Това е любимата ми роля на Къванч.Ама снощи докато млатеше Петро направо имах чувството че виждам Кузей.Отива му да е побойник Joy Joy

# 62
  • Мнения: 18 594
Хай, дружки!  Hug Много, много хубави постове прочетох днес и с всички съм съгласна  Laughing И с Ваня съм съгласна, че Сеит не е това, което беше, и с Джоли съм съгласна, че ако не беше загинал баща му, всичко щеше да е друго, и с Орси съм съгласна, че не е никак слаб Киво в тази роля, и с Валето, че Шура беше готова да живее с него дори и на турска земя и да забрави коя е, да се приспособи, и със Светлето съм съгласна, че сценаристките си мислят, че вече сме забравили някои нещица. И с Айрич съм съгласна, че сега е още по-интересен сериала, ако го изгледаме още веднъж, ще е още по-хубав  Laughing
Миме , старая се да не издавам какво ще се случи, макар, че ми е трудно, защото аз мнението за героите съм си го създала вече ...
Според мен , Сеит е сигурен, че Шура няма да му прости, защото той го направи нарочно, но не за да скъса всички мостове, както се навиваше, а от отчаяние, беше и много злобен на Шура. И сега той самия не може да си прости тази глупост, която извърши. И мен ме нервира, че се крие, а не вземе да поговори с момичето, тя само го чака да и се извини. Ще се реши на разговор, ама ще бъде късно  ooooh! Но, Ваня е много права, че Сеит се разкъсва между любовта си към Шура и своята същност ... Е, Шура ще го улесни в края на краищата, ама това по-нататък.
Ваня, радвам се за случилото ти се днес. Все още някои мъже не са забравили какво е възпитание, мен не ме учудва, защото ММ винаги го прави. Е, не знам с други жени дали се сеща, едва ли  hahahaВажното е, че моите момчета са свикнали с това и се надявам и те да са кавалери със своите момичета.
Джоли, и на мен Кузейката си ми е любимата роля на Киво до сега. Макар да харесвам всичките му, без изключение, много.

# 63
  • Мнения: 18 675


   И по едно следобедно, съботно:

   

   


 Joy Joy Joy Joy
мерси за кафето Simple Smile
и за СЦ съм съгласна, но Киво си е на ниво както винаги! Heart Eyes

Ваня Hug, пак хубав пост си ни написала Simple Smile
Фенче Heart Eyes, мераба Simple Smile
хубаво е, че имаш кавалери в сем.  Wink

# 64
  • Мнения: 18 594
Айри  Heart Eyes ама защо се учудваш ? Нашето поколение беше така възпитано - и баща ми винаги го е правил и брат ми ... Бях приятно изненадана, когато се оказа, че и бъдещия ми съпруг е възпитан по този начин. Сигурно не са всичките такива, съгласна съм и с това, аз имам наблюдения само в моята среда  Laughing
Гледахте ли днес Перла ? Аз в момента това правя  Laughing
Сетих се и за още нещо - много, ама много ме е яд на Джелил  Laughing защо, когато Яхя му каза, че Сеит е купил пръстен за Шура и го е взел от бижутера не каза на Шура това  newsm78 Много неадекватен е той в тези серии  ooooh! Единственото хубаво нещо, което направи за хората, които обича беше, че разкри подлата игричка на лелята и отвори очите на Сеит за Петро. Не мога да му простя, че не цапардоса Сеит / както той него/ и да му попречи да направи тази глупост да си легне с първата срещната
За тези, които мислят да гледат Приливи и отливи,след нашия филм, малко подготовка  Laughing Познахте ли някои актьори?
Скрит текст:



Е, не е Киво, ама и той важи  Laughing

http://turskazvezda2015.blogspot.com/


лелеее, този сигурно е над 2. 15 метра  Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 20 юни 2015, 20:54 от queen_fenka

# 65
  • Мнения: 18 675
Фенче Heart Eyes, не се учудвам......и в моето обкръжение има кавалери Wink
а за Джелил си права, направо го бяха цапнали с мокър парцал по главата Joy Joy
в ПО-доста народ дето измря в КСШ, възкръсна там май Joy Joy Joy като пробавим и Хазар/Симай Peace





ехеее Киво ли е станал номер 1, не го очаквах Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 3 241
Скрит текст:
Фенче Heart Eyes, не се учудвам......и в моето обкръжение има кавалери Wink
а за Джелил си права, направо го бяха цапнали с мокър парцал по главата Joy Joy
в ПО-доста народ дето измря в КСШ, възкръсна там май Joy Joy Joy като пробавим и Хазар/Симай Peace




ехеее Киво ли е станал номер 1, не го очаквах Rolling Eyes



Айра, направо не мога да повярвам! Знаеш защо!  Joy

В България се гледат доста турски сериали, така че приемам класацията за мнение на познавачи.  newsm10

# 67
  • Мнения: 18 675
Скрит текст:
Фенче Heart Eyes, не се учудвам......и в моето обкръжение има кавалери Wink
а за Джелил си права, направо го бяха цапнали с мокър парцал по главата Joy Joy
в ПО-доста народ дето измря в КСШ, възкръсна там май Joy Joy Joy като пробавим и Хазар/Симай Peace




ехеее Киво ли е станал номер 1, не го очаквах Rolling Eyes



Айра, направо не мога да повярвам! Знаеш защо!  Joy

В България се гледат доста турски сериали, така че приемам класацията за мнение на познавачи.  newsm10

Вале, и аз така мисля Wink smile3521

# 68
  • Мнения: 18 594
Айри, Вале  Heart Eyes Hug наистина не е за вярване, и вие знаете какво имам предвид  Joy Joy Joy Joy ама е факт! Мненията са на познавачи, да  smile3521 smile3521 smile3521
Дааа, в ПО играят и Миша и Осман и Лола ... а от Север Юг са Симай и Мелда. Също много добър каст за мен, ще ги гледам с удоволствие.
А бе, мацки, Шура разбра ли изобщо защо Сеит не е дошъл на сватбата  newsm78 Май никой не и разказа какво се е случило всъщност... нито Петро, нито лелята, нито някой от хотела ... всички мълчаха като партизани  Laughing

# 69
  • Мнения: 4 642

ехеее Киво ли е станал номер 1, не го очаквах Rolling Eyes



   Как да не го очакваш!? Радвам се, защото в една анкета, която видах из форума не ми хареса мястото, което заемаше. Но явно феновете се активизирали.
   А относно Джалил - не той, а сценаристите са за цапардосване с мокър парцал.
    Пиша и поствам бавно, ама много бавно. И спирам, защото е адски изнервящо.
  


# 70
  • Мнения: 18 675
Фенче Heart Eyes, май не е разбрала още, а това е много съществено за отношенията им Peace
Орси Hug имам си съображения, да не го очаквам, но ще си ги запазя за себе си Wink

лека Hug Laughing

# 71
  • Мнения: 18 594
Айрич  Heart Eyes а на мен ми се струва, че май и никога не разбра  newsm78 Сега ще гледам внимателно  Laughing
Лека и синеока и от мен, момичета! До утре!  smile3524 Айрич  Heart Eyes много яко това с Киво и котето  Peace

# 72
  • Мнения: 2 229
Момичета,това вярно ли е newsm78
https://twitter.com/basak_dizer

# 73
  • София
  • Мнения: 6 287
И аз го гледам сега това, Къванч даже влезе в ТТ листа в Туитър  Mr. Green

Но доколкото знам този туитър профил на Башак не е неин. Преди време писа че ползва само ИГ. Туитърът и бил хакнат, или нещо подобно. А и да е вярно, не вярвам да го съобщи точно там. Даже изобщо не вярвам да го направи.

# 74
  • Мнения: 18 675
здрасти Hug
виждам те от време на време на балкона и се изкефих, че те намирам в темата ни Wink
ами и аз като Зарани Hug си мисля, че ако е вярно, няма да го съобщят в ТТ Peace

Общи условия

Активация на акаунт