Грижа за ходилата

  • 16 615
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 214
Аз по едно време ползвах чисто масло от шеа на Икаров. Но не знам дали го има още.
Има го.

# 16
  • Мнения: 7 325
Има го, аз го ползвам за около очите повече от 10 години. Единственият продукт, с който не се събуждам подпухнала като възглавница сутрин.

# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 829
Ще го потърся в някоя аптека тези дни.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 625
Използвам показаната автоматична пила на Шол вече година и съм много доволна.
Педикюр не мога да правя сама и ходя на педикюристка,която допълнително ми изтъргва петите и ми прави пилинг.
За мазане използвам кремовете за крака на Balea от DM

# 21
  • Nesebar
  • Мнения: 570
Електрическа пила имаше скоро в лидъл тяхната си марка и беше 20-25 лв

# 22
  • Мнения: 5 309
И аз гледах тази пила на Sholl в Алиекспрес, но много голяма разликата в цената и май и аз ще се откажа  Confused

# 23
  • Варна
  • Мнения: 166
Имам си ритуал и го правя независимо зима ли е лято ли е. Вървя по около два часа на ден от и до работа, в обедната почивка също. За мен е отмора и уважение към крачетата ми, които са ме носили цял ден ☺ Всеки понеделник след работа за около 15-20 мин. накисвам крачетата във ваничка (имам от тези специалните), прибавям масло от мента за успокояване и на духа и на стъпалата. Минавам с пилата на Oriflame, а след това си правя маска и обувам чорапки. С тях преспивам. Разбира се и лак си слагам независимо от сезона. Предпазва от гъбички по ноктите. Сега лятото след сутрешния душ непремнно намазвам със смес от борово масло и масло от авокадо. Поне два пъти седмично съпругът ми ми масажира ходилата. Там има много важни точки и след този масаж съм като нова. Веднъж годишно - през лятото ходя на педикюр. Ей така, само за собствено удоволствие, не че нещо по- различно ми правят от това, което аз си правя. Много ми е грозно лятото жена с неподдържан педикюр. Не казвам, че всички трябва да са с изписани нокти, но една нормална грижа според мен е показател за собственото ти отношение към теб самата като жена.

# 24
  • Мнения: 13 658
Имам си ритуал и го правя независимо зима ли е лято ли е. Вървя по около два часа на ден от и до работа, в обедната почивка също. За мен е отмора и уважение към крачетата ми, които са ме носили цял ден ☺ Всеки понеделник след работа за около 15-20 мин. накисвам крачетата във ваничка (имам от тези специалните), прибавям масло от мента за успокояване и на духа и на стъпалата. Минавам с пилата на Oriflame, а след това си правя маска и обувам чорапки. С тях преспивам. Разбира се и лак си слагам независимо от сезона. Предпазва от гъбички по ноктите. Сега лятото след сутрешния душ непремнно намазвам със смес от борово масло и масло от авокадо. Поне два пъти седмично съпругът ми ми масажира ходилата. Там има много важни точки и след този масаж съм като нова. Веднъж годишно - през лятото ходя на педикюр. Ей така, само за собствено удоволствие, не че нещо по- различно ми правят от това, което аз си правя. Много ми е грозно лятото жена с неподдържан педикюр. Не казвам, че всички трябва да са с изписани нокти, но една нормална грижа според мен е показател за собственото ти отношение към теб самата като жена.
Браво, хубаво правиш.
Ще си позволя само да те поправя лакирането не предпазва от гъбички по ноктите.
Гъбички могат да се получат от неудобна обувка или удар.
Така от обувка си бях отгледала хубава реколта, а една съседка като ми видя дебелия нокът с красивия педикюр веднага ми каза какво ми е. Аз се заседнах, до този момент смятах, че гъбички се получават само от лоша хигиена. Убедих се, че е права след като се консултирах с дерматолог.

# 25
  • Мнения: 5 710
От няколко месеца съм с пилата на  Шол и нямам колебания да я препоръчам- животът ме е променен за добро:–) Край на домашните ритуали с ванички, киснене,  соли ( мога да препоръчам тази на Шол), пили....  След като мина с шмиргелчето на Шол ги мажа с обикновен крем карите. Вече съм зарибила и няколко приятелки, които са също предоволни. Изобщо не ме интересуват никакви негативни коментари, аз с по-чисти и лесно поддържани ходила не съм била в живота си, а имам склонност да образувам страшни копита. Добре че го откриха това нещо:))

Последна редакция: пт, 19 юни 2015, 21:08 от 10 c`s

# 26
  • Мнения: 829
Кремовете за крака на balea хубави ли са?

# 27
  • Мнения: 629
Имам си уред за премахване на мъртва кожа и ходя на педикюр.

# 28
  • Мнения: 7 054
И мен много ме вълнува този въпрос напоследък  Blush Днес гледах разни кремове, но не се осмелих да купя нищо преди да направя проучване Wink
И мен ме интересуват кремовете на Балеа. Иначе пилата на Шол и аз я искам, в момента гледах че е мн намалена в Емаг, но ще се въздържа засега. По-скоро искам хубав крем, защото много ми изсъхват ходилата.

# 29
  • Мнения: 829
Много се мотиврам да си взема прословутата пила, а има ли разлика между тази с диамантите и старата версия? Мислех, че са еднакви, но май не са.

Общи условия

Активация на акаунт