Харесва ли ви името Върбан за момче?

  • 10 708
  • 219
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 696
Не ми харесва, но чак пък толкова голяма драма не е. Приема се!
Но, ако и ти не си убедена, че харесваш името - измислете друго.

# 211
  • Мнения: 3 157
Какво толкова му е на Върбан Върбанов? Същото е като Руси Русев, Продан Проданов, Байко Байков и т.н. Този последния да не мислите, че си го измислям. Управител на Асоциацията на българските туроператори е: http://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/za-radikalna-p … t-bransha-188542/

Вижте колко такива има във фейсбук:

https://bg-bg.facebook.com/public/%D0%92%D1%8A%D1%80%D0%B1%D0%B0 … D0%BD%D0%BE%D0%B2

# 212
  • UK
  • Мнения: 4 311
Горките хорица, живи да ги ожалиш.  Laughing

Върбан и аз познавам един млад, висок и синеок, красавец, казвах му Върбане, повечето Върбански.
Разбирам, че го смятате за неблагозвучно, но пък чак толкова да ви дразни, че такива крайни неща се изписаха за него, не бяха сравнения, не бе чудо...  Rolling Eyes

# 213
  • Мнения: 7 008
Аз също не намирам Върбан за чак толкова лошо име. Аз харесвам такива по-интересни, въпреки че моят син е с ужасно банално име. По принцип имената ги бяхме избрали още на положителния тест, ама ми мина през ума да го кръстя Вълко, дет Валентин, там и Вълко, пак на дядо си  Joy  Щях да съм прецедент - на дядо с модерно име да кръстя внуче с архаично  Mr. Green Ама за тази идея ММ такъв поглед ми хвърли, че Валентин си остана името до края. Laughing

# 214
  • Мнения: 505
Това казвам и аз, харесвам старите имена, но не става въпрос само за мен. Съобразила съм се с нечие мнение и в двата случая, повлияли са ми с нещо. А те ме направиха на луда, включително ми вмениха неща , които не съм написала.

# 215
  • Мнения: 186
Върбан не ми харесва, но мога да го приема & да му свикна ако ми е в близкото обкръжение. Ама Върбан Върбанов?!? Защо, бе хора?

Няма да му се подиграват на него, а на вас. Него само ще го съжаляват от време на време.

Моят съвет - кръстете си детето само с име, което харесвате безрезервно и двамата.
Подкрепям!
Не причинявай това на детето си, познавам един Запрян на 4 години, майката и бащата с хубави, той отнася критики.
Уважение към родителите може да се засвиделства и по друг начин, не чрез копи- пейст на името.

# 216
  • Мнения: 57
Името Върбан наистина е доста остаряло, дори ми напомня за моето село(Върбен).Според мен тези традиции да кръстиш детето си на някой роднина са отживелица.Кръсти го така както ти го чувстваш и не се влияй от чужди мнения и "съвети ".

# 217
  • Мнения: 4 569
Не ми харесва Върбан.

# 218
  • Мнения: 282
Харесва ми, но честно казано аз бих избрала друго, тъй като на Върбан няма галено има. Как ще му казвате на галено?

# 219
  • Мнения: 3 157
За какво му е галено име? Върбане звучи ок. За съкратено може Върбо, обаче малко грубо звучи.

Авторката, какво мислиш за името Върбиян?

Общи условия

Активация на акаунт