Подслаждате ли водичката?

  • 1 302
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 298
Майчета,прегръщам ви всички  lovekiss

# 16
  • Мнения: 19
и ние сме без захар още от началото, когато започнах да му давам вода. но моят син е като жабка- просто изпива по 350-500ml на ден.

# 17
  • Мнения: 739
в началото слагах малко захар, но много късно се сетих  ooooh!, че трябва да я намаля и да отпадне. Сега не слагам, но и беба не я харесва много и пие рядко. Чая на Хип по-се котира, но го давам нощем, за да заспи отново.Разреждам дозировката, за да не е много сладък.

# 18
  • Мнения: 2 959
Водата я пием чиста, без захар/ всъщност то и вода все още рядко иска да пие./

# 19
  • Мнения: 3 216
Извинявам се ,че се намесвам в чужда тема,но искам да попитам чай Бебезан подслаждате ли?

# 20
  • Мнения: 340
Кремена, аз ще те посъветвам да не даваш чай изобщо.  Бебенцето ти е много малко и няма нужда от нищо друго освен от кърма.  Други течности само могат да го объркат и до доведат до намаляване на твоята кърма.  Каквото съм казала за водата, важи и за чая.  Ти си решаваш, разбира се.

# 21
  • Мнения: 3 216
Ми аз откакто сме си вкьщи му давам чай по сьвет на педито,а в болницата му даваха вода.Нощем не го кьрмя между 12 и 6,а като се сьбуди му давам чайче.Ако спра да му давам чай трябва ли да започна да го храня нощем?

# 22
  • Мнения: 340
Това са старите съвети за хранене на новородени.  Ако искаш ги следвай, разбира се.

Ако искаш обаче да кърмиш успешно трябва да го храниш само с кърма и на поискване, т.е и през деня и през нощта.  Детенце се събужда защото е гладно, а ти му залъгваш глада с чай, който не съдържа нищо полезно.  Ако се окаже, че не наддава достатъчно, ще ти кажат, че не ти е достатъчна кърмата, а то ще е всъщност от чая-- той естествено не съържа калориите, които съдържа кърмата.  То и по-старите методи е възможно да кърмиш успешно, но е въпрос на късмет.  Ако обаче следваш новите методи, тогава е сигурно, че кърмата ти няма да намалее и бебчо ще наддава добре.  Прочети в библиотеката подробности и питай ако имаш въпроси.

# 23
  • Мнения: 1 737
Ами аз подслаждам, защото опитвала ли си преварената вода колко гаден вкус има? И бебка явно е на моето мнение. Пробвах няколко пъти без захар - и стой гледай муцунки Sick

Я си опитай кърмата! Ама не 1 капка, а няколко глътки! Аз съм си я опитвала 2 пъти и щях да се изповръщам. Мъжа ми също. Много майки споделят същото. Можеш да си направиш извода относно твоите вкусове и тези на бебето.

Общи условия

Активация на акаунт