"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 76 тема

  • 34 437
  • 714
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13 303
Момичета, моля дайте друг сайт за гледане.
Руския нещо ми забива.

http://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin  Peace

# 706
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
ДевремитИ, тук ли ще се излагаме или направо в новата тема?  newsm78

Не знам Селфи  newsm78 обаче аз ако започна да се излагам тук, може да се унеса до 55 страница  Grinning

# 707
  • Мнения: 13 303
ДевремитИ, тук ли ще се излагаме или направо в новата тема?  newsm78

Не знам Селфи  newsm78 обаче аз ако започна да се излагам тук, може да се унеса до 55 страница  Grinning

Хади гиделим на новото място!  Peace

Вай няма и озет.  Wink

# 708
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
ДевремитИ, тук ли ще се излагаме или направо в новата тема?  newsm78

Не знам Селфи  newsm78 обаче аз ако започна да се излагам тук, може да се унеса до 55 страница  Grinning

Хади гиделим на новото място!  Peace

ок  Peace

# 709
  • Мнения: 3 550
Момичета, моля дайте друг сайт за гледане.
Руския нещо ми забива.

http://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin  Peace
Селфи Hug Peace
златна си Hug

# 710
  • Мнения: 2 645
Най-после един човешки час на прожекцията.  Wink  Popcorn Хади бакалъм разгеле!  beer2
Кити, от онова дето си го сложила в спойлера за зодиите само разбрах, че теленцата сме все около манджата.   chef Шоколада, сладоледа, барбекюто.  Wink Joy Joy Joy

Да бе, Селфи, и аз изобщо пък не съм съгласна , че само за ядене мисля. Например след пристигането ще излезна на терасата да вдишам дълбоко от морският въздух, ще изпуша една цигара и яе се просна да изпробвам леглото. След това ще помисля къде съм си забутала банските и ще се натътря да се приготвя за плажа. Първата ми работа там е да си намокря краката и хайде да не продължавам, щото следващите стъпки нямат нищо общо с яденето. Да не говорим, че изобщо няма да готвя.

# 711
  • Мнения: 1 875
Ох бе,кога успяхте да ми отправите поздрави всички!Благодаря на всички ви и не изреждам имена,за да не пропусна и обидя някоя от вас!Обичам ви,момичета и даже в тази вечер отново съм с вас-най-приятната ми компания!!!

Кити,пропуснала съм PraynigЧестит професинален празник на момчето ти и успехи по стълбицата на успеха newsm10

Хайде почва,отново приятно гледане!Ха,без озет!

# 712
  • Мнения: 1 026
Привет момичета! Hug

Кити Hug много успехи на сина, да е жив и здрав!   bouquet

Кескинова Hug Честит празник! Да са живи и здрави именничките!    bouquet




Сабина Hug  споделям написаното от теб днес. Написала си и моите мисли. newsm51

Звезди Hug не съм моралистка, само не вярвам на измислени слухове. Досега не съм видяла никакво
доказателство. И си много права, че никой няма право да се меси в живота на другите.

И да допълня  - и да изпраща хората на психиатър, само защото мислят по друг начин. Thinking

Затвърди ми се обаче мнението, че никакви снимки няма, но да става шоу и да е интересно в темата Joy Joy Joy Joy Joy

Или са такива като оправяне на якичката и смях...смях... hahaha Joy Joy Joy

Пожелавам на всички безпроблемен нет и вълнуваща серия! Hug Hug Hug

При нас вече святка, ако и загърми, ще трябва да изключа интернета Close

# 713
# 714
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Кескинова Hugда са ти живи и здрави именничките, да имат много късмет и щастие! Hug

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт