Детската градина- всичко, което ни вълнува- 13

  • 42 492
  • 763
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 313
Хм, моята девойка никога не е споделяла, че има млечна супа, а аз не чета редовно менюто... че се ядосвам, а не мога да му повлияя.
Алена, моето момиче също отказва отвреме-навреме храна със същите предтекстове и без да опита, но аз нямам друго дете, та да се колебая дали е ревност или мода. За мен е мода, нещо видяно в ДГ, но при моето и характер.

# 31
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Що така градинското меню е по-вкусно за моето дете от домашното.... Crazy
Виждам,че не съм сама в това приключение Laughing

# 32
  • Мнения: 21 282
При нас също има млечна супа ,но моята не я харесва.

# 33
  • Мнения: 653
Честно казано, аз имам някакви спомени, че също много харесвах храната в детската градина, а доста отдавна беше.  Grinning Ще взема да прегледам по-внимателно рецептите от рецептурника, може да си харесам нещо за готвене вкъщи.  newsm78

# 34
  • shumen
  • Мнения: 18 139
То май тая прословута млечна супа я има във всички градини.Нашите днеска пък за обяд имали мусака от тиквички,а моя в нас не я близва,а там ял.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 293
Оф, и при нас са правили "лепенка на дупето" без информация за родителите. Ама никаква - нито преди, нито след. Една майка ми сподели, че той моят човек не разправя такива неща. Е може ли такова нещо?

# 36
  • Мнения: 69 051
Аз преди два месеца разбрах случайно, че и при нас са правили, и то защото засякох мед.сестрата на спирката и тя ми каза... ooooh!
Няма оправия...
Много се издразних ...Вари го, печи го...пак същото.

# 37
  • Мнения: 2 352
Това вече го обсъждахме. За много прилична част от родителите тук нямаше проблем.  Sunglasses

# 38
  • Мнения: 21 282
Да,и аз помня,че се обсъждаше.

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Това вече го обсъждахме. За много прилична част от родителите тук нямаше проблем.  Sunglasses

За мен е нормално да няма проблем- профилактично безплатно изследване.

# 40
  • Мнения: 653
Затова се пуска едно заявление в градината, че отказвате каквито и да е манипулации по децата ви, без преварително да са поискали разрешение.  Crossing Arms Аз щях да съм бясна при такова нещо!!! Това за кой град е?  newsm78

# 41
  • Мнения: 6 618
момичета, а защо се дразните толкова на изследването?
задължително е да се прави веднъж годишно, явно при вас го организират в градините, аз го намирам за много удобно. при нас до миналата година искаха ние да го правим и да носим резултатите и все някой не беше успял, не донесъл и т.н. от тази година поискахме да го правят от градината и сестрата взе пробите на децата. малката каза, че сестрата леля х е разказала какво ще правят, че е важно, за да видят дали са здрави, показала им е лепенките и след това едно по едно са отивали при нея и са им вземали изследването, каза също, че никой не е плакал.
в това не видях нищо нито унизително, нито притеснително.  Peace

# 42
  • Мнения: 2 352
Аз се дразня, че няма обратна връзка, както и за това, че нищо няма да му стане на персонала да информира родителите. Ако детето ми е отсъствало, то също трябва да бъде в кюпа на изследваните и е редно да направя изследването дори за своя сметка, защото става въпрос за колективното здраве.   Peace

# 43
  • Мнения: 6 618
Ами сега, разбирам. наистина е неприятно да нямаш предварителна информация и обратна връзка, но там, където комуникацията куца, това май се отнася за всякаква информация и събития, а не само за изследванията.
аз пък се дразня, че нас ни информират за всичко по имейл, но буквално в последния момент. напр. пускат имейлите в 6 часа вечерта с напомняне, че утре децата ще ги водят еди-къде-си и трябва да са в градината до хххх часа или че трябва да носят нещо за някакъв проект. направо ми стана навик преди лягане да си гледам мейла за градински новини  Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 5 293
Моят проблем е, че като родителн не съм информирана, вкл. пост-фактум. Другият ми проблем е, че се оказа как май едва ли не само аз от родителите в групата имам проблем с това. Което малко ме изненада.

Общи условия

Активация на акаунт