Яслата на 6-ти септември? №1

  • 2 474
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 581
Казаха ми че 17 най-много.
Звучи много добре. В яслата в Младост, където също сме подали документи, са 30 деца в една група  ooooh!

Мацки, кажете в коя част на 6-ти септември е яслата?
Яслата е на '6-ти септември' 47, което се пада между 'Васил Левски' и 'Патриарх Евтимий'

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Благодаря!

# 17
Здравейте, миналата седмица отписах сина си от тази ясла, защото много боледуваше. Намаме една цяла седмица в яслата. Четири дена на ясла - 3 седмици в къщи, последно се разболя от "ларингит" изпи си антибиотика и рашихме повече да не го пускаме на ясли.
 Но в интерес на истината всеки ден като си го вземах ми пееше някоя песничка или там каквото е научил през деня Simple Smile

# 18
Извинявай те, бихте ли споделили мнение дали сте доволни от тази асла. Мисля да запиша детето си там. Много се чудя защото чета лошо неща за нея. Двоумя се между тази ясла или яслата зад Полиграфическия и събирам мнения.

# 19
  • София
  • Мнения: 626
Голямата ми племенница ходеше там и не са имали никакви проблеми. Добре ги гледат. Сега сина ми и малката племенница ходят там от вчера. Още нямам много впечатления. Когато го взимам на обяд  излизат учителката и педагожката и казват на всеки родител как е минал денят на детето-дали си е играло , плакало,  яло и т.н. Засега съм доволна.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 493
И аз съм доволна. Наистина лелите са мили. А във всички ясли се боледува... не е само в тази. А и независи само от лелите - ако родителите занесат бележка от педи-то че детето е здраво немогат да го върнат...
А м/удругото ми е много странно това дето го писа някой (а в други теми за други ясли други хора са писали) ч ти изтръгвали детето от ръцете първия път... Изобщо при нас нямаше такова нещо. Съвсем дружелюбно я подканиха лелите, аз я цунках, казах чао и толкова... На другия ден пак така, само че тя вече знаеше за какво става дума и рева, ама пак бяха мили и се опитваха да я разсейват "ела да видиш децата" "я какво е това мече" и т.н...

# 21
  • София
  • Мнения: 626
И аз съм доволна. Наистина лелите са мили. А във всички ясли се боледува... не е само в тази. А и независи само от лелите - ако родителите занесат бележка от педи-то че детето е здраво немогат да го върнат...
А м/удругото ми е много странно това дето го писа някой (а в други теми за други ясли други хора са писали) ч ти изтръгвали детето от ръцете първия път... Изобщо при нас нямаше такова нещо. Съвсем дружелюбно я подканиха лелите, аз я цунках, казах чао и толкова... На другия ден пак така, само че тя вече знаеше за какво става дума и рева, ама пак бяха мили и се опитваха да я разсейват "ела да видиш децата" "я какво е това мече" и т.н...
А в коя група сте?

# 22
  • София
  • Мнения: 2 493
мисля, че се води 2ра. Не тази с/у входната врата, а тази в дясно.

# 23
  • София
  • Мнения: 626
мисля, че се води 2ра. Не тази с/у входната врата, а тази в дясно.
Моя син е в другата Hug

Общи условия

Активация на акаунт