Той ме избягва

  • 7 003
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 627
Благодаря за отговора!
Опитах се да му кажа, че ако иска може да остане и да поработи, щом това е желанието му, но аз искам да си ходя в България и това не означава, че се разделяме. Каза твърдо не. Аз съм му била жена (всъщност женени не сме и май нямаме такива намерения) и трябвало да съм при него задължително и при всякакви обстоятелства. Където той, там и аз. Попитах го защо да не е обратното и той каза- защото парите са тука...
И между другото, парите които си изкарва са си лично за него.  Смисъл, че никога не ме е издържал или да ми е давал. Аз си имам мои финанси, той си има негови. Мисълта ми е, че тези пари той изкарва за себе си,  аз нямам нищо общо с тях, та май и оправданието, че за нас го правел много не върви като се замисля.
Наистина усещам, че съм изпаднала в страшна депресия, нямам желание да правя абсолютно нищо, искам да си заровя главата някъде..и така ..
Намери си работа, намери си приятели и когато си стъпиш на краката, се изнеси. Щом не ти дава пари за домакинството, не виждам смисъл да му переш и готвиш, още повече, че не сте женени. Обичай си го колкото си искаш, но обичай и себе си.

п.п. И гледай да не си направите бебе междувременно.

# 16
  • Мнения: 455
Зарежи го. Няма незаменими хора. Млада си, ще намерш по-подходящ жених.

# 17
  • Мнения: 8 811
Него го разбирам, но тебе не.
При него възможностите са две: гледа на теб като на жена си, но има нужда от тайм аут, за да работи и да осигури на теб и бъдещото ви потомство спокоен живот. Иска да го направи по-скоро и затова работи на 3 места и се натиска у приятели. Смята, че твоето участие в общото благо и да стоиш до него и да му осигуряваш битовите нужди. Не знам дали след като всичко си дойде на мястото, все още ще те иска обаче. За жена и майка на децата си. След като вече си била прислуга.... Rolling Eyes
Другата възможност е да те ползва като безплатна прислужница с ясното съзнание, че няма ти да си жената до него и когато си оправи живота, да ти даде пътя.
Не знам колко време ще му е нужно и какво ще стане, когато все пак реши, че парите са му достатъчно.... newsm78 Той е в изгодна позиция-държи те на каишка и ако ти се отвържеш и избягаш, няма да страда от чувство за вина. Не си била подходящата и толкова. Той изкарва и държи парите, времето работи за него, ти си зависимата и си залагаш най-хубавите години без яснота какво да очакваш..
Не знам какъв съвет да ти дам....Нямаш много полезни ходове. Трябва просто да рискуваш в избора и каквото стане.....Води се от мисълта да си удовлетворена от решението си и ти лично да си убедена, че постъпваш правилно. А какво ще ти поднесе животът, никой не знае....Късмет ти пожелавам! Peace В избора сега и в живота изобщо. Simple Smile

# 18
  • Мнения: X
Ти работиш ли?
Ако не, то е по - разбираемо да очаква да се грижиш за домакинството, ако него го няма по 15 часа на ден. Обаче ако работиш.. не е правилно от негова страна.

Казваш, че всеки си има свои пари, значи може би работиш. А той как така работи заради вас двамата, като реално парите си ги скатава за себе си, защо не са ви общи?

# 19
  • Мнения: 3 031
На 23 трябва да учиш и да се забавляваш, а не да переш гащи. Задължително завърши образованието си.

# 20
  • Мнения: X
В коя чужбина сте и ти работиш ли?
Надявам се ,че поне знаете езика и имате добри работи ,но надали щом се налага да работи на 3 места.
В началото на връзката с такова отношение не виждам да имаш много ходове . Намери си работа и се изнеси .Ако той е мъжът за теб ще те последва  Peace

# 21
  • Мнения: 1 765
Върни се и завърши образованието си в България. Това мога да те посъветвам. Ти не се чувстваш щастлива там където си, защо пък трябва да се насилваш заради мъж?

# 22
  • Мнения: 4 418
В главата ти е не само каша, ами супа топчета.  Mr. Green Сериозно, вземи първо се успокой, обмисли нещата и действай трезво.

Тука е ясно кво ще чуеш - млада си, живота е пред теб ала бала, и е така де. Айде успех!

# 23
  • Мнения: 616


Тука е ясно кво ще чуеш - млада си, живота е пред теб ала бала, и е така де. Айде успех!

То може ли да се каже нещо друго в този случай  newsm78

# 24
  • Мнения: 14 101


Тука е ясно кво ще чуеш - млада си, живота е пред теб ала бала, и е така де. Айде успех!

То може ли да се каже нещо друго в този случай  newsm78

Може. Да й се препоръча марка омекотител, да му е по-приятно на човека.  bowuu

# 25
  • Мнения: 3 133
Губиш си времето с него. Щом сега парите са по-важни от теб, винаги ще е така. Винаги ще си готвачката и перачката, докато той изкарва пари за СЕБЕ СИ, не за вас. Прекрати съществуването като мебел и стани човек.

# 26
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                       Прибери се  тук поне за известно време,като ваканция и тогава реши.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 895
А аз не разбрах- каква е идеята да си с него, като той всъщност не желае да е с теб? Казваш- няма намерение да се жените, не е мил с теб (дори няма време за теб), не те защитава при конфликтни ситуации... Ами, съжалявам, ама не си представям точно по този начин една сериозна връзка, такава която да издържи във времето и да е плодотворна и за двамата. Каква, точно е твоята роля в неговият живот? На перачка и готвачка? А теб тази роля, устройва ли те? Какви са ти възможностите в краткотрайно (и не толкова близко) бъдеще? Какво би ти предложил този човек след 2-5-10 години?  А за съжаление, тогава ти все по- малко възможности за реализация ще имаш. А как си представяш живота си без образование, без стаж, на чуждо място, без подкрепа?
Не знам какво да те посъветвам, но бих ти предложила да се замислиш за бъдещето си, за отношенията си, за професионалната си реализация. Защото, каквото и да си говорим- в твоя си живот ТИ трябва да си главната героиня, ти да си ок, за да успяваш да градиш отношения с друг човек (такива, подчинени на уважение и обич)

# 28
  • Мнения: 257
Ех, че грубо я нападнахте.
Явно наистина момичето е в депресия, в чужда държава и с кофти връзка.

Или се прибери, за да си завършиш образованието или действай сама в държавата, в която си.
Учи езика, ако не го знаеш...търси си работа, ще намериш и нови хора около себе си.
Не се лишавай от възможността да продължиш напред и да се "забиеш" в тъпо ежедневие и без развитие за теб като личност.
Не знам в коя държава си, но от опит мога да ти кажа, че в Германия поне...ако покажеш качества, в един момент ще бъдеш оценена.За работа говоря.
Звучи малко страшно, да се "оправяш сам в чужбина"... познато ми е.
Но,ако сега не събереш смелост да го направиш, след известно време депресията ще е минала, а на нейно място ще дойдат апатията и примирението.

# 29
  • Мнения: 1 612
Довърши си образованието задължително момиче мило! Това ти е хляба и бъдещето!

Общи условия

Активация на акаунт