Добър фризьор в София?

  • 158 383
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 256
Мунир имат страхотни цветове, но се получават Ок върху обезцветена коса. Моята фризьорка от скоро работи с тях, точно Анита Банкова е водила част от обученията. Аз пробвах да правя корен два пъти с Мунир, не съм я усетила по- агресивна, но не изсветлява толкова добре колкото старата.

# 706
  • Мнения: 2 072
Здравейте! Може ли да ми препоръчате фризьор в район Оборище/Подуяне само за подстригване на краища?

салон Елита-Сергей .
И аз щях да го предложа, но доколкото разбрах до седмица-две се местят на новото място.
А кое е новото място?

 В интернет ми излиза Студентски град.

Аз търся в Оборище/Подуяне фризьор за кичури, без да ми съсипе още косата.

# 707
  • София
  • Мнения: 3 839
Косара стил на Черковна е в този район и се вижда, че знаят какво правят, що се отнася до колористика и техника.

# 708
  • Мнения: 453
Здравейте! Може ли да ми препоръчате фризьор в район Оборище/Подуяне само за подстригване на краища?

салон Елита-Сергей .
И аз щях да го предложа, но доколкото разбрах до седмица-две се местят на новото място.
А кое е новото място?

 В интернет ми излиза Студентски град.

Аз търся в Оборище/Подуяне фризьор за кичури, без да ми съсипе още косата.

Gentle Lady на паметника Левски.

# 709
  • Мнения: 19
Здравейте, бихте ли споделили мнение за процедурата гореща ножица. Твърди, че ще бъдат премахнати цъфтящите краища без са се взима от дължината, косата ще е изправена и ламинирана?

# 710
  • Мнения: 2 851
Някой подстригвал ли се е в Cheveux в Младост 1А, с ножици или с машинки подстригват, държат ли ви прави, добре ли работят?

# 711
  • Мнения: 207
Някой подстригвал ли се е в Cheveux в Младост 1А, с ножици или с машинки подстригват, държат ли ви прави, добре ли работят?
Аз вече 2 пъти ходя там при Виолета. Подстригва с ножица. Не ме е карала да ставам права. Много е мила и ми прави страхотен извит сешоар. Винаги ми взима точно толкова от дължината, колкото съм и казала.

# 712
  • Мнения: 4 175
Някой подстригвал ли се е в Cheveux в Младост 1А, с ножици или с машинки подстригват, държат ли ви прави, добре ли работят?
Аз вече 2 пъти ходя там при Виолета. Подстригва с ножица. Не ме е карала да ставам права. Много е мила и ми прави страхотен извит сешоар. Винаги ми взима точно толкова от дължината, колкото съм и казала.
Това ли е адресът ул. Кръстьо Раковски, бл.564, вх. В?

# 713
  • Мнения: 207
Да, адресът на салона е този. 👍

# 714
  • Мнения: 4 175
Да, адресът на салона е този. 👍

Ще пробвам и ще пиша как е.

# 715
  • Мнения: 1 600
Каква е цената за подстригване и сешоар там?

# 716
  • Мнения: 4 175
Каква е цената за подстригване и сешоар там?
Има ги цените в studio24

# 717
  • Мнения: 1 600
Забелязала съм, че на място цените са винаги други, та затова ми е любопитно колко са Ви взели

# 718
  • Мнения: 4 175
Забелязала съм, че на място цените са винаги други, та затова ми е любопитно колко са Ви взели
Ще пиша като посетя салона.

# 719
  • Мнения: 2 144
Здравейте! От години си ходя в квартала при различни фризьори за подстригване. Сега косата ми е отново за подстригване, обаче искам да отида при коафьор, някой който да промени тотално прическата, дължината..да предложи нов облик. Имате ли идея за такъв човек или салон с опитни и креативни хора, от които сте останали доволни? Няма значение къде, но център или широк център са ми по-добре.
Благодаря предварително на отзовалите се!

Общи условия

Активация на акаунт