Добър фризьор в София?

  • 155 993
  • 708
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Добър ден, до сега ходех при салона на Капанов на Хр. Ботев, там имаше един стилист Сава, много голям пич, но напоследък не го виждам там, а другите не ми правят добре косата. Имате ли идея къде другаде мога да отида или някаква информация за Сава.

# 1
  • София
  • Мнения: 11 942
Добър ден, до сега ходех при салона на Капанов на Хр. Ботев, там имаше един стилист Сава, много голям пич, но напоследък не го виждам там, а другите не ми правят добре косата. Имате ли идея къде другаде мога да отида или някаква информация за Сава.

Пробвала ли си да се довериш на Петьо Велев от салона на Скобелев? Според мен той е най-добрият там. От 20 години не давам друг да пипне косата ми.

# 2
  • Мнения: 5
А възможно ли е да си избереш кой да е фризьора? бтв мъж съм  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 379
Препоръчвам Иван Янков.
Салонът е пак на Капанов, в Княжево.
От години ходя при него .
Страхотен професионалист и човек  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 11 942
А възможно ли е да си избереш кой да е фризьора? бтв мъж съм  Grinning

В салоните на Капанов си записваш час за предпочитания от теб фризьор.

# 5
  • София
  • Мнения: 327
Може би преди повече от половин година зададох подобен въпрос за късо асиметрично подсригване. Нямаше един отговор. Аз също ходех при Капанов на Христо Ботев, после неговия салон в Княжево, но някак си ми омръзна все една и съща прическа, тъй като ме познава фризьора и не смее да експериментира. А на мен ми се искаше асиметрична прическа, за  която така и не можах да открия свестен салон. Сега искам просто прилично подстригване. Чакам с интерес препоръки и аз.

# 6
  • Мнения: 39
Аз търся някой, който умее да прави омбрета, моля помагайте!  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 379
Аз търся някой, който умее да прави омбрета, моля помагайте!  Peace
Препоръчвам ти пак същия - Иван Янков , салон на Капанов Княжево.
Правил ми е омбре и бях доволна много.
Плавно изсветляване надолу, нямаше граница . Simple Smile

# 8
  • Мнения: 229
Препоръчвам Жоро Петков. От годони ходя само при него и според мен силата му е в цветовете.

# 9
  • Мнения: 39
Аз търся някой, който умее да прави омбрета, моля помагайте!  Peace
Препоръчвам ти пак същия - Иван Янков , салон на Капанов Княжево.
Правил ми е омбре и бях доволна много.
Плавно изсветляване надолу, нямаше граница . Simple Smile
Здравей, благодаря! А може ли да пратиш някоя снимка на омбрето, ако имаш?  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5
Здравейте!
Не знам дали съм в правилната тема  Embarassed имам спешна нужда от добър фризьор и ще бъда много благодарна ако някой и препоръча такъв.Ходила съм при доста,но не мога да намеря такъв от който да остана доволна. Sad Посетих  една ужастна фризьорка която ми взе много и в крайна сметка се прибрах разочарована  и с ужасна алергия към боя  newsm78 Naughty

# 11
  • София
  • Мнения: 3 781
Във форума много и трайно добри отзиви има за Горян Стоянов и брат му Ангел. Салонът се намира в Гео Милев, близо до Галакси трейд център. Работят с качествени бои, Goldwell.

# 12
  • София
  • Мнения: 158
Здравейте съфорумки,
подновавям темата за добър фризьор, но за къса коса.
Косата ми в момента е дълга и искам да я подстрижа късо.Нямам против и да е модно, от едната страна нула номер, а от другата както дойде"Simple Smile)
Шегувам се разбира се. Но наистина предпочитам да е модна прическа;)
Чакам препоръките ви.
Благодаря предварително  bouquet

# 13
  • Мнения: 2
Фенка съм на личната преценка, но решик най-накрая да пробвам и чрез мнения от форуми и къде по-добро място от BG-MAMA!!
Здравейте,
от скоро живея в кв Слатина и си търся фризьорски салон. Ходих  в два, които бяха близо до блока ми, но нещо не ме грабнаха. Тук има доста салони и решиш, че ще е по-добре да потърся из форумите. Препоръчаха ми фризьорски салон "Стилисиммо" - били от много години в слатина и са верига салони имали и в Младост някъде. Предлагат всички услиги, което ми допада, защото не обичам да сменям  салони (пък и може за отстъпка да се поговори!!). Салонът бил на някъква тераса до еврофутбол на  ул.Теменуга 1. Разгледах им сайта, цените ми се виждат добре има и промоции, но ми се искаше и някоя от вас, дами да каже по някоя дума за салончето. Ще съм много бладорарна!!!
ПС: прегледах какво пише за салона, но  е много малко и преди години - последния по-актуален коментар , че са добри, но са си  вдигнали цените - нещо са си повярвали!" 

# 14
  • София
  • Мнения: 552
Препоръчам Мърфи от салони Мърфи или Иван Ганев от Капанов Славейков. Косата ми е много гъста и трудна за фризьорите, на всичко отгоре съм на френско каре. И двамата са се справяли страхотно и съм била винаги доволна.

Общи условия

Активация на акаунт