Крем за стрии и целулит

  • 115 537
  • 279
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Ще кажеш ли каде се продава този крем?
Дея вакуума ги прави незабележими по-тънки от косъм стават, имах на краката от пубертета и ги махнах преди 2-3 години, цената сигурно се е променила около 250 лв ми излезе за двата крака.

Последна редакция: нд, 30 апр 2006, 14:12 от мимка

# 16
  • Виена
  • Мнения: 1 247
При мен се бяха появили по бедрата и по дупето. Забелязах ги, когато отслабнах (преди повече от 5 години със сигурност). Не бяха много и затова не им се връзвах особено. Но сега ги няма, нито една. Цената на крема е около 35-40 лева (никога не помня подобни неща). Но е адски икономичен и може да ви стигне за около 5-6 месеца ежедневно мазане по 2 пъти. Ако искате, имам тел. на фирмата тук, в София.

# 17
В крайна сметка може или не може да се борим с тях?

# 18
  • Мнения: 4 473
Renny, благодаря за инфото!  bouquet
Няма да откажа координати Wink

# 19
  • Мнения: 6 155
Въобще не вярвам, че крем може да заличи стрии ...и то стари Naughty


Renny, би ли казала как изглеждаха стриите когато ги забеляза - бели, червени, широки, тясни....?

# 20
  • Мнения: 599
Може ли и на мен координати  Embarassed Имам някакви стари от пубертета по ханша и сега 2-3 около старата ми операция от бременността...

# 21
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Момичета, излизах малко и не бях зад компа, но веднага ви пращам на лични координатите. За качеството на козметиката изобщо не ми се коментира. Аз съм силно пристрастна към марката след като години наред а съм пробвала какви ли не други мазила (най-вече за лицето).
Biby, стриите ми бяха бели, широки. Не бяха много, но бяха достатъчно, че да не ги броя и да запомням бройката... Rolling Eyes. Не навивам никого да използва крема, не искам да ме рабирате погрешно. Споделям нещо, което е факт. Тук не става въпрос за вяра. Това е място, където разменяме мнения - ако можем да си помогнем, не намирам причина да не го правим... Аз не продавам този продукт, само съм го ползвала и съм доволна. Снаха ми също го ползваше, когато беше бременна, но тя нямаше отпреди това стрии.
Пожелавам на всички секси телца с гладка кожа!  bouquet

# 22
  • Мнения: 670
Когато бях бременна използвах крем против стрии Chicco Mamma Donna. Помага да се избегне образуването на стрии и същевременно да заличава вече възникналите. Има голям ефект. Освен, че не ми се появи нито една стрия, но и малкото които имах по дупето избледняха и не се забелязват.

# 23
  • Мнения: 6 155
 Renny, не ме разбирай погрешно - не съм искала да те засегна   bouquet
Просто ми се струва невероятно крем да действа... но ако пък наистина има ефект ще бъда повече от щастлива да ми помогне и на мен  Hug

# 24
  • Мнения: 1 942
Здравейте,

Аз съм русенката девойка  дето спомена на тити за кораловата гъба - и ето тя вече няма стрии, както се разбира от написаното от нея по-горе  Mr. Green

Сега нямам време да пиша по темата, но ето ви линк към нещо, което съм писала преди за стриите и борбата с тях : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84059.msg1449379#msg1449379.

# 25
  • Мнения: 7 837
Разменям чесън на прах за коралова гъба   Flutter

# 26
  • Мнения: 1 942
Разменям чесън на прах за коралова гъба   Flutter

Запази си чесъна за таратор Wink, а срещу 2 лева си купи гъбата от аптеката.

# 27
  • Мнения: 7 837
Нямам 2 лв.  smile3511
Ако знаех навремето, щях да се запася  ooooh!

# 28
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Много се впечатлих от тая работа с кораловата гъба... Дали пък няма да има ефкт и в битката с целулита  newsm78.
Renny, не ме разбирай погрешно - не съм искала да те засегна   bouquet
Просто ми се струва невероятно крем да действа... но ако пък наистина има ефект ще бъда повече от щастлива да ми помогне и на мен  Hug

Biby, не съм се засегнала, само изясних, че не го раздавам "дистрибутор", посредник или рекламен агент на Гернетик. Нямаш идея колко съм скептична по отношение на празнот възхваляване на иначе нищо-непомагащи продукти... Peace   bouquet

# 29
  • Мнения: 9 903
тц, Силве, не си приписвай заслуги Simple Smile
не съм имала стрии. А не съм имала, понеже съм се мазала с албански зехтин Simple Smile
Ай ша почерпиш за рекламата.

Общи условия

Активация на акаунт